Jump to content
Dogomania

bukowa

Members
  • Posts

    4767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bukowa

  1. czy trzeba wykupić ogłoszenia dla Koko? wystarczy jedno słowo:)
  2. [quote name='Nutusia']Wreszcie się wykokosiłam z DZIEWIĄTYM regałem - 50% dla Wierki - zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252182-DZIEWI%C4%84TY-rega%C5%82-j%C4%99z-obce-i-co%C5%9B-dla-belfr%C3%B3w-na-Nu%C5%9Bk%C4%99-i-Wier%C4%99-do-15-04-g-22-00?p=22030756#post22030756[/URL][/QUOTE] lecę na bazar
  3. [quote name='dexterka']Kokoszka już po sterylce:) Zabieg się przedłużył ponieważ suczka miała dość wzdęte jelita i ciężko było " dostać" się do macicy. Jest prawdopodobne ,że Koko ma zaburzone trawienie. Wetka była prawie spóźniona do kliniki , dlatego dopiero jutro wieczorem się z nią spotkam i porozmawiamy o tych jelitach, bo do końca nie wiem o co chodzi. Koko była cały dzień mocno zamulona, ale za każdym razem chętna na króciutkie spacerki. Było sisiu. Dzień spędziła w boksie wewnętrznym udostępnionym przez Tolka, a na noc wezmę ją do domu, aby mieć na oku. Już baterię do aparatu ładuję:) Tymczasem wysyłam fotki ,które wykonała Magda z Fioletowego psa. Szkoda ,że ja nie potrafię takich zdjęć robić. Jeszcze..... [IMG]http://i59.tinypic.com/30mmzd3.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2gxmkyg.jpg[/IMG][/QUOTE] prześliczna jest na tym pierwszym zdjęciu może użyć go do ogłoszeń?
  4. pewnie dexterka wieczorkiem wpadnie coś napisać
  5. Kokolinka ma figurkę jak marzenie
  6. kejciu, daj znać, kiedy trzeba będzie wykupić ogłoszenia dla Wieruszki
  7. no właśnie, co tam u Koko? są jakieś niusy?
  8. ja też w to wierzę, ale nie zawadzi pomóc ogłoszeniami:)
  9. zaglądam do Wierki czy ma już odnowione ogłoszenia?
  10. problemem niestety jest fakt, ze ludzie traktują psa jak przedmiot, jak to zgrabnie ujęła Dexterka, jak parę butów. Można rzucić w kąt, można oddać, można kupić nowe...... Niektórzy nie widzą w psie członka rodziny, oczywiście mówie tylko o niektórych. Brak odpowiedzialności i tyle. trzeba Wieruszce szukać prawdziwej Rodziny
  11. nadal nie mamy info co było powodem oddania Wieruszki?
  12. jak to było? pomożecie? pomożemy!!!!!! w kupie siła:)
×
×
  • Create New...