Super, to teraz jakby pod tekst schować linka, ale jak to zrobić to już ktoś doświadczony musi, ja dostałam podpowiedź jest na wątku Tuptusia.
[B]Edit[/B] kopiuje " nad oknem edycji sygnatury, znajdują się narzędzia (ikonki), a między nimi ikonka (leżąca ósemka), po naciśnięciu której pojawi się okno do wpisania adresu linkowanej strony. Wklejasz tam skopiowany adres pożądanej strony, z paska adresu swojej przeglądarki. Najpierw musisz jednak zaznaczyć (zaciemnić) myszką żądany fragment tekstu, ew. całość. Przynajmniej tak to wyglądało przed ostatnimi zmianami wyglądu dogo."