[quote name='Becia66']dzwoniła do mnie ta Pani ale ona z Poznania i nie zdawała sobie sprawy, że Benio pod Rzeszowem. :roll:[/QUOTE]
I co zrezygnowała???
Karolciu ja też kciukam, bo już mi żal tego naszego wielkiego misia, takie to kochane, siedzi ślicznie w tym kojczyku, czeka na swoją kolej na spacerek, najpierw drze jak oszalały a potem już ślicznie idzie, szczęśliwy, zadowolony, tak fajnie byłoby żeby wreszcie miał ten domek, ogródek, żeby sobie biegał na wolności że swoim ludziem echhh, kiedy to się spełni????