-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
[quote name='Aangie']A czy dziś Gutek zostal w schronie, ponieważ to była zaplanowana tylko wizyta przedadopcyjna czy po prostu niestety niezbyt przypadł do gustu rodzinie lub rodzina nie przypadła do gustu?[/QUOTE] Glutek został w schronisku bo wszystkie psy w typie TTB, haskich/malamutów i molosy idą przez stowarzyszenie czyli dopiero po zaakceptowaniu domu przez wolontariuszy :) Dzisiaj Glutek zapoznawał się z ludźmi i ich suczką, a po wizycie się okaże :)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
gosia2313 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Ryfka dzisiaj pojechała na Dt do ludzi, którzy ją znaleźli, czekamy na inf czy zostanie na stałe czy na DT :) -
Dzisiaj domy znalazły : Jasper [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ate7qUOAfNs/UOjKV_d_XXI/AAAAAAABmnA/hkW1HjNJdIk/s512/DSC_0499.JPG[/IMG] Scooby [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-x3fmzIwouqc/UOA8L0h6x2I/AAAAAAABk48/gQOvsm4K06A/s512/DSC_0314.JPG[/IMG] Veda [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3QCZjT3h6mU/T-XOmfqHyVI/AAAAAAAA_Tk/paZClVMhM4w/s640/DSC01531.JPG[/IMG] i Saba [B][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-vuX5S-NHqcU/UIBFyghg2_I/AAAAAAABYAw/wMVhqwb3cJw/s512/DSC_0074.JPG[/URL][/B] A na DT pojechał dziadek Marcel :) [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
gosia2313 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][SIZE=4]Ryfka ma profil na stronie Fundacji SOS dla Jamników od paru dni [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1142[/URL] ale widzę zę jest wiecej zdjęc zaraz dostawię[/SIZE][/QUOTE] Ryfka po kwarantannie ma iść jednak do ludzi którzy ją znaleźli, ale nie wiem na pewno czy na DT czy DS więc niech będzie jeszcze na stronie :) -
[B]18-01-12[/B] dotarła ostatnia wpłata [B]20 zł od ULKI12 [/B] Bazarek na Clifforda uważam za rozliczony i zakończony. Dotarły wszystkie płaty. Uzbierało się [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]438 zł[/B][/SIZE][/COLOR] - wszystko jest na koncie NND i zostanie z tego (albo już został) zakupiony Bonharen na stawy Clifforda :lol: Dziękuję wszystkim za udział w bazarku - zakupy i hopsanie :cool3:
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
gosia2313 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
To nie wiem kto ją zgłosił :O To dorzuć zdjęć i możesz zmienić opis - dzięki :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
gosia2313 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Kolejne jamnikowate stworzenie w Sosnowcu :( [QUOTE]Ryfka się zgubiła. Albo ktoś ją zgubił. Może specjalnie. Zostawił na mrozie. Niech sobie radzi. Przecież to tylko pies. Tylko pies... Mały, bezbronny, przestraszony... Ryfka została znaleziona w dniu 04.01.2013r. w Sosnowcu w okolicach Biedronki na ul.Grota Roweckiego. Jest jeszcze młodą ok. 2-3 letnią sunią w typie jamnika (czarna-podpalana). Najprawdopodobniej w ostatnim czasie urodziła szczeniaczki. Co się z nimi stało? Nie wiemy. Może też jak Ryfka komuś zawadzały... Sunia jest bardzo zadbana. Niestety bardzo źle znosi pobyt w schronisku i pilnie potrzebuje domu, choćby tymczasowego. Ryfka jest grzeczna, przyjazna i bardzo lgnie do ludzi. Powinna sprawdzić się w każdy domu. Obecnie przebywa w schronisku w Sosnowcu. Pomimo licznych ogłoszeń nikt do dnia dzisiejszego się po nią nie zgłosił. Ryfka czeka na nowy kochający domek, który będzie spełnieniem jej największych marzeń. Bo przecież psy też mają marzenia... Sunia jest zaszczepiona i zaczipowana. Przy adopcji otrzyma bon na darmowy i obowiązkowy zabieg sterylizacji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz możliwość dokonania wizyty przed i po adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji: Gosia 721-035-215 Dorota 509-965-909 [/QUOTE] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KPBZlBB0hkY/UOhkhUPwn-I/AAAAAAABmVs/LIK1L0RNY74/s512/DSC_0631.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gAPPTtI2i-Y/UOhkhWXX2TI/AAAAAAABmVo/nBBFpe3RLAA/s512/DSC_0636.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gyLc9rJy3Ro/UOhkiV8_6tI/AAAAAAABmV8/cjI6DgJ-YKk/s640/DSC_0637.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-I1prIc7vdQQ/UOhkjzzSKQI/AAAAAAABmWM/yYqXowrVEBI/s512/DSC_0663.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TNInWgHfloA/UOhkimfQ7QI/AAAAAAABmV4/OczHS9c1qpU/s512/DSC_0641.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
gosia2313 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ruszyła kolejna edycja akcji TESCO - "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" . Akcja trwa d 17 stycznia do 30 stycznia. Tak jak w poprzednim roku głosujemy na wybrane schronisko. 10 placówek, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą karmę dla swoich podopiecznych. W minionym roku dzięki Waszej pomocy udało nam się wygrać karmę oraz ok. 10 tys złotych , za które wybudowaliśmy dodatkowe 9 boksów pojedynczych, dla psiaków, które tego potrzebowały ! :smile: Bardzo prosimy o głosy, wsparcie naszej placówki i naszych psiaków. Głosy można oddawać tutaj raz dziennie, codziennie : (trzeba się zalogować przez Facebooka) [B][URL="http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html"][SIZE=3]http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html[/SIZE][/URL][/B] [IMG]http://zwierzaki.tesco.pl/img/main.jpg[/IMG] -
Ruszyła kolejna edycja akcji TESCO - "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" . Akcja trwa d 17 stycznia do 30 stycznia. Tak jak w poprzednim roku głosujemy na wybrane schronisko. 10 placówek, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą karmę dla swoich podopiecznych. W minionym roku dzięki Waszej pomocy udało nam się wygrać karmę oraz ok. 10 tys złotych , za które wybudowaliśmy dodatkowe 9 boksów pojedynczych, dla psiaków, które tego potrzebowały ! :smile: [U][B]UWAGA : Na stronie głosowania wystąpił błąd i schronisko w Sosnowcu zamieszczone zostało w zakładce województwa świętokrzyskiego ![/B][/U] Bardzo prosimy o głosy, wsparcie naszej placówki i naszych psiaków. Głosy można oddawać tutaj raz dziennie : [B][URL="http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html"][SIZE=3]http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html[/SIZE][/URL][/B] [IMG]http://zwierzaki.tesco.pl/img/main.jpg[/IMG]
-
Ruszyła kolejna edycja akcji TESCO - "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" . Akcja trwa d 17 stycznia do 30 stycznia. Tak jak w poprzednim roku głosujemy na wybrane schronisko. 10 placówek, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą karmę dla swoich podopiecznych. W minionym roku dzięki Waszej pomocy udało nam się wygrać karmę oraz ok. 10 tys złotych , za które wybudowaliśmy dodatkowe 9 boksów pojedynczych, dla psiaków, które tego potrzebowały ! :) Bardzo prosimy o głosy, wsparcie naszej placówki i naszych psiaków. Głosy można oddawać tutaj raz dziennie : [B][URL="http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html"][SIZE=3]http://zwierzaki.tesco.pl/vote.html[/SIZE][/URL][/B] [IMG]http://zwierzaki.tesco.pl/img/main.jpg[/IMG]
-
Nowe wpłaty : 10 zł od Edyty i z bazarku od AnetaR 27 zł :)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ja napiszę jeśli mogę :) Niestety Dżeki ciągle jest w schronisku :( Widać, że już jest bardziej "dojrzały" a nie taki szczylek jak na początku :P Zmieniło się to, że jest otwarty wybieg, koordynatorka będzie robiła grafik które boksy kiedy wyjdą, więc jak dojdzie do 18 to chociaż sobie Dżeki z kolegami trochę pobiega.
-
[B]Przyszło na Kłapka 30 zł z "wewnętrznego bazarku" z naszego forum :) Powinno dzisiaj dojść jeszcze 10. A żeby trochę podbudować jego finanse AnetaR wystawiła bazarek na Kłapa ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238479-Kosmetyki-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-smycze-szarpaki-na-hotel-dla-K%C5%82apacza-do-25-01-do-g-22!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238479-Kosmetyki-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-smycze-szarpaki-na-hotel-dla-K%C5%82apacza-do-25-01-do-g-22![/URL] [/B]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Chyba wczoraj Emiś miała go zawieźć, trzeba czekać na inf od niej ;) -
No to jak ciągle o wybiegu to dzisiaj też parę psiaków skorzystało. Na wybiegu byli Master, Buster mały i Buster duży, Molly, Dżeki, Toro, Glutek, Birma, Maks a to Buster duży :) [CENTER][CENTER] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-o2hwIFvu-cc/UPWVNiX0gpI/AAAAAAABotc/7XB9GXvW8fo/s640/DSC_0761.JPG[/IMG] [/CENTER] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2s2MDuivS7M/UPWVYsjA7_I/AAAAAAABoww/Cl3e5yX964M/s512/DSC_0856.JPG[/IMG] [CENTER] tu się chyba nie umiał zdecydować i żuł dwie zabawki na raz :D [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-457FDbJ4mnQ/UPWVOZRTeNI/AAAAAAABotg/NeV7bGxMsKM/s512/DSC_0772.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Avq7nEOEPpw/UPWVP9_vxrI/AAAAAAABouY/_-eE8zV7p9k/s640/DSC_0785.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] a to Buster mały z pluszowym konikiem :D [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NO21PZrYbhc/UPWZ8OxpDbI/AAAAAAABoyA/2HcUEyj8EGk/s512/DSC_0889.JPG[/IMG] [/CENTER]