Teraz jeszcze doczytałam, ze konto wysłałam do: koja.
I zauważyłam, że o konto prosiła też mdk8, odpisałam na wątku, ale konta już chyba ne wysłałam. Dzisiaj wysyłam ponownie.
Ukończyłam w końcu bazarek ze złotem, a na nim dwa złote pierścionki i naszyjnik. Bazarek ma na celu zebranie funduszy na utrzymanie Fabii u kikou.
Chciałam zaprosić na ten bazarek, bo ładne rzeczy wystawiłam. Może wpadnie coś komuś w oko, choć zdaję sobie sprawę z tego, ze to ciężki czas, bo ludzie bez kasy.....ale może jednak....
I oczywiście nie mogę wkleić linku bezpośrednio, a zakładka ustawienia nie działa......pomóżcie kochani !
Na pw dostałam inform acje od osób, które wyraziły chęć wpłaty dla Fabii. Nie wszyscy wpisywali swoje deklaracje tu na wątku. Eliczku - czy powinnam podać, kto zadeklarował wpłatę dla Fabii ?