-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata 16 zł ;) Zostało jeszcze do spłacenie 172,97 -
Chyba nie ma kryteriów wiekowych :) Ale zadzwoń jeszcze i spytaj
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
gosia2313 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Taka sunieczka w Sosnowcu, sznaucerkowata? [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-P403UBal9XY/UQ0-FoFVKpI/AAAAAAABukw/952WgLEua2Q/s640/DSC_0076.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-f1em_2oSG5Y/UQ0-iOepHnI/AAAAAAABulA/YBKqTXQpR9U/s512/DSC_0089.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bCSvi76idbQ/UQ0-t4TRGnI/AAAAAAABulI/jcCxpfbZGGs/s640/DSC_0098.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
gosia2313 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']czekamy z niecierpliwością na wynik[/QUOTE] Mikuś nie pojechał jednak, p. dr powiedziała, że nie widzi w nim nic niepokojącego. Pojechał za to Bodzio który utykał na jedną z łapek :) -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
100 zł dołożyła dla Kinga Iwona :-) Zostało już tylko 188,97 do spłacenia :)! -
[CENTER][B]Jutro czeka nas wielki dzień. Szczeniaczki zostaną przeniesione do nowego pomieszczenia [/B]:multi: [B]. Z daleka od wirusów, chorych zwierząt - czyste przestronne pomieszczenie. Teraz musimy je urządzić, chętnie przyjmiemy niepotrzebne szafki. Jutro fotorelacja z przenosin naszego psiego przedszkola. Dziękujemy - to dzięki Waszej ofiarności jest to możliwe.[/B] Więcej inf w wydarzeniu : [B][URL]http://www.facebook.com/events/489247151116497/[/URL][/B] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cXRvk6hIXm8/UQqQziwgYKI/AAAAAAAASeg/B2keTgoTSkM/s640/DSC_0919.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]
-
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
Wpłaty dzisiejsze na Kinga : [B]01-02-13 [/B]- 30 zł [B]- Urszula K. [/B][B]01-02-13 [/B]- 30 zł -[B] Iwona K. [/B][B]01-02-13 [/B]- 25 zł -[B] Natalia W. [/B][B]01-02-13 [/B]- 88 zł -[B] Magdalena P. [/B][B]01-02-13[/B] - 20 zł -[B] Marcin M. [/B][B]01-02-13[/B] - 30 zł -[B] Kamila I. [/B][B]01-02-13[/B] - 40 zł -[B] Dominika K. [/B][B]01-02-13 [/B]- 20 zł -[B] Karolina D. [/B][B] __________________________ 283 zł [/B] co oznacza, że nasz minus zmniejszył się do kwoty : [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]-288.97 zł ! [/B][/COLOR][/SIZE] DZIĘKUJEMY BARDZO !!! -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
Brakuje jeszcze 571,97 do spłacenia długu. 100 zł dołożyła do hotelu p. Beata -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie Kinga : - Po Cliffordzie zostało = [COLOR=#008000][B]300 zł[/B][/COLOR] - Cała diagnostyka/pobyt w szpitalu =[COLOR=#ff0000][B] 797 zł [/B][/COLOR] - Leki = [COLOR=#ff0000][B]43 zł [/B][/COLOR] - Karma = [COLOR=#ff0000][B]272,97 zł [/B][/COLOR] - Hotel , do którego na dniach jedzie = [COLOR=#ff0000][B]200 zł[/B][/COLOR] /300 już zebrane/ - na Kinga wpłynęło póki co [COLOR=#008000][B]337 zł [/B][/COLOR] Wpływy : [COLOR=#008000][B]637 zł [/B][/COLOR] Wydatki : [COLOR=#ff0000][B]1312, 97 ![/B][/COLOR][INDENT][SIZE=5][B] JESTEŚMY[COLOR=#ff0000] [SIZE=5]671[/SIZE],97[/COLOR] NA MINUSIE ! [/B][/SIZE] [/INDENT] -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
Póki co jest na Kinga 667 zł ! Brakuje jeszcze dużo, dużo na opłacenie faktury za szpital, karmę i leki ! :crazyeye: + Musimy zebrać jeszcze 300zł na hotel z behawiorystą !! Prosimy o pomoc ! Tytuł : CELE STATUTOWE - KING PKO BP SA Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Nadzieja na Dom" Sosnowiec, ul. Dojazdowa 65 1020 2313 0000 3102 0402 7082 -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
Niestety King musi opuścić DT... A za badania jest faktura na 700 zł ! :O -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
w 3 poście uzupełniłam wpłaty na Kinga ! Jest już około 290 zł !:multi: -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
To pisała Ewa na FB : [QUOTE][h=5]rozmawiałam z Lekarzem prowadzącym Kinga. Na razie nie wykryto nic ponad to co wychodziło w badaniach robionych w schronisku. Badania krwi poprawne, nerki, cukrzyca wykluczona. Czekamy na trzustkę ale to też juz było robione, więc nie spodziewamy się sensacji. Pasożytów nie wykryto. Dostaje Diarsanyl na regenerację jelit - bardzo drogi :-( i została zamówiona specjalistyczna karma typu senvitivity. Prawdopodobnie moze byc to alergia pokarmowa. Na razie nic wiecej nie wiadomo. Czyli chłopak na diecie i z lekami regenerującymi kosmki jelitowe[/h][/QUOTE] -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
W poście Nr. 3 będą wszystkie wpłaty na Kinga które przyjdą na konto NND Na teraz są to [B]28-01-13 Crys[/B] - 30 zł /bazarek gosi2313/ [B]28-01-13 misiadg[/B] - 40 zł /bazarek gosi2313 i AnetyR/ -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
gosia2313 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Mikusia jedzie w piątek na RTG okaże się czy coś i jak tak to co mu dolega -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
King już w przychodni ! :multi: -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
King już się szykuje na wyjazd do szpitala ! -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
Dzięki za podpowiedź, napiszę do Dogów w Potrzebie, najwyżej nie odpiszą, albo nie pomogą - nie mamy nic do stracenia :) -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
super :-) Proszę się częstować ! -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
A fochu zrobiła banerek :-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239177-King-potrzebuje-waszej-pomocy-!!!!!"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/120/kingxm.jpg[/IMG][/URL] -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
Cytuję Filomen z FB : [QUOTE][SIZE=2][SIZE=2] [/SIZE]rozmawiałam z Panią weterynarz - King miał robione - [B]biochemię i morfologię krwii[/B] (w tym wychodzą problemy z nerkami) oraz[B] panel trzustkowy[/B] - nie znaleziono przyczyn choroby. Poprawia mu si[SIZE=2]ę[/SIZE] stan na karmie typu instestinal ale nie jakoś spektakularnie. [/SIZE][SIZE=2][/QUOTE][/SIZE] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
gosia2313 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jak możecie to wrzućcie Mikusiowi z Sosnowca kilka fotek - był ostatnio na wybiegu :) [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2kLuyvjHEzQ/UQLhWgeMsDI/AAAAAAABsKg/mMCkiCtAstY/s512/DSC_0130.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-upziryevjf0/UQLhXdFABTI/AAAAAAABsKo/w1LeIO-Br9U/s640/DSC_0135.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JAUwqKwx01I/UQLhXV8s5OI/AAAAAAABsKs/1tt88PnFMSE/s512/DSC_0137.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
gosia2313 replied to Crys's topic in Już w nowym domu
Wydarzenie na FB [B][URL]http://www.facebook.com/events/327197550730938/[/URL][/B]