[quote name='egradska']Napisałam do tego homeopaty już wczoraj, a dziś założyłam Rexiowi wątek w dziale ZDROWIE
http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=20968
Nie wiem, czy ktoś będzie mógł nam coś zasugerować, ale zapytać na pewno nie zaszkodzi. Tak mi żal tego psa
O, bardzo dobrze, trzeba w każdym razie wykorzystać wszelkie możliwości.