Ślicznotki, ślicznotki, a z Miką dobrze postąpiłyście bo to dziwne zachowanie, pani do domu nie wpuszcza, do pomieszczeń też nie, mogła na łańcuchu wylądować, ot co i uczyłaby ją posłuszeństwa. ludzie którzy boją się swojego cienia, zawsze mają do ukrycia jakieś niecne zamiary!!!! :)