-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Barkelona
-
z Haczim :) [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0668.jpg[/IMG] padłeś? powstań! [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0659.jpg[/IMG] Gdzie najlepiej spać, jak nie na łóżku u Pańci i Pancia [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0672.jpg[/IMG] [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0671.jpg[/IMG]
-
ale piękna żabulka :) dziękuję, również Wesołych Świąt Tobie i Żabulce życzę ja i Henrykowski :) kilka nowych fotek, z szaleństw z Lucjanem, adoptowanym przez koleżankę jakieś dwa tygodnie temu, psiaki się skumplowały :) jakość taka sobie, bo robione telefonem. [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0700.jpg[/IMG] [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0699.jpg[/IMG] [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0687.jpg[/IMG] [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0696.jpg[/IMG]
-
Sarunia, za mało czasu minęło! no wiesz, co tu się dziwić, przychodzi sobie do domu młoda, ładna, szczupła czarnula, która wygląda trochę jak jamnik, ale ma długie nogi modelki i odbija jej kumpla w dodatku ;) no każda byłaby zazdrosna i niezadowolona na początku.. Wiesz, tooo nie taka łatwa sprawa, jak są dwie baby :D Ale jak to baby, najpierw się nie znoszą, a potem najlepsze psiapsiółki.. i te też będą najlepsze PSIEpsiółki :D
-
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
Barkelona replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
hahah, Ilona broń Tumisia, broń!!! ;) ;) ;) -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
Barkelona replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ilonajot']tylko to zdjecie jest w kagancu ... trzeba zaznaczyc w tresci ogloszenia, ze TUmis jest lagodnym psem, takze do dzieci, ale wymog na festynie, gdzie bylo kilka tysiecy ludzi, byl taki, ze WSZYSTKIE nasze psy musialy byc w kagancach. zaraz podesle na maila :)[/QUOTE] Dzięki, dostałam :) kurcze, powiem szczerze, że kaganiec toporny miał psiak, szczęśliwy to w nim nie był ;) Zdecydowałam jednak nie dawać tego zdjęcia, z tego względu, że na większości portali ogłoszeniowych nie można dawać opisów do zdjęć i nie miałabym jka wytłumaczyć, dlaczego psiak jest w kagańcu. Poza tym nie chcę zrażać kogoś, kto zanim przeczyta tekst, chce pooglądać sobie zdjęcia psa... Faktycznie wygląda o niebo lepiej, więc wysłałam właśnie poprawkę tekstu do CatAngel, w którym zaznaczyłam, że rany udało się całkowicie wygoić. Wybrałam 6 fotek, które zostały zamieszczone na pierwszej stronie i wysłałam razem z tekstem. Zaraz jeszcze zapłacę, tak jak mówiłam - całość, jeśli ktoś chciałby się dorzucić, to będę bardzo wdzięczna, ponieważ mam jeszcze jedną upatrzoną psią bidę, 10-letnią amstaffkobuldożkę, którą właściciele oddali do schroniska bo wyjeżdżali za granicę, i bardzo chcę jej jeszczce wykupić ogłoszenia... Ok, rozgadałam się trochę :) -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
Barkelona replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
Ilonajot, proszę przeslij mi te zdjęcie, które właśnie dodałaś, na maila, zaraz podaję na PW, bo tutaj mi sie nie wyświetla, a doślę je do CatAngel -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
Barkelona replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
dobrze, podaję go zatem i tylko uprzedzam, że ktoś będzie musiał wejść na ten adres, żeby aktywować niektóre ogłoszenia, bo na niego zostaną wysłane linki do aktywacji :) -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
Barkelona replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
agnieszka, możemy umówić się fifty fifty, po 7,50. ja mogę zapłacić za całość i Ty zwrócisz mi połówkę. może być? :) Ilonajot, czy ktoś ma stały dostęp do tego adresu mailowego, który podałaś? Chodzi o to, że z niego trzeba będzie aktywować częśc ogłoszeń. -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
Barkelona replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
pakiet ogłoszeniowy u CatAngel kosztuje 15 zł. ogłoszeń jest 130. możemy zrobić zrzutkę, 3 osoby po piątaku, dwie po 7,50... no chyba, że chętnych nie będzie, wtedy deklaruję sama, choć wolałabym wejść z kimś w "interes", bo wówczas będę mogła dorzucić też kasę na jeszcze jedną psią bidę :) także jeśli ktoś moze, przed świętami, to proszę bardzo, ruszamy do akcji na rzecz Tumisia :) p.s. aha, fonia, potrzebne będą adres mailowy i nr telefonu osoby kontaktowej, które będą w ogłoszeniach. EDIT: potrzebuję tez mail do aktywacji ogłoszeń, chyba że będzie to ten sam co podany do danych kontaktowych :) -
tzn. w kwarantannie Fazi? no do końca roku to wiadomo, co weekend to święto ;) ok, pamiętajcie o Lordziku przy następnej wizycie, no chyba że już bardzo się przedłuży to zamiescimy ogłoszenia z tymi fotkami które są.. to gorsza opcja, ale chyba lepiej żeby psiaka próbować wydostać stamtąd a bez ogłoszeń to wiadomo... nikt nie wie o jeggo istnieniu.. tym bardziej, że coś ma z tym odbytem... no nic, poczekamy na razie, dajcie znać jeśli byscie się wybierały, możemy się umówić, że czekamy np. do końca stycznia a potem zamiesczamy ogłoszenia, tzn. te wykupione.. bo w sumie w chwili wolnej można mu porobić ogłoszenia i tak i tak na tablica.pl, morusek.pl czy innych bezpłatnych stronach, nawet na razie ze starymi fotkami, żeby tylko się już pokazywał :) Lucyja, co Ty na to?
-
rozumiem.. czyli na własną rękę to i tak chyba nie ma co tam jechac... to czekamy na was :)
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Barkelona replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
fotki prosimy, jakiekolwiek, nawet robione telefonem :) -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
Barkelona replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
a może by pakiet ogłoszeń Tumisiowi wykupić? -
A jak wyglądają godziny otwarcia schroniska dla odwiedzających? i kiedy sa tam wolontariusze? aha, Miś Fazi też jest w tym schronisku?
-
co dwie to nie jedna :) Nie ma co, oczy Lorda muszą zabłysnąć ze szczęścia, :)
-
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
Barkelona replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
jestem u Tumisia :) życzę psiakowi jak najlepiej, zaś jego byłemu właścicielowi, aby spełniło się, że co rzuci za siebie, przed nim wyrośnie... -
ja też :) a jak łapka Luckiego? lepiej? mam nadzieję, że psik już zupełnie wydobrzał :)