-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Mini już w DT . -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Odezwali się też Państwo z Sosnowca, którzy o mały włos Mini nie adoptowali, ale okazało się, że jest chora ;( Wieczorem im oddzwonię to spytam czy dalej są chętni ją adoptować. -
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Schroniskowy weterynarz nie ma możliwości, wypowiedzenia się "głębiej" o wadzie Feliksa. Nie ma sprzętu, żeby mu oczy zbadać. Do Lublina Emiś jedzie i weźmie go po drodze. Tak ustaliliśmy :) -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Co dokładnie Mini miała operowane? Co jej dolega? Bo nie mogę doczytać o tym.[/QUOTE] W Przychodni miała USG - wyszło dobrze. Teraz była sterylizowana, szukano także jakichś guzów, których na szczęście nie znaleziono. Póki co stanęło na tym, że ma anemię i próbujemy odnaleźć przyczynę. Javena - tak jest w Sosnowcu, ale dzisiaj jedzie na DT do Katowic. Jeśli wyzdrowieje i wszystko będzie OK to ma załatwiony dom w Katowicach. Jeśli nie to w DT może zostać do połowy grudnia - przed świętami będzie musiała je opuścić. Jest jeszcze awaryjny DT w Dąbrowie w trakcie negocjacji i DT w Sosnowcu aktualnie też awaryjny bo pies rezydent jest pozytywnym świrem ;D i mógłby nie zrozumieć, że Mini jest słaba i ją zamęczyć :) -
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Wpłaty można kierować na konto Nadziei Na Dom : Tytuł : Cele statutowe - FELIKS Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Nadzieja na Dom" Sosnowiec, ul. Dojazdowa 65 1020 2313 0000 3102 0402 7082 -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Przyszła wpłata na Mini - 20 zł ;) -
Dzięki bardzo ! :-) Czekam wiec na telefony :D
-
Super ! Zdjęcia są tutaj bo już mi się nie chce ich kopiować do schroniskowego albumu : [URL]https://picasaweb.google.com/104712220127384825484/BRYS616593[/URL] a z tekstem ja go ogłaszałam takim : PIĘKNY I MŁODY! BRYŚ czeka na nowy dom (albo coś podobnego) [B]Życie Brysia nie było łatwe... Mimo tego, że ma dopiero 1,5 roku już zaznał potwornego strachu, bólu i samotności, bezdomności i tułaczki po ulicach, a w końcu też pobytu w schronisku. 20 września został odłowiony przez schronisko. Brysio to łagodny, wesoły i pogodny pies ! Został zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Podczas spaceru Bryś ani razu nie zachował się negatywnie. Jest bardzo łagodny w stosunku do ludzi (może się jednak obawiać nieco mężczyzn). Ładnie chodzi na smyczy. Z psami potrafi się dogadywać, ale jest raczej taką małą ciapą, w boksie jest zdominowany, schudł :( Po chwili spaceru Bryś zaczął zachęcać do zabawy i brykać, bez oporów wchodzi też do wody. Będzie świetnym kompanem spacerów i wiernym przyjacielem na długie lata. Potrzebuje tylko odrobiny miłości, cierpliwości i spokoju, żeby na nowo zaufać człowiekowi. Jest wykastrowany. Aktualnie przebywa w jednym ze schronisk na Śląsku. Warunkiem adopcji jest możliwość przeprowadzenia wizyty przed i po adopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. [/B] [B]Dane kontaktowe[/B] [COLOR=red][B]Tel. 721-035-215 Agata 791 933 899 [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/MLODY-i-PIEKNY-BRYS-czeka-na-nowy-dom--id52587.html[/URL] [/B][/COLOR]
-
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Wydarzenie na FB [B][URL]http://www.facebook.com/events/302999589806151/[/URL][/B] -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Willy dostał dzisiaj nowy kocyk do budy, dałam mu też miskę jedzenie. Musi w końcu przybrać na wadze. Ale był jakiś taki smutny :( Nie szczekał w ogóle, tylko zaraz uciekł do budy, jak tylko wyłożyłam mu kocem :< -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Wpłaty na koncie Stowarzyszenia na Mini : :multi: [B]13.11.12 [/B]- 20 zł -[B] Agata J. 14.11.12 [/B]- 20 zł - [B]Wiesława K. 14.11.12 [/B]- 35 zł -[B] Dorota S. [/B] [B]15.11.12 [/B]- 10 zł - [B]Marta K. [/B][B]15.11.12[/B] - 50 zł - [B]Magdalena D. [/B][B]15.11.12[/B] - 20 zł - [B]Mariola M. [/B][B]15.11.12 [/B]- 20 zł - [B]Agnieszka S. [/B] [B]16.11.12 [/B]- 30 zł -[B] Marta T. 16.11.12[/B] - 25 zł - [B]Agata B. 19.11.12 [/B]- 100zł -[B] Marlena B. [/B]ze zbiórki w szkole, odebrałam do rąk własnych :[B] - 70 zł (wizyta 19.11.12) [/B]rachunek [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oxnZCaLlQtg/UKtWrzrERzI/AAAAAAAAL4k/M7P5IREwv94/s512/DSC_0581.JPG[/IMG] [/CENTER] [B]- 5 zł (2 podkłady po 2,50 : 22.11.12)[/B] rachunek [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oM-AGURIEv4/UK4hK2wATvI/AAAAAAAAL8A/XpDAjoZSljk/s512/DSC_0583 modified.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]- 12 zł (Puszka 400g RC Intestinal 26.11.12)[/B] Rachunek : [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-93v2x7ujhUc/ULO0bgJGFQI/AAAAAAAAMK0/1veAN9LfoKk/s512/DSC_0769.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Mini to niewielka, 4 letnia, prześliczna ruda sunia. Do schroniska trafiła 21 października 2012r. Była bardzo chuda... Kiedy w końcu znaleźli się chętni, aby zaadoptować Mini, okazało się, że jest bardzo chora, nie wiadomo co jej jest, ale jest przeraźliwie chuda, ostatnio straciła apetyt, wymiotowała. [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rdwu3Hn3MbQ/UIllfYDI0sI/AAAAAAABd7M/KvHL2q8mOXI/s512/DSC_0017.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CtYpOOFjDus/UIltqhGHvgI/AAAAAAABd7M/G5FIZ50yr58/s512/DSC_0030.JPG[/IMG] [LEFT] Dzisiaj (13-11-12) Mini została zabrana do przychodni na USG, aby sprawdzić, czy aby nie jest "posiadaczką" nowotworu. Niedawno dostaliśmy wiadomość, że Mini Pani Doktor również bardzo zapadła w pamięć i postanowiła o nią zawalczyć. Mała została zoperowana i przy okazji wysterylizowana. Pobrano wycinek, który - jeśli Mini przeżyje - zostanie wysłany na badanie pod kątem nowotworu. Sunia miała też zrobione badanie krwi, kału i jeszcze jakieś specjalistyczne. AKTUALNY KOSZT BADAŃ I OPERACJI WYNOSI JUŻ OK. 500 zł ! :crazyeye::crazyeye: A jeśli Mini przeżyje - będą kolejne wydatki. Prosimy o wsparcie finansowe na konto Stowarzyszenia : [CENTER][SIZE=3][B]Tytuł : Cele statutowe - MINI Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Nadzieja na Dom" Sosnowiec, ul. Dojazdowa 65 1020 2313 0000 3102 0402 7082 Mini na CITO potrzebuje też DT ! Nie może wrócić w takim stanie do schroniska, a w lecznicy też nie może zbyt długo zostać ! Tel. 721-035-215 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5sSedPoxWsY/UJ-s1IuFOqI/AAAAAAABd7M/K5x-z4W1WXI/s512/DSC_0694.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-y_6WDeysToc/UJ_VaKHr1iI/AAAAAAABd7M/_c_gBK-qXBY/s720/DSC_0700.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hO5Eag9btDw/UJ_VV3PK3YI/AAAAAAABd7M/R3y4xbH3MhQ/s512/DSC_0691.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [LEFT] [/LEFT] [/CENTER]
-
Saphira a czy Ty dalej jesteś chętna, żeby Brysia poogłaszać? On jest piekny - może ktoś się jeszcze odezwie?
-
Więc szukamy dalej domu dla Brysia. Dzisiaj dzwoniła Pani, jakieś starsze małżeństwo, ale z okolic Szczyrku, niestety dla niej to za daleko, poza tym ona szuka bardziej psa do przytulania jak to powiedziała i mniejszego, ale Bryś jej się bardzo podobał.
-
Szkoda, że nie dali znać, że mają jakiś problem tylko się go po prostu pozbyli :?
-
Już rozmawiałyśmy, napisałam do wolontariuszki na forum, żeby podala mi nr tel - to przekażę Ci to się z nią skontaktujesz. Psa mam nadzieję, że nikt mu nie wyda, tym bardziej, że sam się go zrzekł. Mam nadzieję, że nie będziesz miała z tego powodu więcej problemów, bo z takimi to nigdy nic nie wiadomo :\
-
Bryś ... wrócił do schroniska ! :angryy::angryy::angryy: Ponoć się nie dogaduje z psem rezydentem (suką właściwie), szkoda, że miał tak mało czasu :|
-
Na interwencji był jeden z wolontariuszy, podpisali zrzeczenie, pies jest w schronisku, zaopatrzony od strony weterynaryjnej. czy na prawdę musi do nich wracać? Skoro lubią zajrzeć do kieliszka to czy na pewno będą się w przyszłości dobrze nim zajmować? a co jak im się "zapomni"? na interwencje wolontariusze zawsze idą w asyście albo policji, albo straży miejskiej czy dzielnicowego. Kiedy pies był odbierany siedział na ok. 30 cm smyczy przywiązany do 'budy', bez jedzenia, bez picia. Psa oddano bez żadnego oporu, pani podobno była pod wpływem, nikt nikogo nie straszył. W domu, w którym mieszkają nałogowi alkoholicy pies nie ma czego szukać. Obiecają poprawę, ale na jak długo? Do następnej imprezy? Znów o psie zapomną i którejś nocy zamarznie. Albo jak już dorośnie to ich pozagryza i będzie afera, że pies niewdzięczny zagryzł kochających właścicieli.
-
Nie ma nic nowego :< [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UydyPaaH8BI/UCefSK6kIhI/AAAAAAAACHc/CksSFBI3BB4/s512/DSC_0103.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XulRGs0Y74Q/UCefRmk02EI/AAAAAAAACHU/s1nOkl0eqeI/s512/DSC_0101.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KdeCzkm8GbY/UCefXzAnHLI/AAAAAAAACIY/Zt2DQglNWoQ/s512/DSC_0121.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ICwpQ5P3sFU/UCefop6RVyI/AAAAAAAACLU/y0MFyfo7PaM/s512/DSC_0304.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BkI45iTASkw/UHRpxbanV-I/AAAAAAAAHNs/c4OQRf7GZPE/s512/DSC_0339.JPG[/IMG] a tu Willy z listopada, w kubraczku [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UK9Vdv6qV-Q/UJwUk2HID3I/AAAAAAAAK1U/exLEjPn_C8c/s512/DSC_0303.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]