[quote name='dexterka']Kokoszka już po sterylce:) Zabieg się przedłużył ponieważ suczka miała dość wzdęte jelita i ciężko było " dostać" się do macicy. Jest prawdopodobne ,że Koko ma zaburzone trawienie. Wetka była prawie spóźniona do kliniki , dlatego dopiero jutro wieczorem się z nią spotkam i porozmawiamy o tych jelitach, bo do końca nie wiem o co chodzi.
Koko była cały dzień mocno zamulona, ale za każdym razem chętna na króciutkie spacerki. Było sisiu. Dzień spędziła w boksie wewnętrznym udostępnionym przez Tolka, a na noc wezmę ją do domu, aby mieć na oku. Już baterię do aparatu ładuję:)
Tymczasem wysyłam fotki ,które wykonała Magda z Fioletowego psa. Szkoda ,że ja nie potrafię takich zdjęć robić. Jeszcze.....
[IMG]http://i59.tinypic.com/30mmzd3.jpg[/IMG]
[IMG]http://i58.tinypic.com/2gxmkyg.jpg[/IMG][/QUOTE]
prześliczna jest na tym pierwszym zdjęciu
może użyć go do ogłoszeń?