W Anglii była kiedyś taka sprawa - autentyczna, znalazła finał w sądzie. Lekarze zapodali facetowi, że ma raka i góra pół roku życia przed sobą.No to gość postanowił to, co mu zostało, rozrywkowo przeżyć - sprzedał wszystko, co miał i przebalował. Tymczasem minęło pół roku, mija więcej, a on żyje i jakby lepiej się czuł. Poszedł się zbadać i okazało się, że remisja. Więc on tych, co wydali na niego ten "wyrok" podał do sądu i wygrał sprawę!