-
Posts
280 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fanta33
-
to ja znowu offik bo pod Kubusiowym niebem pieski mają farta;D więc kochani z Łodzi i okolic zginęła sunia PILNE!!!!: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202468-ARIA-p%C5%82ocha-Onka-wyadoptowana-z-%C5%82%C3%B3dzkiego-schronu-zgin%C4%99%C5%82a-w-ok.Konstantynowa-%C5%81[/url]. no i ten słodki niedźwiadek zajrzyjcie chociaż będzie mu weselej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180641-LUCJAN-vel-TEDDY-6-l-kaukaz-trzy%C5%82apek-podarowano-mu-ARTHROFLEX-[/url]!!!
-
[quote name='Selenga']a wiesz ile jest kubusiowych wydarzeń na FB? ja znam cztery :)[/QUOTE] to superancko elegancko;))))) [quote name='Jages']Witaj fanta33, mam nadzieję, że wypoczęłaś porządnie i jesteś w jednym kawałku! :) O losie!!! Wykręciłaś mi serce tym postem fanta! On jest tak mocno podobny do mojej Ukochanej Romy (od 17.05.2009 za tęczowym mostem :placz:). Powrót wspomnień... konieczność POMOCY! A Kubulek ślicznie wygląda! :) Ma chłopak wiele szczęścia i niesamowitą wolę życia! Czy uruchomiona jest zbiórka kasy na nagrodę za wskazanie sprawców??[/QUOTE] no tak wyjazd był boski;D tyle że ze śniadania wynosiłam wędlinkę dla okolicznych góralskich biduli psich;((( ehh jakie tam chudziny latają;( a bidulek kudłacz -taaak jest boski naprawdę będzie ślicznota jeśli ktoś go wykąpie i obstrzyże będzie cud miód na razie nie ma chętnych;(((( co do zbiórki nagrody info jest na stronie Fundacji Mrunio ale Martusia może niech się dopyta o dokładne info;)
-
może ktoś z was go na chwilkę przytuli ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((( bo ciężko z nim będzie [url]http://www.dogomania.pl/threads/203140-*Pabianice*-mix-grzywacz-stary-i-zaniedbany-potrzebuje-pomocy-gt-DT-DS-potrzebne?p=16396700#post16396700[/url] sorki za offa ale Kubulek pomaga też innym może Marycha się skusisz na chwilkę go przytulić??? zapewniam że jak się go obstrzyże będzie pięknym psiakiem szkoda mi go bardzo;((( dziś zaktualizuję 1 stronkę kochani
-
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
fanta33 replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
Angel mój Aniołku bardzo Cię zawiodłam jutro robie foty i wysyłam Ci wszystko co mam nie miałam netu i dopiero co wlazłam do domu z Białki ehh gdyby tylko Slay mógł ją wziaść było by super;) -
o jessu poryczałam się ehhh:-( Selenga pięknie odpisałaś;) Ludwa zgadzam się Tobą w 100% lepiej próbować niż żałować że się nie podjęło żadnej próby cieszę się że Kubuś poruszył serca tak wielu ludzi po moim powrocie będę chciała z pomocą dziewczynek nagłośnić sprawę suni skatowanej mam nadzieję że odzew będzie dorównywał Kubusiowemu
-
[quote name='sybisia']Odnośnie tego jedynego maila, to Kubuś nie miał łatwego życia, pewnie nie raz cierpiał, ale teraz będzie miał szansę na lepsze życie i może właśnie dlatego warto było mu je ratować, nawet za cenę cierpienia! Pozdrawiam, życzę Kubulkowi zdrowia i radości, a wszystkim ratującym go - wytrwałości i sił :loveu:[/QUOTE] zgadzam się w zupełności problem eutanazji zarówno w przypadku ludzi jak i zwierząt jest kontrowersyjny w przypadku Kubulka była siła i wola życia on sam P Eluni wskoczył do samochodu (gdzie nigdy wcześniej nie podróżował) cieszył się na widok osób wyczuwał dobro i walczył i udowodnił tym wszystkim wokół że nawet na drastyczne przypadki trzeba popatrzeć czasem z innej strony rezygnując z najprostszych rozwiązań tak jak mi kiedyś lekarze po wypadku powiedzieli nie będziesz chodzić...i pokazałam że się mylili... tak Kubulek pokazał na co go stać i jeszcze pokaże ;D
-
czy coś wiadomo co u suńki????
-
śliczna fota a temu łasuchowi to dentystę będziemy niedługo musieli załatwić jak tyle słodkości będzie jadł;) dziękuję wszystkim tym co są z nami na forum i nie tylko na forum co piszą ciepłe słowa podnoszące na duchu dziękuję wszystkim tym którzy Nas jako wątek wspierają i choć tutaj nic nie piszą czytają i trzymają kciuki pomoc serca pomoc ducha pomoc w jakiejkolwiek formie nie tylko finansowej daje nam NAPĘD dziękuję wszystkim Zofija Tobie bardzo również;)cieszę się że jesteś z Nami;))))) dobranoc kochani spokojnej nocki
-
ręce mi opadają na to skurw... przepraszam okrucieństwo moja sunię odebrałam też po katowaniu z pękniętym kręgosłupem i paraliżem tylnich łap podejrzeniem ropomacicza łysą zarobaczałą wygłodzoną ehhhh takich suń Kubusiów niestety są tysiące;( postaramy się za pośrednictwem Kubusia pomóc suni oczywiście bez dwóch zdań!!!!
-
[quote name='MagdaM.']Pani Eli będzie na pewno miło jeśli sama to prześlesz Fanto.Będzie wiedziała, ze nie zapomnieliśmy, jesteś przecież założycielką wątku.[/QUOTE] ja jestem tylko przekaźnikiem od Martusi na wątek i mi to wystarczy taka rola;) nie chce być kolejną osobą która zajmuje jej czas który może poświecić dla Kubulka albo innych psiaków kotów istot wstawiłam kochani wiersze P Eluni i innych osób na 1 stronkę zachęcam zdolniaszków do takich działań być możne Selenga wykorzysta te teksty w swych cudownych aukcjach;) jestem z Wami do jutra upoważniam Martusię9494 do edycji 1 strony uzupełniania jej i wklejania fotek i wiadomości o Kubulku(hasła na pw) gdyż sercem będę z Wami ale fizycznie będę śmigać z synem na desce w Białce ale nie zostaniecie bez wieści Martulka z Wami zostaje;) Czarodziejka i Maupa4 czuwają nad wątkiem w razie nieporozumień proszę zgłaszać się do nich pozdrawiam Was trzymajcie się cieplutko kochani mam nadzieję że w końcu zrobi się milutko
-
[quote name='Iljova']KUBUSIU CZY TUTAJ JESZCZE WOGÓLE JESTEŚ CZY KIEDYŚ JESZCZE BĘDĄ WSZYSTKIE NASTĘPUJĄCE PO SOBIE POSTY O TOBIE LUB DLA CIEBIE ?!?!?!?!?!?!?! **************************************** KUBUSIU KOCHANY KCIUKI ZA CIEBIE TRZYMAMY. JESTEŚ KOCHANY, ŚLICZNY i SILNY, ALE GEST POMOCY DLA CIEBIE PILNY! NIECH GOI SIĘ SZYBKO TWOJE CIAŁO BOLĄCE, ŻEBYŚ MÓGŁ BIEGAĆ PO ŁĄCE. DALEKO JESTEM OD CIEBIE, WIĘC BUZIAKA ŚLĘ TOBIE PO NIEBIE. PRZYTULIĆ BYM CIĘ CHCIAŁA, LECZ ODLEGŁOŚĆ NIE MAŁA. NIECH W IMIENIU MOIM, P. ELA JAK BĘDZIE U CIEBIE PRZYTULI CIĘ RAMIENIEM SWOIM.[/QUOTE] cudne :) Martusia przeslij to P Eluni koniecznie ucieszy się że u nas tak fajnie;) mam nadzieję że autorka nie ma nic przeciw oczywiście gdybym chociaż na czas krótki wrzuciła to na 1 stronkę;) dopóki posty puste nie zapełnią się wiadomościami i fotkami o Kubulku
-
[quote name='sybisia']Czy jest może wątek, gdzie można dowiedzieć się o stanie zdrowia pieska? Tutaj od dłuższego czasu są tylko "przepychanki" finansowe i ani słowa o psiaku. :shake:[/QUOTE] zapraszam na pierwszą stronę tam są uzupełnione na bieżąco informacje o Kubusiu co kilka dni aktualizujemy ją i wklejamy świeże wieści no bo wiadomo że codziennie nie ma nowych wieści czekamy na poprawę zdrówka a zdjęcia już wkrótce
-
[quote name='rita60']A może zamiast pyskówek,poproszę o jakieś aktualne info o psiaczku,foty........[/QUOTE] tak jak pisała Marta będą fotki i co jakiś czas wklejamy nowe info o Kubie nie będziemy wklejać codziennie (to chyba zrozumiałe) tylko jak będą zauważalne jakieś zmiany czy postępy czekamy na razie na nowe fotki które są w tej chwili obrabiane przez syna P Eluni informacje o Kubie znajdziecie na pierwszej stronie
-
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
fanta33 replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no widzę że MagdaM daje radę cieszy mnie ta hojność i że ma taki gest nie spodziewałabym się że kupi cokolwiek Luckiemu