Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Nowa wpłata 16 zł ;) Zostało jeszcze do spłacenie 172,97
  2. Chyba nie ma kryteriów wiekowych :) Ale zadzwoń jeszcze i spytaj
  3. Taka sunieczka w Sosnowcu, sznaucerkowata? [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-P403UBal9XY/UQ0-FoFVKpI/AAAAAAABukw/952WgLEua2Q/s640/DSC_0076.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-f1em_2oSG5Y/UQ0-iOepHnI/AAAAAAABulA/YBKqTXQpR9U/s512/DSC_0089.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bCSvi76idbQ/UQ0-t4TRGnI/AAAAAAABulI/jcCxpfbZGGs/s640/DSC_0098.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  4. [quote name='Isadora7']czekamy z niecierpliwością na wynik[/QUOTE] Mikuś nie pojechał jednak, p. dr powiedziała, że nie widzi w nim nic niepokojącego. Pojechał za to Bodzio który utykał na jedną z łapek :)
  5. 100 zł dołożyła dla Kinga Iwona :-) Zostało już tylko 188,97 do spłacenia :)!
  6. [CENTER][B]Jutro czeka nas wielki dzień. Szczeniaczki zostaną przeniesione do nowego pomieszczenia [/B]:multi: [B]. Z daleka od wirusów, chorych zwierząt - czyste przestronne pomieszczenie. Teraz musimy je urządzić, chętnie przyjmiemy niepotrzebne szafki. Jutro fotorelacja z przenosin naszego psiego przedszkola. Dziękujemy - to dzięki Waszej ofiarności jest to możliwe.[/B] Więcej inf w wydarzeniu : [B][URL]http://www.facebook.com/events/489247151116497/[/URL][/B] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cXRvk6hIXm8/UQqQziwgYKI/AAAAAAAASeg/B2keTgoTSkM/s640/DSC_0919.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]
  7. [CENTER][SIZE=5][B]Dziękujemy wszystkim za głosowanie. Zmieściliśmy się w pierwszej 10 a dokładniej zajęliśmy 2. miejsce :cool3: Co daje nam około [COLOR=#008000]3.300 zł [/COLOR]:multi::loveu::multi: [URL]http://zwierzaki.tesco.pl/results.html[/URL] [/B][/SIZE][/CENTER]
  8. Wpłaty dzisiejsze na Kinga : [B]01-02-13 [/B]- 30 zł [B]- Urszula K. [/B][B]01-02-13 [/B]- 30 zł -[B] Iwona K. [/B][B]01-02-13 [/B]- 25 zł -[B] Natalia W. [/B][B]01-02-13 [/B]- 88 zł -[B] Magdalena P. [/B][B]01-02-13[/B] - 20 zł -[B] Marcin M. [/B][B]01-02-13[/B] - 30 zł -[B] Kamila I. [/B][B]01-02-13[/B] - 40 zł -[B] Dominika K. [/B][B]01-02-13 [/B]- 20 zł -[B] Karolina D. [/B][B] __________________________ 283 zł [/B] co oznacza, że nasz minus zmniejszył się do kwoty : [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]-288.97 zł ! [/B][/COLOR][/SIZE] DZIĘKUJEMY BARDZO !!!
  9. Brakuje jeszcze 571,97 do spłacenia długu. 100 zł dołożyła do hotelu p. Beata
  10. [quote name='Nikandra35']Dziewczyny był bokser na stronie i zniknął,znalazł się właściciel?[/QUOTE] Tak, odebrała właścicielka
  11. Rozliczenie Kinga : - Po Cliffordzie zostało = [COLOR=#008000][B]300 zł[/B][/COLOR] - Cała diagnostyka/pobyt w szpitalu =[COLOR=#ff0000][B] 797 zł [/B][/COLOR] - Leki = [COLOR=#ff0000][B]43 zł [/B][/COLOR] - Karma = [COLOR=#ff0000][B]272,97 zł [/B][/COLOR] - Hotel , do którego na dniach jedzie = [COLOR=#ff0000][B]200 zł[/B][/COLOR] /300 już zebrane/ - na Kinga wpłynęło póki co [COLOR=#008000][B]337 zł [/B][/COLOR] Wpływy : [COLOR=#008000][B]637 zł [/B][/COLOR] Wydatki : [COLOR=#ff0000][B]1312, 97 ![/B][/COLOR][INDENT][SIZE=5][B] JESTEŚMY[COLOR=#ff0000] [SIZE=5]671[/SIZE],97[/COLOR] NA MINUSIE ! [/B][/SIZE] [/INDENT]
  12. Póki co jest na Kinga 667 zł ! Brakuje jeszcze dużo, dużo na opłacenie faktury za szpital, karmę i leki ! :crazyeye: + Musimy zebrać jeszcze 300zł na hotel z behawiorystą !! Prosimy o pomoc ! Tytuł : CELE STATUTOWE - KING PKO BP SA Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Nadzieja na Dom" Sosnowiec, ul. Dojazdowa 65 1020 2313 0000 3102 0402 7082
  13. Niestety King musi opuścić DT... A za badania jest faktura na 700 zł ! :O
  14. w 3 poście uzupełniłam wpłaty na Kinga ! Jest już około 290 zł !:multi:
  15. To pisała Ewa na FB : [QUOTE][h=5]rozmawiałam z Lekarzem prowadzącym Kinga. Na razie nie wykryto nic ponad to co wychodziło w badaniach robionych w schronisku. Badania krwi poprawne, nerki, cukrzyca wykluczona. Czekamy na trzustkę ale to też juz było robione, więc nie spodziewamy się sensacji. Pasożytów nie wykryto. Dostaje Diarsanyl na regenerację jelit - bardzo drogi :-( i została zamówiona specjalistyczna karma typu senvitivity. Prawdopodobnie moze byc to alergia pokarmowa. Na razie nic wiecej nie wiadomo. Czyli chłopak na diecie i z lekami regenerującymi kosmki jelitowe[/h][/QUOTE]
  16. W poście Nr. 3 będą wszystkie wpłaty na Kinga które przyjdą na konto NND Na teraz są to [B]28-01-13 Crys[/B] - 30 zł /bazarek gosi2313/ [B]28-01-13 misiadg[/B] - 40 zł /bazarek gosi2313 i AnetyR/
  17. Mikusia jedzie w piątek na RTG okaże się czy coś i jak tak to co mu dolega
  18. King już w przychodni ! :multi:
  19. King już się szykuje na wyjazd do szpitala !
  20. Dzięki za podpowiedź, napiszę do Dogów w Potrzebie, najwyżej nie odpiszą, albo nie pomogą - nie mamy nic do stracenia :)
  21. super :-) Proszę się częstować !
  22. A fochu zrobiła banerek :-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239177-King-potrzebuje-waszej-pomocy-!!!!!"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/120/kingxm.jpg[/IMG][/URL]
  23. Cytuję Filomen z FB : [QUOTE][SIZE=2][SIZE=2] [/SIZE]rozmawiałam z Panią weterynarz - King miał robione - [B]biochemię i morfologię krwii[/B] (w tym wychodzą problemy z nerkami) oraz[B] panel trzustkowy[/B] - nie znaleziono przyczyn choroby. Poprawia mu si[SIZE=2]ę[/SIZE] stan na karmie typu instestinal ale nie jakoś spektakularnie. [/SIZE][SIZE=2][/QUOTE][/SIZE]
  24. Jak możecie to wrzućcie Mikusiowi z Sosnowca kilka fotek - był ostatnio na wybiegu :) [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2kLuyvjHEzQ/UQLhWgeMsDI/AAAAAAABsKg/mMCkiCtAstY/s512/DSC_0130.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-upziryevjf0/UQLhXdFABTI/AAAAAAABsKo/w1LeIO-Br9U/s640/DSC_0135.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JAUwqKwx01I/UQLhXV8s5OI/AAAAAAABsKs/1tt88PnFMSE/s512/DSC_0137.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  25. Wydarzenie na FB [B][URL]http://www.facebook.com/events/327197550730938/[/URL][/B]
×
×
  • Create New...