Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Daj, cioteczka daj :) A Topika miziam wieczorkiem...
  2. Ech, wzięłabym taką drugą Siuśkę, ale w bloku byłoby ciężko to pogodzić. Na razie mogę pomóc tylko podnoszeniem. Jak będziecie wiedzieć, jakich potrzebuje kropelek, dajcie znać- mam swoje magiczne źródło :) Mogę też podratować karmą, jak trzeba będzie. W górę, Śliczna!
  3. I kolejna niezastąpiona cioteczka, której baaardzo dziękuję :) A Siuśka nie obrazi się na pewno, zresztą oni oboje wpatrzeni w siebie jak w obrazki. Aż dziw, że psy może łączyć taka więź :)
  4. Ciotki, ciotki, to ja może kupię karmę, tylko żeby Kasia powiedziała jaką. Mało nas tu zagląda, więc z deklaracjami będzie krucho, a tak mi będzie łatwiej :) Słodkich snów, słodziaku.
  5. A ta zabawka od cioteczki Brosowej to ma takie same wielkie oczy jak Siuśka :-D
  6. Teren fajny, ale wolę Cię bliżej :diabloti: I było mnie od początku słuchać :evil_lol:
  7. W razie w, zabierz go ze sobą :evil_lol: Ale myślę, że zanim (hehehe), to się przytarabanię, klotko Ty jedna :eviltong:
  8. Piękna jest, prawda? I szczęśliwa, kiedy ma wszystkie ciotki przy sobie. Każda wycałuje, wymizia, wyprzytula. Raj na ziemi :)
  9. A koleżankom moim- czarownicom, dziękuję :evil_lol:
  10. Jestem na zaproszenie Martka1982. o wydaje się aż niemożliwe, żeby taki psiak tyle lat siedział w schronisku. Na wyciągnięcie małej z tego padołu wpłacę na pewno jakieś pieniążki. Proszę o dane do przelewu, ale zrealizuję go dopiero po 10. Hopaj. Misiu, do góry!
  11. Też zaglądam do spanielków :)
  12. Czy ktoś ma informacje o Lunie?
  13. Pytałam, czy kupujemy nowe dwa:evil_lol:
  14. On jest taki cudny :) Psiak, choć TŻ też niczego sobie:evil_lol:
  15. Ja też myślałam, ciotka, że może Dzień Dziecka się przedłużył :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  16. Ech, jak to dobrze, że Jeżyk ma Was :)
  17. W sobotę, cioteczka, szykuj większą torbę :)
  18. :eviltong: Jeszcze tylko Agusi kartę rowerową wyrobię i już;)
  19. :crazyeye: Czy to aby na pewno ten sam pies? Topi wygląda na zdjęciach jak młody król lew ;)
  20. To ja podnoszę w południe :)
×
×
  • Create New...