[quote name='brazowa1']Świnka to imię stworzone dla niej :),poza tym,jak wkurzy mozna powiedziec "ty swinio" i piesek nie bedzie miał zalu o wyzwiska.
Aimez-moi, Amber to było zbyt wyniosłe i szlachetne imie dla tej rudej,kapciowatej.
6 kg to chyba dla pekina normalnej wielkosci.
Dla Irasiad ogromne podziękowania od nas wszystkich!!!!!! Jak widac skradła tez fundacyjne serducha.
Arabianseta,a może czas zrealizowac swoje marzenia o pekinie. Mała wazy 2,5, docelowo przytyje półtora kilo,to nie jak pies,tylko królik. Będziesz miałą dwa :) :) :) Elkate ma dwa i sobie bardzo chwali :)[/QUOTE]
Moje małe biedactwo jest zanadto wycofane i zakompleksione, aby fundować jej dodatkowe stresy. Już o głaskanie kota zrobiła mi scenę zazdrości!