-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Barkelona
-
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Barkelona replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Nie mogę na to patrzeć :( co za bydlaki... Wiadomo, jaki dostali wyrok? -
piękna fota :)
-
o witam pani Jagodo. cieszę się że odwiedza Pani wątek, szkoda tylko, że tylko po to, żeby zarzucić mnie takimi pytaniami. Nie ja byłam z wizytą. Ale proszę się nie martwić. Wszystko było w porozumieniu z Panią Dyrektor i może Pani zapytać Ją o szczegóły. Sarunia, Sara nie ma wątku na Dogo. baster i lusi, jeśli nie za późno, to zagłosuję :)
-
Sara została adoptowana niedlugo po Heniu, niestety nie trafiła zbyt dobrze. To mix husky, potrzebuje częstych spacerów i biegania, a w nowym domu była zamknięta w małym kojcu. Moja koleżanka, która się nią opiekowała w schronisku, pojechała tam z wizytą poadopcyjną. Właścicielka Sary powiedziała, że mają zabierać psa, bo ona już go nie chce (!!!) No i teraz Sarcia jest w domu u koleżanki, zostanie tam prawdopodobnie na stałe lub trafi do domu z ogrodem u rodziny, jeśli stwierdzą, że psiak jednak w mieszkaniu się męczy. Tak czy inaczej, do schronu nie wróci :)
-
marra, ojoj, dziękuję za miłe słowa :) nie omieszkam zajrzeć na bazarek :) [quote name='Sarunia-Niunia']I ja odwiedzam mojego Ulubionego Heniusia:):):) A przy okazji zapraszam Henia i Jego Panią i Pana na wątek do dobermanki, która od 10 dni jest u mnie w DT!!! Wiem barkelonko, że masz słabość do dużych psiaczków, i dlatego bardzo ciepło zapraszam:)[/QUOTE] Sarunia już lecę na wątek! a oto obiecane fotki, jeszcze ze schroniska, z koleżanką Sarą [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/228351_2055690758256_1424210976_2379377_3471194_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/248179_2072234491839_1424210976_2403118_5674946_n.jpg[/IMG]
-
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Barkelona replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Mam nadzieję, że ci sadyści sami się kiedyś w jakiś sposób zdradzą... -
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
Barkelona replied to phase's topic in Już w nowym domu
ja już nie mam siły patrzeć na to ludzkie bestialstwo... Wymiękam już czasem, nawet wchodząc na dogomanię. przeraża mnie ogrom zwierzęcego cierpienia. są setki, tysiące bezdomnych zwierząt, czy setki, tysiące dzieci w domach dziecka, i miliony ludzi, którzy patrzą tylko na własną doopę. Nawet nie wiecie, jak mnie wkurza, kiedy ktoś, kto zarabia 3000 zł miesięcznie i więcej mówi, że nie wystarczy mu na to, żeby choć od czasu do czasu dać pieniądze na uratowanie jakiegoś zwierzaka, albo na paczkę dla dzieci, jak kto woli. Ehh... -
[quote name='marra']Oj Henryczku co to za przygody pańci serwujesz, nocne alarmy, wymioty...mam nadzieje że już jest dobrze i Henio się "wylizał" :) Zdjęć jak zwykle w pracy nie widzę ;/ ale napewno zerknę w domku :) U nas też sezon zdawania egzaminów na prawo, nawet nie wiesz jak się cieszę że mnie to nie dotyczy :) jednak kolega z pracy poległ...:( trzymam kciuki za Ciebie ![/QUOTE] Dziekuję! wczoraj miałam wyniki ostatniego egzaminu i zdany!!! :) więc jeszcze tylko kilka formalności i na trzecim roku aplikacji, uffff :) Heniuś ma się już dobrze, na razie żadne kolejne ekscesy żołądkowe nie miały od tamtej pory miejsca. Mam nadzoieję, że się nie powtórzą. Chyba jednak były spowodowane tym, że coś chwycił na spacerze, henio często wieczorem wychodzi na polanę poszaleć ze swoim kumplem Haczim i wystarczy chwila nieuwagi a psiak coś chwyci. Niestety nie wiem, jak go oduczyć zbierania odpadków :( Na dniach Henio spotka się ze swoją dawną koleżanką z boksu, Sarą vel Daisy, wzięła ją moja koleżanka :) Ciekawe, czy psiaki się rozpoznają :) Jak wrócę do domu, zamieszczę fotki z ich wspólnych spacerów jeszcze ze schroniska.
-
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
Barkelona replied to phase's topic in Już w nowym domu
jestem za, jeśli chodzi o odnowienie ogłoszeń. :) -
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
Barkelona replied to phase's topic in Już w nowym domu
Gosisko Gosisko, gdzie Twój ciepły dom piesku? -
I pewnie tak jest - już go nóżka nie boli :) Wulkan energii Lucky wraca do pełni sił :)
-
haha nawet w "kaftanie bezpieczeństwa" chwyci za zabawkę :) to dobra oznaka!
-
troszku nowych fotek mojego psiaka :) [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0553.jpg[/IMG] wampir? nietoperz? ;) [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0605.jpg[/IMG] co tam masz? [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0576.jpg[/IMG] Henio poległ ucząc się ze mną do egzaminu :) [IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/Zdjcie0555.jpg[/IMG]
-
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Barkelona replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Skoro nikt nie zgłosił się z ogłoszeń, to może oznaczać, że to sam właściciel zrobił to suczce. Sunia musiała być szczepiona przeciwko wściekliźnie. Czy sprawdzono wszystkie lecznice w okręgu, w lecznicach są prowadzone rejestry, na pewno mają informacje o suczkach rasy ON. Po nitce do kłębka może by się udało... -
[quote name='marra']Masz rację, dla takiego psa to jest poprostu dramat. Jak sobie pomyślę że takiego psa jak mój Bobek, ciepłolubnego podkołdernika ktoś nagle oddaje do schroniska to aż mam ochotę sama takiego oszołoma zamknąć w budzie ;/ ale Henryczek ma wypas życie i to jest budujące, swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądał "pies morderca" w kubraczku :D chce zobaczyć ! ;)[/QUOTE] heheh Henio fashion ;) a my zaliczyliśmy wczoraj niestety późnowieczorną podróż do weta z Heniem. pies zaczął wymiotować, nie wiadomo dlaczego, bo nic my nie dawaliśmy mu innego do jedzenia niż jego karmę, więc baliśmy się że chwycił coś na spacerze, co mogło być trucizną. Albo że ma wrzody żołądka, bo jakieś dwa tygodnie temu też wymiotował w nocy, wtedy udało się jakoś uciszyć jego chory żołądek siemieniem lnianym no i chyba sam sobie pomógł jedząc trawę na spacerze. Pani weterynarz uspokoiła nas jednak że to ani nie wrzody ani nie zatrucie, mogą to być jakieś pasożyty, bo chociaż był odrobaczany to i tak powiedziała, że jeśli zdarzyło mu się wcześniej coś chwycić na spacerze, może mieć robale. Kupiłam tabletki na odrobaczenie, bagatela 50 zł przy jego masie (!!!), no i mam je podać jak tylko przestanie wymiotować. Na razie bidul je ryżyk i inne papki lekkostrawne.
-
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
Barkelona replied to phase's topic in Już w nowym domu
Gosiulek, gdzie twój domek chłopie? chciałabym żeby Gosisko i Fiona na zimę grzały doopki w nowych domkach... Phase, a jak on znosi mrozy? -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Barkelona replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
cisza na morzu? -
bidulek! uściski dla rekonwalescenta, oby szybko wrócił do formy! :)