Jump to content
Dogomania

yossariana

Members
  • Posts

    1502
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yossariana

  1. trzymam kciuki, żeby się udało :lol:. Odwiedziłam dom Bursztynka na wizycie PA. Cała rodzinka czekała na pieska ( najbardziej właśnie dwaj najmłodsi chłopcy :)) - bardzo to fajne było
  2. to ja zareklamuję [B]bazarek dla Bono [/B];)[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251366-Kop-ciuszek-w-rozmiarze-38-42-dla-kud%C5%82acza-Bonika-do-16-03?p=21924033#post21924033[/url] Zapraszam bardzo do podbijania :)
  3. a ja poproszę o numer konta- taka fajna psina, coś wyskrobię :)
  4. wszystkiego dobrego dla Łajki:multi:
  5. bardzo się cieszę :). Sunie wyciagane przez Was ze chorzowskiego schroniska błyskawicznie znajdują domki. Oby tak dalej w Nowym Roku. Wszystkiego dobrego. spełniania marzeń tych małych i dużych. Szacunek dziewczyny ! r
  6. Trzymam nadal kciuki, ale mam nadzieję, że w Wigilię można będzie ogłosić szczęśliwy DS dla Dianki :)
  7. Trzymam kciuki za Figę, Mam nadzieję, że sensacje żołądkowe szybko jej przejdą
  8. Miałam okazję poznać Gabi i Agusię dzisiaj na "żywo" - bardzo mi miło dziewczyny- w drodze ze schroniska z Figą w samochodzie. Mała cudna, siedziała grzecznie, dała się pogłaskać :). U mnie kotka Figa grzeje mi kolana od 11 lat, więc mocno trzymam kciuki za dobry dom dla malutkiej !
  9. dziewczyny, jeśli nie przypisałyście moje deklaracji na Diankę już jakiemuś pieskowi ( nie wiem co z Robinem) to może być na maleństwa. Mam nadzieję, że nadal będzie u Dianki ok i zostanie w DS :)
  10. super wiadomości :). Cieszę się bardzo, że małej się udało. W takim razie przenieście moją deklarację i ciuchy bazarkowe na innego psiaka lub cel - dajecie znać :)
  11. przelew wysłałam w weekend, mam nadzieję, że szybko będzie na koncie Diany :)
  12. jestem za zaproszeniem i deklaruję na razie 20 zł miesięcznie, jestem z Chorzowa, więc bardzo cieszy mnie każdy pies opuszczający schronisko z chociażby z niewielką szansą na dom stały. Nie pomogę w zamieszczaniu ogłoszeń, uważam , że to podstawowa sprawa w szukaniu domu więc jeśli potrzeba kasy na ogłaszanie to proszę o info, może udałoby się pomóc. No i numer konta na PW
  13. kolejny biedny pies... trzymam kciuki za zdrówko!
  14. Mam nadzieję, ża Perełce się uda znaleźć dobry, kochający dom. Trzymam kciuki za happyedd bo odszedł i Węgielek i Bratuś, którym kibicowałam. Powodzenia!!!!
  15. nie pomogę bezpośrenio, ale poproszę o numer konta. trzymam kciuki za porządną diagnozę
  16. Biedny psiak, szkoda bardzo... mam nadzieję, że i moja wpłata dotrze i pomoże kolejnej bidzie
  17. podniosę wątek, biedny psiak, postaram się co przesłać
  18. podniosę wątek, może dobry i ciepły dom wypatrzy Szarika :)
  19. "podniesiemy" Szarika , oby już było tylko lepiej, bo co do poprzednich włascicieli to brak słów ...
  20. Podrzucimy "ruda", kciuki za zdrówko, dom i finanse ;)
  21. trzymam kciuki za mimo wszystko sztuke chodzenia na smyczy. Nuka ma bardzo sympatyczną mordkę. Zagladam zwabiona bazarkiem ;)
  22. Podniesiemy chłopaka, bo należy mu się najlepszy dom na świecie!
  23. "przygnało" mnie na wątek z bazarku bucikowego :). Prawie rok poza schroniskiem, lepsze zdrówko, to już bardzo dużo. Powodzenia dla Fado i kciuki za ten dobry i właściwy DS :)
×
×
  • Create New...