MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Wreszcie znalazłam czas i poczytałam wątek. Tak się zastanawiam, liczę, i 10 zł miesięcznie deklaruję. Proszę o konto do wpłaty.
-
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
MALWA replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
Czy ma ktos wiedzę co z kotami z PKS? -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']DT dla Kasiulki byłby cudowny- nie dość, że 400zł w kieszeni, to jeszcze w domowych warunkach!!! Mam nadzieję, że ta propozycja wyjdzie...[/QUOTE] ...chyba wszyscy pocichu na to liczymy... moglibyśmy przekonać sie jak Kasia zachowuje sie w domku, jak reaguje na ludzi, inne zwierzęta, czy potrafi wytrzymac z potrzebami fiozjologicznymi do spaceru, i ogólnie czy jest w domku usłuchana. Ja nie wiem jakie warunki są w hoteliku i czy Kasia jest teraz w budzie, czy w kojcu, ale w domku miałaby przynajmniej ciepło, a niestety coraz chłodniejsze dni idą....... -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję jeszcze raz wszystkim osobom: Marr, Natie, Moca35, Nikus za stałe deklaracje , które ozstały tu podane w ostatnich dniach. :multi: Mk999 - pięknie dziękuję! Jednorazowe wpłaty też przyjmujemy! ;) -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='from_wonderland']Ale tu się sprawy kręcą :loveu: super Jakby Kasia przeszła do BDT byłoby ekstra, połowa mniej spraw do załatwienia, zbierania...[/QUOTE] Pewnie, zę wspaniale. Ale poczekajmy, co odpowie Marr, jak to widzi. Oczywiście łatwiej dozbierać na karmę czy weta niż ponad 400 zł na pobyt w hotelu........ -
AMIR odszedł za Tęczowy Most :( [*]
MALWA replied to NastyGirlBdg's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może niechęc Amira do pomieszczeń wynika z tego, ze w domu nie był dobrze traktowany? Psiaki pamiętają i miejsca i osoby, które zrobiy im krzywdę........ -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Matko Jedyna nie było mnie chwilę a tu tyle wieści.Dziękuję za wszystkie deklaracje dla Kasi.Zrobiłam przelew za hotel 420 zł. Proszę o cierpliwość ponieważ rozliczenie zrobię jak mi się trochę polepszy .[/QUOTE] Kochana - Ty się kuruj, a ja tu pilnuję, i wszystko mam pod kontrolą. Ciesze się bardzo, że kolejne osoby odpowiedziały na mój apel i zadeklarowały pieniążki. Właściwie z tych pw, które wysłałam, to tylko Marr odpowiedziała pozytywnie. Jesli dobrze liczę, to teraz mamy zadeklarowane 135 zł stałych wpłat! -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Panie Ryszardzie! Dziękuję z całego serca za dom ofiarowany Tymonkowi, i za to, ze właśnie on wpadł do Państwa serducha, i w nim pozostał. Dzisiaj to jednak rzadkość, aby psiak, który ma taką dysfunkcję jak Tymuś znalazł dobry, prawdziwy dom i kochających go ludzi! Jeszcze raz szczerze dziękuję! -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marr']Biedne te Asty . Płaca cenę z watpliwy rozgłos medialny. Deklaruję 50 zł - stała deklaracja. Proszę o numer konta. Mam dużą nadzieję, że w przyszłym tygodniu wyadoptuję moja podopieczną Astkę - to ewentualnie byłoby darmowe DT, ale to będę wiedzieć po wizycie przedadopcyjnej w proponowanym dla mojej Roxi DS[/QUOTE] Dziękuję pięknie za tak ogromną deklarację! Zaraz wysyłam dane do wpłaty! Czy ja dobrze zrozumiałam Twoją wypowiedź: czy Kasia miałaby szansę na bezpłatny DT właśnie u Ciebie? Napisz Kochana coś więcej na ten temat, na jakich warunkach i ewentualnie od kiedy byłoby to możliwe ? -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='natie']ja mogę skromnie pomóc.. 10 zł miesięcznie.. więcej nie dam rady bo mam już inne deklaracje.. robiłam Kasi ogłoszenia na moim bazarku, zapadła mi w pamięć i zaglądam tutaj do niej :) proszę o nr konta![/QUOTE] Kochana dziękuję za pomoc! Zaraz wysyłam nr konta do wpłaty. Teraz mamy dla Kasi stałych deklaracji na kwotę 85 zł ! -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wieczorem wysłałam również dane do wpłaty moca35, bo to ona deklarowala tu na wątku stałą opłatę dla Kasi po 10 zl miesięcznie. A dzisiaj wysłałam zaproszenia na wątek do około 30 osób... ciekawa jestem czy tu ktoś w ogóle zajrzy........ -
Buba ma dom :) dziękujemy wszystkim, powdzenia dla BUBY :)
MALWA replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Możemy tylko liczyć na to, ze Państwo sami dojdą do tego, ze Buba nie nadaje się do kojca, budy, i wezmą ją do domku. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']Jestem na zaproszenie Malwy:) Deklaruję 15 zł miesięcznie od października:) Poproszę o numer konta:)[/QUOTE] Dziękuję! Zaraz wysyłam nr konta i dane do skarbnika Kasi - baster i lusi. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że na tym wątku tak mało ludzi............ Więcej osób do pomocy by sie przydało, i do złożenia deklaracji.... -
Buba ma dom :) dziękujemy wszystkim, powdzenia dla BUBY :)
MALWA replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Juz wcześniej pytałam o to czy Buba mieszka w domu czy w kojcu. I tu caly problem: pewnie cięzko psince się przestawić. Wcześniej, jeszcze przed schroniskiem mieszkała w domku na kanapie, a teraz w budzie. Pewnie nie do końca jej się to podoba, ze została podwórkowym psem, takim do budy............. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Zaraz sprawdzę.Od niedzieli trzyma mnie grypa żołądkowa i na nic nie mam siły.Tam jeszcze któraś cioteczka z Twojej prośby składała przeniesienie deklaracji na Kasię.Jeśli możesz podeślij jej nr konta. Jest wpłata 160 zł zaraz potwierdzę na wątku.Jutro zrobię porządek w rozliczeniach bo mam nadzieję że mi będzie ciut lepiej i muszę też zrobić wpłatę za hotelik.[/QUOTE] Oj, to kiepsko przy chorobie funkcjonować............. Dziekuję za potwierdzenie otrzymania pieniążków. Sprawdzę, ale chyba ona juz tu pisała jakiś czas temu, ze przenosi deklaracje z Buby (trafiła do DS) na Kasię. Poszukam tej osoby i prześlę jeszcze dziś dane do wpłaty. Grażynko - zdrowia życzę! -
Wpłaciłam 160 zl dla Kasi - 150 zł z bazarku, 10 zl deklaracji stałej. Proszę o potwierdzenie otrzymania pieniążków na bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232145-Nowe-książki-i-inne-na-3-porzucone-bidy-!!!-Do-19-września-godz-22-00"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232145-Nowe-książki-i-inne-na-3-porzucone-bidy-!!!-Do-19-września-godz-22-00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
-
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam przelew na konto Kasi, a właściwie Grażynki - 160 zł, w tym 150 zł z bazarku i 10 zl mojej stałej deklaracji od października. Proszę o potwierdzenie otrzymania pieniążków. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232145-Nowe-książki-i-inne-na-3-porzucone-bidy-!!!-Do-19-września-godz-22-00"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232145-Nowe-książki-i-inne-na-3-porzucone-bidy-!!!-Do-19-września-godz-22-00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] -
[quote name='Dada M']Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przez ostatnie 2 miesiące zaglądały na wątek Saby i oferowały wszelkiego rodzaju pomoc - dziękuję za bazarki, ogłoszenia, deklaracje i zainteresowanie. Przepraszam za nieobecność na dogo, brak informacji i 2-miesięczny brak aktualizacji rozliczeń - jak każdy człowiek mam życie prywatne i zawodowe, które czasem wymaga uporządkowania. Wychodzę z założenia, że aby skutecznie i długofalowo pomagać innym, priorytetem jest utrzymywanie ładu we własnym życiu. Rozumiem Wasz niepokój i zniecierpliwienie, tym bardziej, że w ostatnim czasie sporo było doniesień o nieprawidłowościach w dogomaniackich DT i hotelikach - ale pamiętajcie, że istniejący od 3 lat hotel u Astaroth zawsze otrzymywał pozytywne opinie, a Astaroth jest porządną i odpowiedzialną osobą, która bardzo dba o psy i poświęca im dużo czasu. Jako jeden z nielicznych znanych mi hotelików, ten przyjmuje psy także do BDT i nigdzie się tym nie chwali - myślę, że to już mówi dużo o Astaroth jako o człowieku. MALWA - z tego, co wiem, Astaroth wysłała do Ciebie kilka tygodni temu pw ze swoim nr tel, aby możliwy był bezpośredni kontakt. Jako że w hotelu jest zawsze mnóstwo pracy, nie jest możliwe intensywne udzielanie się na wątkach na dogomanii - możemy ustalić, że od tej pory raz w miesiącu Astaroth albo ja będziemy wklejać aktualne zdjęcia Saby i kilka razy w miesiącu informować, co słychać - ale proszę nie wymagajcie, żebyśmy reagowały na każde 'hopanie' wątku. Po prostu żadna z nas nie ma na to czasu. Wątek Saby założyłam grzecznościowo, gdyż potrzebna była przede wszystkim pomoc w ogłaszaniu suni i wsparcie ewentualnego leczenia - Saba miała sponsorkę, dorosłą osobę, która zobowiązała się do regulowania rachunków za hotelowanie suni do momentu znalezienia przez nią domu stałego. Niestety, tej osobie zapału i odpowiedzialności wystarczyło na 2 miesiące - i kontakt całkowicie się urwał. Ktoś musiał wziąć odpowiedzialność na dalszy los suczki - padło na fundację i na mnie. Nie był to zaplanowany obowiązek, więc siłą rzeczy nie jest idealnie - znam swoje możliwości i nie brałam pod uwagę nadzorowania spraw kolejnego podopiecznego. Staram się, ale mam świadomość, że nie jestem w stanie nadążyć ze wszystkim. Każdą osobę zainteresowaną losem Saby serdecznie zapraszamy do hotelu - dla osób mieszkających w Warszawie dojazd do hotelu nie będzie żadnym kłopotem. Dla dogomaniaków mieszkających w innych miastach mamy przygotowane filmiki - ale wciąż potrzebna jest osoba, która fachowo je nam zmontuje, tak, aby można było promować Sabę także w ten sposób (przypominam, że jest możliwość wyświetlania tych filmików w środkach komunikacji miejskiej w całej Polsce - także naprawdę warto się o to postarać). Z ogłoszeń niestety nie było żadnego odzewu. Saba ma się świetnie, jest w bardzo dobrej kondycji, doskonale dogaduje się z innymi psami i w każdym miesiącu uczy się czegoś nowego - całkowicie przyswoiła sobie już kanapowo-nałóżkowy tryb życia, nauczyła się bawić zabawkami, a ostatnio rozpoczęła zabawy z innymi psami (czego do tej pory nie robiła, raczej rozdzielała inne psy podczas zabaw jak prawdziwa szefowa stada ;)) i zaczęła chętnie jeść owoce (wprost nie można jej oderwać od jabłek). Życie płynie jej raczej spokojnie i leniwie - lwią część czasu spędza w domu na kanapie, a 3 razy dziennie wychodzi na spacery. Kulawizna łapy nie pojawiła się od dłuższego czasu - ale myślę, że warto się zastanowić nad kupnem preparatu typu Gelacan Fast, Saba jest już w takim wieku, że z pewnością jej się to przyda. W październiku trzeba będzie kupić Sabie nową obrożę Kiltix, szykuje się także akcja odrobaczenia wszystkich psów w hotelu - wybór padnie albo na preparat Drontal Plus albo Aniprazol. W kwestii finansów - wklejam listę wpłat na Sabę, które pojawiły się na moim koncie od 1 sierpnia 2012. W pierwszym poście jest aktualny spis wpłat i wydatków. Wpłaty VIII: 3.08 - Aimez_moi - 15 zł 3.08 - MALWA - 100 zł (90 zł - z bazarku, 10 zł - deklaracja) 9.08 - Ewa_88 - 10 zł ja - 20 zł 27.08 - Daga80 - 10 zł Wpłaty IX: 3.09 - MALWA - 10 zł 13.09 - Ewa_88 - 10 zł 13.09 - Ewa_88 - 45 zł (z bazarku) ja - 20 zł 19.09 - Gabi79 - 20 zł (za VIII i IX) 21.09 - Daga80 - 10 zł Wpłaty X: 1.10 - Bela51 - 10 zł Stan konta Saby na dzień 2.10 wynosi 4 zł. Uregulowany został ciągnący się za nami dług za hotel w marcu, czyste rozliczenia mamy do lipca 2012. Za sierpień fundacja wpłaciła 280 zł (my musimy wpłacić 110 zł), a za wrzesień dziś został wystawiony rachunek (280 zł - dla fundacji, 110 zł - dla nas). Reasumując - my musimy wpłacić Astaroth jeszcze 220 zł, żeby wszystko było opłacone (4 zł są na moim koncie, więc do zebrania zostało 216 zł).[/QUOTE] Dziękuję bardzo za obszerną relację w sprawie suni, a także hoteliku. Dziękuję również za zrozumienie naszych obaw i niepewności w sytuacji, kiedy ze strony osoby prowadzącej wątek jest taka długa cisza. Potwierdzam, ze kilka tygodni temu dostałam nr tel. do hoteliku , ale niestety wyczyściłam skrzynkę i tym samym nieopatrznie skasowałam ten numer - mój błąd, ale o tym pisałam kilka stron wcześniej. Rozliczę dzisiaj mój ostatni bazarek dla Saby i poproszę o potwierdzenie otrzymania pieniędzy. I jeszcze proszę o takie samo potwierdzenie wpływu z poprzedniego. Przy podawaniu ile wpłacam z bazarku wkleję tutaj linki do bazarów, to łatwiejsze będzie ich odnalezienie. Myślę, ze to co będzie z bazarku, i nasze deklaracje za październik opłacą w zupełności tę kwotę, która brakuje. Proszę jeszcze o info co z łapką Saby?
-
[quote name='Aimez_moi']Saba jest u Astaroth w okolicach Minska Maz. Bylam raz w tym hoteliku i wiem jakie Sabcia ma warunki oraz poznalam wlascicielke...:):) Natalia bardzo dba o zwierzaki wiec na pewno problem z lapa jest monitorowany. Ja nie mam stalych deklaracji na sunie ale staram sie w miare mozliwosci grosik wplacic. Gdzies mialam telefon do Astaroth ale sprzed dwoch lat gdy byl tam Milord wiec nie wiem czy jest aktualny.....moge przeslac na pw.[/QUOTE] Kochana, to prześlij mi proszę nr tel i dane tej osoby na pw, zadzwonię i dopytam o Sabunię, a później tu zrelacjonuję. Na razie Dada M się nie odezwała, a jedynei zrobiła rozliczenie wpłat.
-
Dostałam zaproszenie. Biedna sunieczka. Wątek poczytam później, bo w pracy jestem.