[quote name='TZmestudio']Ale nie "podlinkowaną".
Zrób to samo ale w przeglądarce Internet Explorer.[/QUOTE]
z założenia nie używam IE
a w FF mogę skopiować adres odnośnika, adres obrazka albo sam obrazek
ale już mam, musiałam skopiować po prostu cały obrazek