Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Kochani, zajrzyjcie prosze do biedakow. Ta informacja o nowych watkach jest na poprzedniej stronie, to i nie widoczna dla kogos, kto wchodzi na ostatnia strone.
  2. Przykro mi z powodu Kraksy.... Jak się czuje suczka ?
  3. Przepraszam, ze tu, ale chce zamknąć bazarek z lutego i brakuje mi potwierdzenia. Tylko się przypominam, bo nie mogę wysłać wiadomości na pw.
  4. I kolejny biedak, do którego zapraszam : http://www.dogomania.com/forum/topic/345446-psi-dzieciak-w-typie-sznaucera-chce-opuścić-schronisko-nie-ma-na-to-kasypomożesz-psu/
  5. Założyłam wątek plaskatemu biedakowi, bo nie mogę przejść obojętnie na widok tych oczu, nie mogę.... Liczę, że przy wsparciu wielu przyjaciół z dogomanii uda się mu jakoś pomóc Oto DRAMAT
  6. Dostałam sms od kikou, w którym informuje, że u Neli i Gwiazdki wszystko ok, są zdrowe. Niestety Kasia ma problemy rodzinne, i z tego powodu nie była w stanie skupić się na zdjęciach czy fakturach. Odpisałam, że ma ogarniać swoje sprawy, bo w tej chwili to najważniejsze.
  7. Tysiu - bardzo pracowity z Ciebie Przyjaciel Psiaków! :) I chciałoby się rzec: oby, oby...w Zakończonych !
  8. Dostałam sms od kikou, w którym informuje, że u Neli i Gwiazdki wszystko ok, są zdrowe. Niestety Kasia ma problemy rodzinne, i z tego powodu nie była w stanie skupić się na zdjęciach czy fakturach. Odpisałam, że ma ogarniać swoje sprawy, bo w tej chwili to najważniejsze.
  9. I kolejny biedak, do którego zapraszam : http://www.dogomania.com/forum/topic/345446-psi-dzieciak-w-typie-sznaucera-chce-opuścić-schronisko-nie-ma-na-to-kasypomożesz-psu/
  10. Nadziejko, dziękuję Ci pięknie za pomoc. Na razie zapisze sobie, ze deklarujesz fanty na bazarek. Jak znajdzie się chętny do stworzenia bazarku, to dam Ci znać.
  11. To poczekaj na resztę zdjęć, z tego pierwszego widać jedynie jaki syf pies nosił na sobie........
×
×
  • Create New...