Jump to content
Dogomania

Agata P

Members
  • Posts

    3121
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agata P

  1. [quote name='erka'] Również nasze psiaki czekaja na ogłoszenia, przydał by się ktos do pomocy, bo chyba tylko savahna została na placu boju, a sama sobie nie poradzi. Czekają na domy: Albinka , Teri, Filip, Gucio, Kala, Korgi, Tosca, Rita, czarna kicia z kotkiem biało-czarnym.[/QUOTE] [B]Kala i Korgi [/B]mają świeże ogłoszenia ode mnie (24,25 .09) [B]Tosce[/B] robiła savahna ,[B]Albinka i Teri [/B]mają non stop odświeżane na kilka woj.po kilka sztuk z różnymi zdjęciami i opisem. Z tymi dwoma to już koncepcji brakuje jak im te domki znaleźć:shake: [quote name='savahna'] Niebawem może Agata wróci.... Bedzie dobrze, przynajmniej w tej kwestii, mam nadzieje.;)[/QUOTE] Wracam powoli już....będzie dobrze pociągniemy jakoś razem ten wózek pełen psich i kocich bid:p No to co mamy teraz na cito :roll: ogłoszę wieczorem ze dwie sztuki;)
  2. Zenuś oby ci się psiaczku poszczęściło. Mocno kciukam....
  3. [quote name='Ginn']Savahna - ja łącznie na szczylki dałam 650 ogłoszeń. Mówię tylko o tych, które sama opłacam. A do tego ogłoszenia, które Wy dajecie w ramach pomocy. Sunia [B]dostała 130 ogłoszeń [/B]+ te, na których była z dziećmi.[/QUOTE] Może się mylę ale z moich obserwacji wynika ,że nie warto ''klepać'' ogłoszeń na 130 serwisach raz na jakiś czas tylko robić częściej ale na 10-15 tych najpopularniejszych. Jak swego czasu robiłam ogłoszenia Orlenowi to tak mu chciałam ''dogodzić'' ,żeby znalazł super domek ,że naklepałam tego chyba ze 100 na dwa woj. i sprawdzałam po miesiącu oglądalnośc to na tych popularnych było od kilkudziesięciu do kilkuset wejśc a na tej reszcie kilka,kilkanaście. Może warto np 10 serwisów ale na 4-5 woj. i np. 2x w tygodniu:roll: Nie wiem dosyć strasznie mało jest ogłaszających:oops: to jeszcze adopcje teraz coś cienko idą..........
  4. [quote name='savahna'][B]Wzięła, wzięła[/B]....Witaj córko marnotrawna.:evil_lol:[/QUOTE] Dzięki [URL="http://smajliki.ru/smilie-1198935207.html"][IMG]http://s19.rimg.info/e9798e8dcb665b8f683371e345694c01.gif[/IMG][/URL] wiem,ze teraz zawalam sprawę z ogłoszeniami ,i mam z tego powodu ogromnego moralniaka,ale nie wyrabiam ,nie nadążam z tym wszystkim.......... jakiś ten wrzesień dla mnie jest do du...y.Doba się kurczy godziny lecą jak oszalałe eh starzeję się chyba już.........
  5. [SIZE=3][B]Kala[/B][/SIZE] ogłoszona-12 serwisów na Kraków [URL]http://tablica.pl/oferta/kala-mlodziutkamalutka-suczka-szuka-domu-IDlQzp.html[/URL] Toscę chyba wzięła savahna ?
  6. Ja też zaglądam systematycznie do Fila, nic nie piszę bo nie mam jak pomóż,to co pisać.......... teraz nawet z ogłoszeniami niewiele mogę bo czasu mam strasznie mało:shake: [quote name='diana79']o kurczę to muszę bardziej uważać ;) ciekawe czy[B] firmy kredytowe też dostają mandaty bo oni wieszają na każdym słupie, drzewie, murze i wszędzie gdzie tylko można[/B]...[/QUOTE] to samo się tyczy tych wszystkich kandydatów na posłów i innych podobnych, przed każdymi wyborami jest tego pełno wszędzie : drzewa ,słupy ,przystanki ,płoty itd... ciekawe gdzie jest wtedy SM :cool3:
  7. Korgi ogłoszony na Kraków 12 serwisów:-) [URL]http://tablica.pl/oferta/-korgi-lagodnymlodziutki-piesekmieszaniec-za-darmo-IDlItP.html[/URL]
  8. Dziewczyny,zupełnie teraz nie czasowa jestem,ale jak wpadam na wątek i czytam ile tych bid przybywa to ręce opadają ,Obawiam się ,że jak nie będzie pomocy od władz to długo tak nie pociągniemy.Chciało by się pomóż wszystkim potrzebującym psiakom ,ale jak to zrobić? za co ?:shake: Czy Tosca ,Kala i Korgi ma być ogłaszani z tym tekstem co jest na 1-szej stronie ? Jeśli tak to zrobię im ogłoszenia chociaż na tych kilkunastu najpopularniejszych portalach . Chyba ,że jest coś pilniejszego ? Albinka ,Teri,Liza,Zenuś i Koni mają ciągle odświeżane ogłoszenia.
  9. [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2879/1008979t.jpg[/IMG] to zdjęcie mnie urzekło na wątku Ferii ,cudniasty jest:loveu::loveu::loveu: taki.......dostojny
  10. [quote name='eliza_sk']Feria to terminator II (po moim Majucie) sterylka - pikuś - co to w ogóle było ! Skacze i wariuje jak szalona. Dokucza Leosiowi i jest strasznie zaborcza.[/QUOTE] bo to dziewucha z kieleckiego jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Ginn']Wszystkie wskazówki na niebie i ziemi mówią, żw został Ci tylko Filip.[/QUOTE] przypominam jeszcze o Albince jakby co:cool3:
  12. [quote name='haliza']Czyli spełniła się intencja z tytułu ;) - " bezdomna - byle nie długo"- :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] eliza to czarownica albo jasnowidzka :cool3: od razu mówiła ,że domek będzie w trybie cito nawet bez ogłoszeń:evil_lol:
  13. [quote name='Foksia i Dżekuś']Cudo cudo ,i jeszcze taki milutki ,ktos bedzie zniego mial pocieche ogromna.[/QUOTE] śliczny:loveu: oby tylko szybko ktoś dostrzegł to co my widzimy i szybciutko domek znalazł
  14. Cuuuuuudności:loveu::loveu::loveu: daję głowę ,że w domkach będzie przebierać. A swoją drogą to ma oko i szczęście:cool3: ten mój Tz do znajdowania cudnych psinek.;)
  15. [quote name='eliza_sk']: A że szybciej przyjechałam z Jędrzejowa, niż Wy z Pińczowa, to się zgodzę. .[/QUOTE] No tak ,to prawda:oops: ,ale jak nie masz własnego auta do dyspozycji tylko musisz po prośbie to wiesz ....... Moja przyjaciółka i tak nie była zachwycona tym ,że ma jechać łapać psa....skwitowała to tak'' Robek(czyli mój TZ) znalazł psa to on powinien jechać go łapac'':cool3:
  16. [quote name='eliza_sk']Agata, coś o niej wiesz - mniej więcej wiek i jaka jest do ludzi - mam maile ws. naszej Diory.[/QUOTE] eliza_sk teraz to Ty już wiesz chyba więcej;) sunia już bezpieczna,zgarnęła ją Eliza pewnie się odezwie to napisze coś więcej Dzięki Eliza:iloveyou:,mogę spać spokojnie.Działasz dziewczyno jak błyskawica........ EDIT: pisałyśmy razem :lol: Cudna jest:loveu::loveu::loveu:
  17. A to jest Onek a raczej ONka z Kij o którym pisałam wyżej.Przyjazna bardzo,pchała sie do auta.Długo tam nie pobędzie ,bo ludzie już ją przeganiają:shake: [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2136/zdjcie0113q.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4998/zdjcie0111g.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8647/zdjcie0110zk.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/962/zdjcie0109f.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7128/zdjcie0108oe.jpg[/IMG]
  18. erka przelałam własnie na konto kasę z bazarku na kieleckie psiaki 230 zł. [quote name='erka']Ang, osoby o takim podejściu,że nie ma rzeczy niemożliwych, bardzo by sie przydały w walce z urzędasami, bo tym, które prowadzą ten nierówny bój, juz opadły ręce i wszystko inne:cool3:. Ale jeśli o to chodzi, to kontaktuj sie z osobami ze ŚTOZ/ na dogo ewab,andzia69/, które teraz prowadzi schronisko i SOZ w Jedrzejowie/ eliza_sk, Potter/. Ten watek jest wątkiem dogomaniackim, osób niezrzeszonych, pomagamy zwierzakom w miarę możliwości , [B]na boje z urzędasami juz brakuje sił i energii,[/B] zostawiamy to Stowarzyszeniom.[/QUOTE] erka ma rację,pojedyncze prywatne osoby nie mają szans. ang,jeśli masz czas i stalowe nerwy to próbuj ,ja próbowałam i dałam sobie spokój ,jedna prywatna osoba nic nie zdziała ,te biurwy w moim urzędzie są jak by się z choinki urwały. Nie ma problemu bezdomnych zwierząt,a jeśli jakieś się znajdzie to komunalka je przechowuje i wyadoptowywuje jak pytałam pare razy czy mogę iśc zobaczyć ,to akurat psów nie było i takie tam bla,bla bla a do tego gmina wydaje kupę kasy na bezdomniaki tylko na co ??? Mówię Ci dziewczyno walka z wiatrakami ...przynajmniej w ''mojej''gminie:shake: [quote name='Ginn'] Nie wiem w jakiej sytuacji są inne hotele ale uważam, że gdyby każdy (czy to firma jak ja czy prywatna osoba) wystąpiła do gminy o zwrot kosztów utrzymania przygarniętych psów, miało zaświadczenia o szczepieniach, sterylkach i kastracjach - to władze musiałyby coś z tym zrobić. Ja napisałam 1-sze pismo do burmistrza Bodzentyna (znanego z "kultury" oraz "miłości do zwierząt") właśnie o taki zwrot. Zobaczymy co zrobi. A trzeba pamiętać, że jako firma płacę podatki, ZUS więc gmina też ze mnie korzysta.[/QUOTE] Ginn ja jak mąz znalazł dwie sunie,byłam w gminie pare razy po pomoc miałam książeczki suczek ze szczepieniami odrobaczywieniem itp. Pani która zajmuje sie bezdomnościa zwierząt powiedziała mi,że żadna pomoc mi nie przysługuje ,bo psiaki skoro je zabrałam to nie są już bezdomne.Zaproponowała mi tylko zwrot 110 zł za sterylkę jednej suczki (przysługuje taka dopłata 1 raz w roku) u weta z którym gmina podpisała umowę tj.ponad 80-letni dziadzio. No cóż mam nadzieję że Twoje władze są bardziej normalne i coś Ci pomogą. [U]A jeszcze przed chwilą dzwonił mąż ,że w Kijach(Linssi wiesz gdzie) jest wywalony onek ,ponoć bardzo ładny i przyjazny,ma zrobić zdjęcia .Dał mu mąż jeść i siedzi sobie przy drodze[/U]:shake:
  19. [quote name='ang']Ok, ale czy jest jedno miejsce, gdzie wejdzie sobie taki ludzik znikąd i znajdzie krótko o zwierzaku coś i konto do wpłaty, czy też trzeba kogoś pytać na priv o konto? a swoją drogą to dziwna jakaś w takim razie ta fundacja, żeby prowizję pobierać...(a trochę miałam z fundacjami do czynienia, wiem, jak ważne jest dla niektórych darczyńców, że wpłata przechodzi przez konto fundacji). No nic, to powiedzcie mi jak blondynce - chciałam coś wpłacić jutro - na jakie konto mam wpłacic?[/QUOTE] ang,no to tak jak blondynce;),na pierwszej stronie są psiaki ,które mamy pod opięką i na utrzymanie ich zbieramy kasę (wpłaty ,bazarki) pieniążki są zbierane zazwyczaj ogólnie na utrzymanie wszystkich psiaków i tym co uzbieramy ''łata''się te najpilniejsze potrzeby. Oczywiście można wpłacić na konkretnego psiaka,wpłacasz kasę i w tyt.przel. wpisujesz na kieleckie psy lub imię psiaka na którego wpłacasz. Np. mamy pod opieką Albinkę ,która już bardzo długo szuka domku tu jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177257-Czy-cudem-uratowana-Albinka-nie-ma-szans-na-dom-Co-dalej-Eutanazja[/URL] lub ślepego Zenusia,który ma na dzień dzisiejszy dług do spłacenia wątek : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212877-%C5%9ALEPY-ZENEK-z-rowu.Od-wrze%C5%9Bnia-NIE-mamy-DT-BRAK-kasy-na-leczenie.POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/212877-%C5%9ALEPY-ZENEK-z-rowu.Od-wrze%C5%9Bnia-NIE-mamy-DT-BRAK-kasy-na-leczenie.POMOCY[/URL]!!! lub inne z pierwszej strony ,kazdy psiak potrzebuje kasy.Jak już zdecydujesz to konto prześlemy na pw. A tak w ogóle to bardzo dziękujemy za chęć pomocy,każda pomoc na wagę złota. Jedni pomagają wpłatami drudzy ogłoszeniami a jeszcze inni bazarkami.Każdy pomaga ile może i na ile może;) Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pytaj śmiało ,na pewno ktoś odpowie.
  20. Szafirkowi widać się super powodzi:loveu: A dziadzio jak zwykle uśmiechem powala ,cudny jest.:loveu::loveu::loveu:..........Jak ktoś mógł wywalić takie cudo.........
  21. [quote name='andzia69']aaa tam cicho być:eviltong: to tylko dzięki TOBIE dobra kobieto od tekstu i zdjęć:loveu: no i Magdzie - ta to ma rękę - co do niej trafi[U][B] to szybko do domu idzie[/B][/U]:loveu: upsss:oops:...[U][B]czyżbym się wygadała?[/B][/U]:crazyeye: [/QUOTE] nie wiem czy Pusia potrzebuje jeszcze ogłoszeń ? w rrazie co ma zrobione na Wa-we. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-PUSIA-MIKRO-sunia-ZMARL-jej-PAN-trafi-do-SCHRONU-W0QQAdIdZ313581772[/URL] Najwyżej jakiś inny psiak skorzysta . Andzia nie chce puścić pary z ust,a ciekawość zżera :cool3:
  22. [quote name='savahna'][B]Zaraz[/B] bedę Pusię ogłaszać na małopolskę, ale może ktoś się dołączy i na inne rejony od razu się porobi. [B]Jutro[/B] spokojnie by można ją znowu ogłaszać. Szkoda jej do schronu!!!:-([/QUOTE] zrobię wieczorem, na Wa-we albo Katowice?
  23. po prostu cuuuudo [URL="http://smajliki.ru/smilie-855768999.html"][IMG]http://s14.rimg.info/09091467f6cdbd928b87207755ac52eb.gif[/IMG][/URL]
  24. [quote name='backbone']Prosimy o kolejne zdjęcia i opowiadanie jak tam nasza kochana sunia się ma. A tak odnośnie przeszłości Amber / Tosi - [U][B]14 sierpnia[/B][/U] idę na przesłuchanie.[/QUOTE] :roll::roll::roll:;)
  25. osłaszam Albinkę na Wa-wę jutro postaram się na Kraków [URL="http://tablica.pl/oferta/albinkaczy-ktos-pokocha-psiego-aniola-IDaXo3.html"]http://tablica.pl/oferta/albinkaczy-ktos-pokocha-psiego-aniola-IDaXo3.html :-) [/URL]
×
×
  • Create New...