Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Wpłynęło jeszcze 12 zł od Pysi :) We wtorek Clifford jedzie na DT ! :multi:
  2. [quote name='Aangie']A czy dziś Gutek zostal w schronie, ponieważ to była zaplanowana tylko wizyta przedadopcyjna czy po prostu niestety niezbyt przypadł do gustu rodzinie lub rodzina nie przypadła do gustu?[/QUOTE] Glutek został w schronisku bo wszystkie psy w typie TTB, haskich/malamutów i molosy idą przez stowarzyszenie czyli dopiero po zaakceptowaniu domu przez wolontariuszy :) Dzisiaj Glutek zapoznawał się z ludźmi i ich suczką, a po wizycie się okaże :)
  3. Ryfka dzisiaj pojechała na Dt do ludzi, którzy ją znaleźli, czekamy na inf czy zostanie na stałe czy na DT :)
  4. Dzisiaj domy znalazły : Jasper [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ate7qUOAfNs/UOjKV_d_XXI/AAAAAAABmnA/hkW1HjNJdIk/s512/DSC_0499.JPG[/IMG] Scooby [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-x3fmzIwouqc/UOA8L0h6x2I/AAAAAAABk48/gQOvsm4K06A/s512/DSC_0314.JPG[/IMG] Veda [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3QCZjT3h6mU/T-XOmfqHyVI/AAAAAAAA_Tk/paZClVMhM4w/s640/DSC01531.JPG[/IMG] i Saba [B][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-vuX5S-NHqcU/UIBFyghg2_I/AAAAAAABYAw/wMVhqwb3cJw/s512/DSC_0074.JPG[/URL][/B] A na DT pojechał dziadek Marcel :) [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  5. [quote name='Isadora7'][SIZE=4]Ryfka ma profil na stronie Fundacji SOS dla Jamników od paru dni [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1142[/URL] ale widzę zę jest wiecej zdjęc zaraz dostawię[/SIZE][/QUOTE] Ryfka po kwarantannie ma iść jednak do ludzi którzy ją znaleźli, ale nie wiem na pewno czy na DT czy DS więc niech będzie jeszcze na stronie :)
  6. Niestety dzisiaj nie mam dobrych wiadomości :shake: KAJA z Iglastego Lasku dzisiaj odeszła za Tęczowy Most :-( [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jLBjQYMZkKo/UNH8gkdctFI/AAAAAAABifw/VGIhuGh7Lpk/s512/DSC_0335.JPG[/IMG] [/CENTER]
  7. [B]18-01-12[/B] dotarła ostatnia wpłata [B]20 zł od ULKI12 [/B] Bazarek na Clifforda uważam za rozliczony i zakończony. Dotarły wszystkie płaty. Uzbierało się [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]438 zł[/B][/SIZE][/COLOR] - wszystko jest na koncie NND i zostanie z tego (albo już został) zakupiony Bonharen na stawy Clifforda :lol: Dziękuję wszystkim za udział w bazarku - zakupy i hopsanie :cool3:
  8. [quote name='katik']Zagłosowałam na Sosnowiec. :)[/QUOTE] Dziekujemy - każdy głos na wagę złota ;) Pamiętajcie tylko aby głosować codziennie :]
  9. To nie wiem kto ją zgłosił :O To dorzuć zdjęć i możesz zmienić opis - dzięki :)
  10. Kolejne jamnikowate stworzenie w Sosnowcu :( [QUOTE]Ryfka się zgubiła. Albo ktoś ją zgubił. Może specjalnie. Zostawił na mrozie. Niech sobie radzi. Przecież to tylko pies. Tylko pies... Mały, bezbronny, przestraszony... Ryfka została znaleziona w dniu 04.01.2013r. w Sosnowcu w okolicach Biedronki na ul.Grota Roweckiego. Jest jeszcze młodą ok. 2-3 letnią sunią w typie jamnika (czarna-podpalana). Najprawdopodobniej w ostatnim czasie urodziła szczeniaczki. Co się z nimi stało? Nie wiemy. Może też jak Ryfka komuś zawadzały... Sunia jest bardzo zadbana. Niestety bardzo źle znosi pobyt w schronisku i pilnie potrzebuje domu, choćby tymczasowego. Ryfka jest grzeczna, przyjazna i bardzo lgnie do ludzi. Powinna sprawdzić się w każdy domu. Obecnie przebywa w schronisku w Sosnowcu. Pomimo licznych ogłoszeń nikt do dnia dzisiejszego się po nią nie zgłosił. Ryfka czeka na nowy kochający domek, który będzie spełnieniem jej największych marzeń. Bo przecież psy też mają marzenia... Sunia jest zaszczepiona i zaczipowana. Przy adopcji otrzyma bon na darmowy i obowiązkowy zabieg sterylizacji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz możliwość dokonania wizyty przed i po adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji: Gosia 721-035-215 Dorota 509-965-909 [/QUOTE] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KPBZlBB0hkY/UOhkhUPwn-I/AAAAAAABmVs/LIK1L0RNY74/s512/DSC_0631.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gAPPTtI2i-Y/UOhkhWXX2TI/AAAAAAABmVo/nBBFpe3RLAA/s512/DSC_0636.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gyLc9rJy3Ro/UOhkiV8_6tI/AAAAAAABmV8/cjI6DgJ-YKk/s640/DSC_0637.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-I1prIc7vdQQ/UOhkjzzSKQI/AAAAAAABmWM/yYqXowrVEBI/s512/DSC_0663.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TNInWgHfloA/UOhkimfQ7QI/AAAAAAABmV4/OczHS9c1qpU/s512/DSC_0641.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  11. Ruszyła kolejna edycja akcji TESCO - "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" . Akcja trwa d 17 stycznia do 30 stycznia. Tak jak w poprzednim roku głosujemy na wybrane schronisko. 10 placówek, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą karmę dla swoich podopiecznych. W minionym roku dzięki Waszej pomocy udało nam się wygrać karmę oraz ok. 10 tys złotych , za które wybudowaliśmy dodatkowe 9 boksów pojedynczych, dla psiaków, które tego potrzebowały ! :smile: Bardzo prosimy o głosy, wsparcie naszej placówki i naszych psiaków. Głosy można oddawać tutaj raz dziennie, codziennie : (trzeba się zalogować przez Facebooka) [B][URL="http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html"][SIZE=3]http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html[/SIZE][/URL][/B] [IMG]http://zwierzaki.tesco.pl/img/main.jpg[/IMG]
  12. Doszły następne wpłaty z bazarku na Clifforda [B]17-01-13 [/B]- 20 zł -[B] dafy (bazarek) 17-01-13 [/B]- 35 zł -[B] ockhama (bazarek) :multi: [/B]
  13. Ruszyła kolejna edycja akcji TESCO - "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" . Akcja trwa d 17 stycznia do 30 stycznia. Tak jak w poprzednim roku głosujemy na wybrane schronisko. 10 placówek, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą karmę dla swoich podopiecznych. W minionym roku dzięki Waszej pomocy udało nam się wygrać karmę oraz ok. 10 tys złotych , za które wybudowaliśmy dodatkowe 9 boksów pojedynczych, dla psiaków, które tego potrzebowały ! :smile: [U][B]UWAGA : Na stronie głosowania wystąpił błąd i schronisko w Sosnowcu zamieszczone zostało w zakładce województwa świętokrzyskiego ![/B][/U] Bardzo prosimy o głosy, wsparcie naszej placówki i naszych psiaków. Głosy można oddawać tutaj raz dziennie : [B][URL="http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html"][SIZE=3]http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html[/SIZE][/URL][/B] [IMG]http://zwierzaki.tesco.pl/img/main.jpg[/IMG]
  14. Ruszyła kolejna edycja akcji TESCO - "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" . Akcja trwa d 17 stycznia do 30 stycznia. Tak jak w poprzednim roku głosujemy na wybrane schronisko. 10 placówek, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą karmę dla swoich podopiecznych. W minionym roku dzięki Waszej pomocy udało nam się wygrać karmę oraz ok. 10 tys złotych , za które wybudowaliśmy dodatkowe 9 boksów pojedynczych, dla psiaków, które tego potrzebowały ! :) Bardzo prosimy o głosy, wsparcie naszej placówki i naszych psiaków. Głosy można oddawać tutaj raz dziennie : [B][URL="http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html"][SIZE=3]http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html[/SIZE][/URL][/B] [IMG]http://zwierzaki.tesco.pl/img/main.jpg[/IMG]
  15. Dzisiaj do domu pojechała Pchełka. Zamieszkała w Dąbrowie Górniczej :) [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Z4cXR7P03Ho/UOxPCnOukbI/AAAAAAABnQk/o6LPdB2sHQI/s512/DSC_0595.JPG[/IMG] [/CENTER]
  16. Nowe wpłaty na leczenie Clifforda :) Dzięki bazarkowi Clifford będzie dostałam Trocoxil i Bonharen na stawy :multi: Żeby tylko jeszcze domek się znalazł :roll:
  17. Ja napiszę jeśli mogę :) Niestety Dżeki ciągle jest w schronisku :( Widać, że już jest bardziej "dojrzały" a nie taki szczylek jak na początku :P Zmieniło się to, że jest otwarty wybieg, koordynatorka będzie robiła grafik które boksy kiedy wyjdą, więc jak dojdzie do 18 to chociaż sobie Dżeki z kolegami trochę pobiega.
  18. [B]Przyszło na Kłapka 30 zł z "wewnętrznego bazarku" z naszego forum :) Powinno dzisiaj dojść jeszcze 10. A żeby trochę podbudować jego finanse AnetaR wystawiła bazarek na Kłapa ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238479-Kosmetyki-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-smycze-szarpaki-na-hotel-dla-K%C5%82apacza-do-25-01-do-g-22!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238479-Kosmetyki-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-smycze-szarpaki-na-hotel-dla-K%C5%82apacza-do-25-01-do-g-22![/URL] [/B]
  19. Taki plakat zrobiła nam jedna Pani z FB, która zgłosiła się do pomocy ;-) Plakaty się drukują i niedługo będziemy roznosić po mieście ;) [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-45vi-Znp4Gg/UPW8u-6KqpI/AAAAAAAAQJI/rXxHJDpPHgA/s512/150986_4447744507721_1282640330_n.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. Chyba wczoraj Emiś miała go zawieźć, trzeba czekać na inf od niej ;)
  21. No to jak ciągle o wybiegu to dzisiaj też parę psiaków skorzystało. Na wybiegu byli Master, Buster mały i Buster duży, Molly, Dżeki, Toro, Glutek, Birma, Maks a to Buster duży :) [CENTER][CENTER] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-o2hwIFvu-cc/UPWVNiX0gpI/AAAAAAABotc/7XB9GXvW8fo/s640/DSC_0761.JPG[/IMG] [/CENTER] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2s2MDuivS7M/UPWVYsjA7_I/AAAAAAABoww/Cl3e5yX964M/s512/DSC_0856.JPG[/IMG] [CENTER] tu się chyba nie umiał zdecydować i żuł dwie zabawki na raz :D [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-457FDbJ4mnQ/UPWVOZRTeNI/AAAAAAABotg/NeV7bGxMsKM/s512/DSC_0772.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Avq7nEOEPpw/UPWVP9_vxrI/AAAAAAABouY/_-eE8zV7p9k/s640/DSC_0785.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] a to Buster mały z pluszowym konikiem :D [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NO21PZrYbhc/UPWZ8OxpDbI/AAAAAAABoyA/2HcUEyj8EGk/s512/DSC_0889.JPG[/IMG] [/CENTER]
  22. Nowe wpłaty na Cliffa [B] 15-01-13 [/B]- 60 zł -[B] Jara (bazarek) 15-01-13[/B] - 25 zł -[B] Saththa (bazarek) 15-01-13 [/B]- 40 zł -[B] ania0112 (bazarek) [/B]
×
×
  • Create New...