-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Barkelona
-
[quote name='unikatowydiament']zdrowia,szczęscia i radości dla Was w tym 2012r:)[/QUOTE] dziękuję!!! wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Oskarka :) Saruniu, dzielny Twój Nero, bronił Pańci :) kilka fotek Henia z ostatnich dni... Goń mnie! [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/henio6.jpg[/IMG] [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/henio4.jpg[/IMG] daj łapę [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/henio2.jpg[/IMG]
-
Na pewno nie ułatwiło decyzji Saruni to, że cała akcja wydarzyła się dość szybko... Tak naprawdę nikt nie wie, co by było, gdyby Luna została... No ale stało się. Pozostaje myśleć, że jest dobrze i nie gdybać, że może Korcia i Luna by się pogodziły... chociaż i tak całym serduchem jestem z Sarunią i Nerem.. obydwoje leczą swoje złamane serca po Lunce. Dla mnie Saruniu jesteś wielka! za to, co robisz dla potrzebujących czterołapków ale i za to, że w tym wszystkim jesteś wspaniała i dla ludzi :)
-
[quote name='Bejotka']Co to za stworzenie, koalkiem trącące, znajduje się obecnie na kwarantannie??!! Czy na stronie schroniska są wszystkie psy?? Bo jeśli tak, to mi wychodzi, że nie zrobiłam ogłoszeń jeszcze 37 psiakom. No chyba, że nie wszystkie tam są pokazane (jest też sporo takich, które poszły już do domów).[/QUOTE] właśnie o tego psiaka pytałam, Ania i Kropka odpisała że zgłosił się po niego 2 godz. później właściciel ale widocznie mówiła o innym psiaku :) Widziałam, jak przekazuje go Straż Miejska, piękne psisko... kolakowato-bernardynowaty trochę, bo chyba potężniejszy od collie :) oby szybko znalazł dom!
-
cześć :) dziękuję i wszystkiego najlepszego również :) Henia zabraliśmy do znajomych, miał chłopak raczej spokojnego Sylwestra :) Na początku, kiedy słyszał wystrzały, biegł do nas zobaczyć czy nic nam nie jest. A potem tak do nich przywykł, że o północy słodko spał zwinięty w kłębek :) wyszedł tylko na chwilę do nas na balkon zobaczyć, co tam robimy, po czym znów poszedł spać. Dzielny psiak :) a jak Dorka i Masza?
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Barkelona replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
widzę je teraz wszystkie!!! ojaaaaa nie moge wyjśc z podziwu, cudo!!! po prostu cudo!!! cielaczek Szadi i takie maleństwo :) Szaduś ma minę jak opiekuńczy tatuś :D no i przyznam, że Ci chłopaczysko wyrosło, zmienił się też na pysiu - to już nie jest taki Szadołek podrostek :) -
wiem wiem, Dyduś to kolejny przypadek amstaffa słodziaka :) :) Heniutek dziś o 6.30 rano... my wstajemy, on własnie się kładzie... :D [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=%22http://s368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/?action=view¤t=Zdjcie0721.jpg%22%20target=%22_blank%22%3E%3Cimg%20src=%22http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0721.jpg%22%20border=%220%22%20alt=%22Photobucket%22%3E%3C/a%3E[/IMG][IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0721.jpg[/IMG] uchwycone :) [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0732.jpg[/IMG]
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Barkelona replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ehh ja nie widzę fotek, w domu obejrzę, nie mogę się doczekać :) -
nie, też nie ma takiej króciuśkiej. kiedy zabraliśmy go ze schroniska, miał w dodatku zimowy "puch", z którego wyliniał dopiero w lipcu, więc po mieszkaniu do lipca unosiły się tabuny sierści... wiecie co mi to przypominało? czasem w amerykańskich filmach o Dzikim Zachodzie były takie scenki - cisza... pustynia... i jakiś okrągły krzak turla się pod wpływem wiatru... - to tak wlaśnie wyglądała u nas podłoga - takie kłęby Heniusiowej sierściuchy - odkurzanie codzienne zapewnione :D
-
a to prawda, my też uczyliśmy Henia żeby nie skakał na nas. również słowami "nie wolno" i wyciągnięta przed siebie dłoń, jakby w geście blokady ;) no chyba że skacze z zaskoczenia :D a tak z ciekawości, ile waży Dorka? i Magdyska - ile waży Szadi? my ważyliśmy Henia ostatnio jakiś miesiąc temu - było 33 kg.
-
hahah ja bym raczej nauczyła tych ludzi, że psiak nie jest groźny :) nie wiem, co w takiej sytuacji robić, bo Henio też wita gości machaniem ogona, czaaaaasem skoczy na kogoś w przypływie radości, ale wiesz co, wydaje mi się, że to nie sam objaw radości naszych psów a ich wygląd odstrasza ludzi. Nasze psiaki nie są małe puchate o gabarytach yorka. Ale to najkochańsze psiaki na świecie. No i ja i tak uważam, że mój Henio jest naaaaajpiękniejszy :D Więc nawet jeśli ją uda Ci się oduczyć Dorkę skakania i po prostu będzie grzecznie wychodziła do gości, to i tak reakcja może być różna - trzeba się przyzwyczaić do tego :) A może magdyska ma jakiś sposób na to skakanie :) p.s. kajaa21, jeśli możesz zamieść tutaj jakąś fotkę ślicznej Dorki - zdjęcia wszystkich "braci" i "sióstr" Henia są tu mile widziane :)
-
miło Was widzieć u mnie! zaglądam do ślicznej Dorki :)
-
kajaa21, witam na wątku Heniutka :) Dorka jest prześlicznym psem, wygląda trochę jak młodsza siostra Henia... ja po prostu chyba darzę szczególnym sentymentem psy tej rasy i o tym umaszczeniu :) Dlatego zawsze bardzo chętnie usłyszę co u Szadiego, Dorki, Bastera... Trochę już takich psiaków na Dogo poznałam :) kajaa21, Henio też dobrał się do śmietnika, ozdabiając nam pięknie śmieciami całe mieszkanie, dopiero po jakimś czasie znalazłam opakowania po jogurcie w jego kocyku ;) Od tego momentu zawsze pamięam o zamknięciu szczelnie szafki, w której stoi śmietnik i jest ok, nie znalazł sposobu na jej otwarcie :) spróbuj porad magdyski, dobrze radzi, Dorka za jakiś czas wyrośnie z szaleństw, a do tego czasu może da się jakoś inaczej niż kaganiec :) No i oczywiście polecam psiaki ze schroniska :) uściski dla Dorki, Szadika i Olusia :)
-
ojojoj jaki jestem zawstydzony :) śliczny papcio z Twojego Oskarka! wyściskaj go ode mnie!