Jump to content
Dogomania

Agata P

Members
  • Posts

    3121
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agata P

  1. eh....do du......py to wszystko ,ręce opadają:shake::shake::shake: tyle radości,nadziei ........ a ja właśnie wczoraj wykasowałam większość ogłoszeń Albinki , no nic trzeba ogłaszać ją znów i modlić się żeby w końcu TEN własciwy domek Ją namierzył
  2. [quote name='savahna'][COLOR=red][U][B]Agatka,[/B][/U][/COLOR] napisz jak z ogłaszaniem tych szczylków od Andzi, bo nie chciałabym się dublować tego samego dnia na ten sam rejon. Chciałabym im zrobić. Trzeba je wysłać do domu, bo następne super wielkopsy przybyły. ;) [/QUOTE] ogłoszone Dziś ''zbiorczo''na Kraków [url]http://tablica.pl/oferta/cudowne-szczeniakisuczki-mix-owczarka-niemieckiego-odam-IDsUer.html[/url] :smile:
  3. [quote name='savahna']Agata P nawet jak tak wpadniesz z doskoku to tez duuuuża ulga.:p Napisz co zamierzasz jeszcze poogłaszać. Moge Ci ewentualnie tych szczeniaków linki podesłac. Tylko fotki by trzeba juz podmienic na te nowsze chyba. No i info o to najnowsze co Miron pisał tez można uzupełnić.Ja je tak parami ogłaszałam,a potem zbiorówke robiłam...Jak cos trzeba to pisz na pw....Bede koło dziesiatej jeszcze na dogo;)[/QUOTE] To jak możesz podaj mi linki do szczeniorków ,zrobię je wieczorem Sorki ,ze Cię tak wykorzystuję i idę na gotowca ale z braku czasu tak mi jest łatwiej i szybciej Dzięki dobra kobieto [URL="http://smajliki.ru/smilie-1018976967.html"][IMG]http://s17.rimg.info/5efb232d202a1428ef1d3e7834e3c943.gif[/IMG][/URL]
  4. [quote name='savahna']Jesli erka nie ma jakichs priorytetów to ja proponuję: [U]Fendi[/U] (Colak) od Andzi [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-COLAK-dlugowlosy-pies-w-typie-owczarka-szkockiego-collie-lagodny-W0QQAdIdZ326011007[/URL] [U]Carmel[/U] (kiepskie foty baaardzo, ale mimo to ma jak widac bardzo dużo wejść) [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-CARMEL-duzy-lagodny-pies-w-typie-leonbergera-oddam-W0QQAdIdZ326251957[/URL] potem ewentualnie: Albinkowata suczka [U]Figa [/U][URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-FIGA-sterylizowana-mala-lagodna-mloda-suczka-ADOPCJA-Pomoz-W0QQAdIdZ327547221[/URL] i [U]Pandi[/U] (Pandora) [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-PANDI-mloda-srednia-wysterylizowana-dlugowlosa-suczka-adopcja-W0QQAdIdZ327000171[/URL] To sa wszystkie psiaki spoza tego watku dobrze by było,[U][B]żeby się Andzia wypowiedziała[/B][/U], bo może któryś ma jakims trafem zaklepany domek?!:roll: A z tego watku to[U] z wyjatkiem Diny[/U] (tej nowej czarnej podpalanej u mag.dy) to chyba wszystkie poogłaszane, ale erka chyba pisała,że dopiero po sterylce będzie się ją ogłaszać. Ewelinka wczoraj chyba Korgiemu jeszcze zrobiła. Mozna ewentualnie Filipkowi:diabloti: zrobic nowe....:eviltong: No to masz Agatka info w pigułce....;) Decyduj....:lol: Może erka coś jeszcze dorzuci?:razz:[/QUOTE] no,no:crazyeye: pełna profeska ,dobrze,że chociaż Ty jedna ogarniasz te ogłoszenia.... [U][B]Fendi [/B]ogł. na Katowice [/U] [URL]http://tablica.pl/oferta/fendi-dlugowlosy-pies-w-typie-owczarka-szkockiego-collielagodny-IDslZ5.html[/URL] I jeszcze[U] [B]Filip[/B] też na Katowice[/U] [URL]http://tablica.pl/oferta/filip-siedmiomiesieczny-szczeniak-mieszaniec-oddam-IDmWzL.html[/URL] Jeszcze coś pilnego ? erka ,andzia69, ???
  5. Kobitki trochę nie jestem na bieżąco:oops: ,co jest pilnego do ogłaszania ? jutro mogę zrobić ze 2 szt
  6. Ewelinko,ogłaszam wedle życzenia Węgielkowej ,kazała na Poznań też to niech się martwi o dowiezienie:eviltong:,ale jak Ją znam to jak domek się znajdzie to powiezie Albinka osobiście:evil_lol:
  7. [U][B][SIZE=3]Albin [/SIZE][/B]ogłoszony na Poznań :roll: [/U][URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Albin-mlody-ok-10-cio-miesieczny-w-typie-Manchester-Terrier-W0QQAdIdZ325904427[/URL]
  8. [U][B]SZira i ZUza [/B][/U]ogłoszone na Kraków [url]http://tablica.pl/oferta/szira-i-zuza-dwie-wspaniale-suczki-do-adopcji-IDqDAp.html[/url]
  9. :roll: dlaczego mnie tu nie ma ,a tu tak wesoło :evil_lol: (tym razem nie obudziłam dziecka tylko.....se oplułam monitor:cool3: ) teraz wchodząc na dogo o tak późnej porze....knebel w gębę se trza wepchać :p Amelka cudna taka delikatna:loveu::loveu::loveu:
  10. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg90/scaled.php?server=90&filename=foty196.jpg&res=medium[/IMG] Ginn ładnie to tak ...........zamieniłaś psiaki:crazyeye: Tara piękna nie do poznania:loveu:
  11. Szirę i Zuzę (matkę z córką) z Sielpi ogłaszać razem czy osobno??
  12. [B]Krgi i czarna Kicia[/B] ogłoszone na Kraków :smile: [URL]http://tablica.pl/oferta/-korgi-lagodnymlodziutki-piesekmieszaniec-za-darmo-IDq2u7.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/sliczna-czarna-kotka-oddam-IDq2J9.html[/URL] Lola pod taką cudną opieką na pewno szybciutko stanie się psiaczkiem nakolankowym, szpileczka cudna :loveu: pewnie też domek szybciutko znajdzie Zula też sobie poradzi......no to dodałam sobie sama ''otuchy'':evil_lol:
  13. uffff, ufffff ufffffff całe szczęście ,że wrócił cały
  14. To jutro zrobię Korgaska na Kraków i kicię jak zdążę a potem mamuśkę z córcią z Sielpi.Tylko nie wiem czy ogłaszać je oddzielnie czy jako dwupak ??
  15. [quote name='erka'] Agatko, jeżeli Novi, Sonia i Filipek ogłoszone, to bardzo bym Cie prosiła o ogłoszenia dla tych dwóch[B] suniek, matki z córką z Sielpi, [/B]które już są w hotelu w Borkowie. Nie wiem, czy mag.da wsatwiła je do pierwszego postu, zaraz zobacze.[/QUOTE] Nie wiem zupełnie o które suczki chodzi :roll: na pierwszej nic nie widzę ''nowego''
  16. Które psiaki najpilniejsze do ogłaszania ??
  17. ta cisza jest okropna ........czy ktoś coś wie ???
  18. ratlerka Albinka :evil_lol: ogłosiłam na wa-wę [URL]http://tablica.pl/oferta/albin-mlody-ok-10-cio-miesieczny-w-typie-manchester-terrier-oddam-IDpHw1.html[/URL]
  19. andzia69 cały czas o tym myślę ...czy Bart w ogóle jest pod jakąkolwiek opieką,czy w ogóle wie ktoś gdzie ta psina jest....czy może już go nie ma Tfu,tfu tfu.....a to wszystko to tylko ''granie na zwłokę'' danie sobie czasu na wymyślenie jakiejś kolejnej historyjki..... Co to znaczy [B]próby wyżebrania tel[/B]. nikt łaski nie robi to zasrany obowiązek nowego właściciela udzielić pełnej informacji GDZIE JEST PIES postraszyć policją czy co nie wiem ale obawiam się że zwłoka będzie tylko na niekorzyść Barta -obym się myliła......
  20. [quote name='Linssi'][B]okres lęgowy psów i kotów[/B]? znów jakis ornitolog to pisal?? :D[/QUOTE] i jakim cudem ma być lepiej ??????? jak toto się nawet wysłowić poprawnie nie potrafi....ręce opadają
  21. Zuzka2 ,wiem o czym mówisz sama mam skoczka w domu,mieszkam w bloku 1-sze piętro uwielbia siedzieć na oknie i dlatego pozakładałam siatki ,bo nie byłam pewna czy nie ''pofrunie'' jak zobaczy kota lub obcego psa na osiedlu. Od samego początku był typem dezertera przeskakiwał ogrodzenia ,uciekał... ma prawie 8 lat i nie mogę go spuścić ze smyczy bo ucieknie i wróci kiedy on będzie chciał nie reaguje na żadne wołanie.Często też ''pomieszkujemy''na wsi tam ogrodzenie dla niego to pryszcz, ale uwierz mi nigdy nawet przez moment nie pomyślałam ,żeby go gdzieś oddać a to psiak też przygarnięty miał być ''uśpiony'' wiejskim sposobem wzięłam go jak miał 4 tygodnie. Wiem,że jak się ma TAKIEGO psa to nie jest łatwo,ale Korgi jest tam parę dni, moim zdaniem część ludzi się za szybko zniechęca i traktują adopcję psa jak kupno jakiejś rzeczy .Jak nie pasuje to idą wymienić na ''inny model albo rozmiar'' a może wystarczy trochę chęci i czasu.
  22. erko miałaś może pana Pawła R. chętnego na Zulę ? odesłałam go do ciebie... Kurczę ,co się dzieje z tymi ludźmi czy oni nie zdają sobie sprawy,że to nie pluszak którego można rzucić w kąt jak się znudzi .....:cool3: barany i tyle!!!!:angryy:
  23. [quote name='andzia69']Sisa ma domek;) została na stałe w dt:) [/QUOTE] To super :multi: a ja ją caly czas odświeżałam ,bo jakoś tak mi zapadla w serce (była pierwszym psiakiem ogłaszanym przeze mnie );)
  24. [SIZE=3][B][U]Czarek[/U] [/B][/SIZE]ogłoszony na Kraków [URL]http://tablica.pl/oferta/czarek-swiat-oglada-zza-krat-IDoTyL.html[/URL] Andzia69 a co z[SIZE=3][U][B] Sisą [/B][/U][/SIZE]czy ona ma już domek ? [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/45553/Ze-schroniska-DYMINYk/Kielc-wysterylizowanalagodnamloda-suczka./[/URL]
  25. Tak Albinka ma domek super domek, tak że została Tara zgodnie z obietnicą jaką złożyłaś:evil_lol: ale mamy nadzieję,że nie będzie musiała tak długo czekać
×
×
  • Create New...