Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Z PDT ustalono zaplate za miesiac do 25 dnia kazdego miesiaca. Za bazarek dziekuje. Poprosze o link.
  2. Bo mam kontakt z osoba, ktora odbierala szczeniaki z DS. Inaczej malce trafilyby nastepnego dnia do schronu. Niktorym nie da sie wytlumaczyc. Nawet jak sie probuje , to porrzeba dobrej woli i zrozumienia.
  3. Jesli dobrze licze, to mamy juz 150 zl stalych deklaracjim Brakuje jeszcze 100 zl na hotel....
  4. Od Odpisze po poludniu. Musze skontaktowac sie z ewu.
  5. Dziekuje pieknie za deklaracje. Sunieczka nie ma jeszcze imienia. Elik poda konto do wplat, to poda jeszcze co trzeba wpisac w tytule.
  6. Dziekuje pieknie za deklaracje !
  7. Rozmawiałam z PDT szczeniaków, i tak: Foksik jest maleńki, ma raptem ok. 3 kg, bardzo wystraszony, siedzi w kacie, chowa się po kątach, za meblami. Wygląd - mały rudasek, taki lisek. Ma apetyt, wszystko zjada. Chodzi ładnie na smyczy. Potrzeby fizjologiczne załatwia na zewnątrz. Figa jest nieco większa niż Foksik, ma czarny pyszczek. Ma około 4 kg. Suczka również jest wystraszona, choć bardziej kontaktowa niz Foksik. Ładnie je papu. Chodzi na smyczy. Z potrzebami fizjologicznymi różnie, często załatwia sie w domu. Foksik chodzi na Figa krok w krok, jak zniknie mu z pola widzenia, to szuka ja rozpaczliwie. Na razie są obserwowane. Koszt hotelowania za listopad za dwa psiaki wyniesie 65 zł, z uwagi na to, że Figa przyjechała jeden dzień później. Zdjęcia otrzymam wieczorem.
  8. Sytuacja wygląda obecnie tak, że mamy jednorazowo 150 zł ode mnie, 20 zł od renatka_s, coś od Poker. I tyle... mało, by utrzymać szczeniaki. Tyle, ze one już są w PDT i trzeba za nie zapłacić co miesiąc 300 zł.
  9. Niestety nie ma takiej opcji......, gdyby DS nie zgłosił psiaków do odbioru, to oddaliby do schronu.
  10. Chciałam założyć wczoraj dla suczki bazarek imienny, męczyłam się do 24.00. Dzisiaj znowu siedzę nad tym od rana, ale co napisze, to wyskakuje mi błąd......................pomocy !
  11. Napisałam na wątku Skarpety im. Tallcot prośbę o pomoc dla suczki.
×
×
  • Create New...