Jump to content
Dogomania

Agata P

Members
  • Posts

    3121
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agata P

  1. [quote name='Jasza']Dotarła paczka Agato?[/QUOTE] dotarła,dzięki postaram się jak najszybciej sklecić ten bazarek dla Zenusia. Niestety teraz to ja nie wyrabiam czasowo, mam dzieciaka w szpitalu,jak wracam to nie wiem w co ręce włożyć:shake:
  2. [quote name='erka'] Czy ktos mógłby stworzyć plakacik z tym tekstem, odrywanymi nr tel i duzym czerwonym tytułem "szukam domu"?[/QUOTE] wklepałam wczoraj Zenka w ogłoszenia na tablicy [url]http://tablica.pl/oferta/slepy-nieduzy-zenek-prosi-o-dom-IDgW0d.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/-slepy-nieduzy-zenek-prosi-o-dom-IDgUXP.html[/url] tam jest opcja do pobrania ogłoszeń papierowych ,ale niestety nie umiem tego plakatu wysłać na maila:oops: tylko tam musi być w miarę krótki tekst bo inaczej to obcina,może któraś mądrzejsza głowa to zrobi :roll:
  3. No to już można się cieszyć bez obaw,nareszcie Lena ma swoje miejsce na ziemi i na pewno będzie szczęśliwa....... Bardzo ,bardzo ,bardzo sie cieszę:multi::multi::multi:
  4. [quote name='Jasza']Ale wieści....:-( Wysłałam paczkę z fantami dla Zenka, [B]poproszę o konto[/B] moja mama wpłaci jakiś grosik dla niego.[/QUOTE] wieści dobijające:-( ręce opadają........ Jasza masz zapchaną skrzynkę...
  5. [quote name='Jasza'] Agatka - przypominam się z fantami.[/QUOTE] już wysłałam adres ,sorki wczoraj zapomniałam :oops: eh,starość nie radość :p
  6. Jaaga odpocznij ,bo jesteś pewnie wykończona.Nic tak nie da popalić jak nerwy i stres. No to już wiemy,że to taki typ.Ma charakter niczym mój Dexter jak zwieje zawsze wraca ale tylko jak on uzna ,że już pora wrócić.(nie ma nic wspólnego z husky,zwyczajny kundel) Wątpię ,żeby sie dało cos z tym zrobić taki już będzie,mój ma 7 lat teraz nie ucieka ale tylko dlatego ,że się go bardziej pilnuje,ale jak by miał okazję to na pewno by zwiał. Dlatego 99% czasu na dworze spędza na smyczy.Nawet jak jesteśmy na wsi to musi być uwiązany na kilku metrowej ,bo przeskakuje przez ogrodzenia.Nie ma znaczenia czy to siatka ,płot czy coś innego sposób zawsze znajdzie:angryy:
  7. co do synchronizacji ,patrząc na zdjęcia chłopaków przypominają mi moje surykatki :loveu: [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7950/p7060154.jpg[/IMG]
  8. właśnie wczoraj poodnawiałam jej wszystkie ogłoszenia, w bloku pies też może być szczęśliwy (moje są.....chyba:roll: )
  9. miejmy nadzieję,że się szybko odnajdzie dezerter jeden....
  10. biedactwa malutkie,na razie mogę niestety tylko zaglądać.....
  11. [quote name='Jasza']Jestem i ja. [B][U]Mam fanty, dosyć sporo - mogę przekazać na bazarek, wysłać - ktoś chętny?[/U][/B][/QUOTE] będe robiła bazarek na Zenusia (najwcześniej w niedzielę) ,mogę dołożyć fanty od Ciebie.
  12. ło matko:crazyeye: biedne psiuńki , to ''wylazło szydło z worka'':evil_lol:
  13. [quote name='Jaaga'] a takie szaleństwo na koty.[/QUOTE] może on tylko goni kota jak ucieka ,mój tak ma:cool3: a jak kot stanie,lub wlezie np.pod auto to traci zainteresowanie
  14. No to się Jaaga najadłaś strachu. Wydaje mi się ,że on już ma taki charakter , ja mam takiego ''dezertera'' w domu ma 7 lat jest od szczeniaka u nas i od małego tak zwiewał.Spacer bez smyczy bez szans,teren ogrodzony nie bardzo bo gnojek przeskakuje płoty.Na wołanie nie reaguje wogóle. Udało mu się parę razy zwiać ale zawsze wraca,świetnym ''wabikiem'' jest auto uwielbia jeździć. a na smyczy tak jak Fil aniołek.
  15. jestem i ja u ślicznego ślepaczka. akcja błyskawiczna,dobrze że udało się mu pomóż teraz już będzie tylko lepiej.Mam nadzieję że utrata wzroku tylko czasowa i uda się chociaż częściowo przywrócić wzrok. banerki podlinkowane ,częstować się proszę i reklamować chłopaka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212877-%C5%9ALEPY-male%C5%84ki-%C5%9Blepaczek-z-rowu-przy-drodze.-Narazie-nie-ma-nawet-imienia...POMOCY-%21%21%21?p=17440325#post17440325"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8817/img3267iqu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212877-%C5%9ALEPY-male%C5%84ki-%C5%9Blepaczek-z-rowu-przy-drodze.-Narazie-nie-ma-nawet-imienia...POMOCY-%21%21%21?p=17440325#post17440325"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/4467/img3267iq1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=postreply&t=212877"] [/URL]
  16. [quote name='Jasza']Agato - proszę o watek malucha. Pomogę jak będę umiała. Wpłacę coś, mam fanty na bazarek....[/QUOTE] Jedna dobra dusza ma założyć wątek maluchowi... śliczny jest prawda ?:loveu:
  17. [quote name='feliksik']jaki śliczny, to on dalej przy drodze siedzi? nikt go nie zabrał? nawet na chwilę do DT?[/QUOTE] sytuacja opanowana ślepaczek w drodze do hoteliku:Cool!: ,pomieszka tam dopóki nie znajdziemy transportu do Katowic
  18. uff, najważniejsze że bezpieczny, kamień z serca taka mała bida...:-( Od wczoraj o niczym innym nie mogłam myśleć ,tylko czy mu się nic nie przytrafiło i czy zdążymy z pomocą ,ale udało się :multi: Dziewczyny jesteście super:calus:
  19. [quote name='danavas']o jejku ...jaki lisek biedny....trzeba go zabierać z tego pleneru...do schronu chociaż...żeby go auto nie potrąciło...[/QUOTE] u nas nie ma nawet takiej możliwości niestety:shake: tylko dt
  20. [quote name='Jaaga']Juz o nim napisałam na wątku Duni. Tak po cichu liczę na pomoc osób z tamtego wątku. Teraz potrzebny bedzie szybko wątek, banerek i transport.[/QUOTE] Jaaga,jesteście z mamą wspaniałe dzięki ogromne:Rose::Rose: ,strasznie mi zapadł w serce ten maluch .Pomoge jak tylko będe mogła. Finansowo niestety nie wiele ,ale na pewno jakiś bazarek zmontuję dla niego i banerek oczywiście. Ja już zaczęłam TZ-ta ''urabiać'',żebyśmy go zabrali ,ale jak na razie jest nieugięty :shake:
  21. a mnie najbardziej żal tego ślepaczka:-(,czy to jest pewne że nie widzi ? Dosyć bezdomny to jeszcze ślepy eh,co za kreatura go wywaliła...... jak długo on sobie biedny tak będzie radził :shake:
  22. jestem i ja na wątku u szczeniorków cudnych :loveu: zwabił mnie ten gratis......;) Ewelinka to którego dajesz w pakiecie z zakupami :roll:
  23. trzymamy kciuki za Tarę,cudne psisko..... a co do wspomnień to..... miłość do psiaków wyssałam z mlekiem matki,to Ona nauczyła mnie kochać i rozumieć psy.... Pamiętam taką sytuacje jak byłam kilkuletnim dzieckiem i moją ciotkę ugryzł pies -nie nasz ludzi z drugiego końca wsi (tak porządnie wyrwał kawałek łydki) zerwał się z łańcucha, na którym był uwiązany kilka lat i nie spuszczany wcale. Oczywiście zrobił się larum,babcia (mama ciotki i mojej mamy) stwierdziła -psa trzeba zabić ,nie było mowy o uśpieniu bo było to jakieś 30 lat temu. A moja mama na to spokojnie.... mamo jak Ty byś była uwiązana kilka lat na krótkim łańcuchu ,dostała pić,jeść jakby sobie ktoś przypomniał to pewnie też byś ugryzła gdybyś mogła. Ja byłam wtedy przerażona całą sytuacją,ale słowa mojej mamy pamiętam do dziś jak potem mi tlumaczyła ,że to nie wina psa ,że gdyby był traktowany inaczej lepiej na pewno by tego nie zrobił. Zawsze powtarzała pamiętaj pies nie zrobi ci krzywdy bez powodu , a człowiek tak.......
  24. podhalanka śliczna,taka do przytulania :loveu: uwielbiam takie psice ,a co z tym imieniem dla niej ?dalej psinka bezimienna:cool3: proponuje Anabel :roll: może być w skrócie Bella Z ogłoszeniami pomogę tylko konkretnie mi trza jak krowie na rowie ten i ten pies + tekst nie ogarniam już które psiaki mają świeże ogłoszenia a które wcale lub nie aktualne. I wydaje mi się ,że warto inwestować w wyr. ogloszenia bo np. Lena miała wyr. allegro na Kraków i miała ponad 200wejść w tym 3 obserwatorów (na wa-we połowę mniej i 1 obserwatora -też wyróżnione) a zwykłe allegro na kraków miała 28 wejść,na wa-we kilkanaście -różnica ogromna.Nie wiem jak jest na innych serwisach ,bo tam nie robiłam wyróznionych ale pewnie podobnie.
×
×
  • Create New...