-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
A to z kolei z dzisiaj ze strony policji [QUOTE][B]Gwałtów i zabójstw kobiet na terenie Wełnowca, Dębu, Załęża i Tysiąclecia nie było. Ustalenia przeprowadzane przez policjantów nie potwierdziły informacji, które docierają do nas z różnych źródeł. Informacje z tzw. „drugiej ręki” – na które powołują autorzy tych doniesień, nie mają potwierdzenia w faktach. [/B]Katowiccy policjanci, pod nadzorem prokuratury prowadzą tylko jedno śledztwo w sprawie pobicia kobiety, do którego według jej relacji miało dojść w listopadzie br. na ulicy Morelowej Reagujemy na każdy niepokojący sygnał. Apelujemy jednak o zachowanie zdrowego rozsądku i nie podsycanie emocji.[/QUOTE]
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
gosia2313 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Oby...ale nie jest na dworze? Nie mam siły już. Widzę tyle nieszczęśliwych, cierpiących psiaków i nie mogę im pomóc:( A jak przychodzi zima to już w ogóle szkoda gadać:([/QUOTE] Pytasz o Czikę? Pójdzie do boksu gdzie jest część zewnętrzna (wybieg) i wewnętrzna z budami. Nie wiem czy dali ją na boksy czy na izolatki. Jeśli na izolatki to dodatkowo tam w środku są ogrzewane trochę -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
gosia2313 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Czika z Sosnowca dzisiaj została zaczipowana i miała iść do boksu, może tam ją ktoś wypatrzy i adoptuje. -
[quote name='agumka']Poszukujemy psa !! [SIZE=2][FONT=arial][COLOR=#333333]Już prawie straciłyśmy nadzieję na to, że Oper w ogóle mógłby przeżyć - zaginął przecież pod koniec października, a mamy już grudzie[/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=arial]ń. Okazało się jednak, że w ciągu minionego tygodnia Opera widziano kilkakrotnie w okolicach ulicy Wiśniowej w Katowicach. Podobno biegał pomiędzy blokami, zupełnie sam. Teraz, kiedy na dworze robi się już bardzo zimno, każda godzina jest bardzo ważna. Psiak ma 12 lat i może nie przeżyć większych mrozów. Pies był adoptowany ze Schroniska w Rudzie Slaskiej i uciekl wlascicielom ale nie sa oni w ogole zainteresowani poszukiwaniami... Jesli znacie psiaka, widujecie go, PROSIMY O TELEFON: 511 510 111 lub 510 268 586, a jesli to mozliwe prosimy o zlapanie Opera i przetrzymanie go do przyjazdu kogos z nas[/FONT][/SIZE] [IMG]http://przeklej.net/uploads/image/1355078374oper2.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/QUOTE] A jakieś zdjęcie? :)
-
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']A na spacerki Willy wychodzi?[/QUOTE] Tak wychodzi :) Dzisiaj był nawet :-) A Gabrysia mu dostarczyła jedzenie i wodę :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
gosia2313 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
No szkoda ;( Państwo coś wybrzydzali :| Zrobiłam Czice dzisiaj jeszcze ogłoszenie na przygarnijzwierzaka i na gumtree może ktoś się odezwie -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
gosia2313 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Czika w schronisku :( -
[quote name='Dorin91']Ares dalej siedzi niestety. A na stronie go nie ma może dlatego, że ostatnio poszła plotka, że umarł, ale okazało się, że to inny pies. No ale przez cały ten czas żadnego telefonu, maila, nic :( jak możesz to zostaw ogłoszenia[/QUOTE] Tak jak pisze Dorota ktoś po prostu pomylił psy, padł inny dziadek. Aresa wrzucę w najbliższym czasie na stronę
-
Veda (znów) w domu stałym :) miejmy nadzieję, że już na zawsze
gosia2313 replied to merryjanee's topic in Już w nowym domu
Zapisuję :-) A co do głosowania, bo widzę, że o tym tu mowa, to z okazji Mikołaja nasze schronisko dostanie jakiś 'podarek' , bo ogranizacje, które miały ponad 5% dostają nagrodę pocieszenia :) A my cudem się załapaliśmy, bo mieliśmy 5,1% :) -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Uwaga Uwaga ! Mini waży już 11 kg, a w związku z tym, jak wygląda? [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-N6YkbJnNKko/UMOpO9QabbI/AAAAAAAAM7c/uB6yEBChhW0/s720/IMGP1754.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Tytuł zmieniłam ( w końcu :P), dopiero teraz , bo wcześniej miałam z tym jakieś problemy :)
-
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam co o WIllym napisać :( Więc dopiszę to co zawsze : Willy dostał papu i ciepłą wodę :) -
Nestor - wielki psiak w typie bernardyna ZNALAZŁ DOMEK!!! :)
gosia2313 replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']a moze ta agresja była poprostu lękowa !!!!![/QUOTE] Na pewno, on jest bardzo boi :( Nie wiem, może tak się rzuca, żeby czasem nikt nie podchodził, tak na wszelki wypadek się broni gdyby ktoś czasem chciał mu zrobić coś złego ? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
gosia2313 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no to samo pomyś♪lałam, wziąć taką kruszynkę na spacer i ... oddać z powrotem do boksu w taki mróz to... nie mogą być dobrzy ludzie - ale czekamy na wieści - oby dobre czyli oby ją zabrali i kochali![/QUOTE] Fakt, że Czita nie marznie :P bo siedzi w klatce, ale to dla niej też nie dobre wyjście, bo ma dość energii, nie chce siedzieć w zakmnięciu, wariuje w tej klatce, skacze, wierci się, a jak się załatwi to.. jest cała w kupie :( Mam nadzieję, że jednak ją wzięli. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
gosia2313 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj w schronisku byli Państwo zapoznać się z Czitą. Byli z nią i swoim pudelkiem chłopakiem na krótkim spacerze. Mieli jakieś wątpliwości, ja już musiałam się zbierać, więc nie wiem czy w końcu ją zabrali czy nie. Jutro się dowiem i dam znać. [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KE1Cd2EjmF8/ULj5lRE2DgI/AAAAAAAAMO8/1xaQCddpJvQ/s512/DSC_0793.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Nestor - wielki psiak w typie bernardyna ZNALAZŁ DOMEK!!! :)
gosia2313 replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Zapisuję :-) I potwierdzam, Nestor tylko na pierwszy rzut oka wydaje się agresywny, ale spokojnie można mu dać parówę z ręki, czy otworzyć boks i coś wstawić i mówię to ja, ta która szerokim łukiem omijała jego boks :P -
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
gosia2313 replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
Tibi była dzisiaj na spacerku :)