[quote name='Kasia&Mela']Ale nie będzie miała, bo właśnie tam gdzie ten tor miał być zaczął działać klub agility (czy coś innego co organizuje takie kursy)[/QUOTE]
Nie do końca ;P
Nie opłąca mi sę jechać na 12 dni na 40 godzin treningu w grupie, w tej samej cenie stać by mnie było na 100 godzin w tym klubie z instruktorem na moją wyłączność :P
Klaudia, nadal nie rozumiesz?