UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']Dlaczego biedny?... Biedny by był jakby musiał mieszkać w tym domu ;) Lek na zator. Już załatwiona sprawa. [B]Klara [/B]wyprowadziła się ode mnie do DS, na Służewiec :) [B]Ashoka [/B]ma dom :) [B]Szakal [/B]ma dom :) [B]Romek[/B]... rozwalił klatkę kenelówkę... ;) [B]Dropi [/B]i [B]Taj[/B].. gdzie sa ich domy? Już tak długo czekają, a tu ni widu ni słychu..[/QUOTE] Gdzie pojechal "MOJ" Szakal?:multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']co niedoczyta to zmyśli ;) sie mowi co nie doczyta to do wyglada:mad:albo co nie doslyszy to zmysli:mad:no........... Mialam wczoraj ciezki dzien:-(Ganialam za slepym, starym i chyba gluchym psie po jezdni.Samochody sie zatrzymywaly a on bida lecial przed siebie.Moze sie komus zgubil,bo glodny nie byl i mial obroze. Kobita,ktora go zabrala nie mogla go przetrzymac u siebie i psina pewnie wyladowal na Paluchu.:placz:Mam nadzieje,ze wlasciciele beda go szukac. Zoja [I][COLOR=#000000][/COLOR][/I]napisz co z Klara:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
doczytalam:oops:zoja tez sie cieszy:multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']I drugi bazarek, gdzie mamy fanty, które pozostały z innych bazarków (większość przeceniona): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251061[/URL] Zoja, Ula, już jest co podnosić, cieszycie się? :cool3:[/QUOTE] Ja tak,a zoja to nie wiem:shake: caly zeszly tydzien pracowalam po 12 h to nawet nie mialam sily odpalic :user: Andzela Ty to jestes:cool2: -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna09']Czekamy na bazarek ;)[/QUOTE] bo juz nie ma co "podnosic'':lol:a Samba niech juz idzie do domku:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='dana']Mój debiutancki ;) bazarek się zakończył ;). Dzisiaj dotarła ostatnia wpłata, zatem mogę już wreszcie dokonać rozliczenia :lol:. Widzę jednak, że sytuacja uległa zmianie, bowiem labek Astro jest już w domku. Ciekawa jestem, jak pewnie wszyscy, wieści o Astro. Pieniążki z mojego bazarku były po konsultacjach ze skarbonką labkową w połowie obiecane dla Astro. Z bazarku uzbierało się więc dla Astro 95 złotych :multi:. Ze względu na to, że labek ma już dom, może przeznaczę je dla psiaków z przytuliska pani Joli, w którym Astro przebywał ? Poproszę o dane do przelewu :lol:.[/QUOTE] dane do przelewu i 1 poscie,dziekujemy:loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
i Bąbelek....: [IMG]http://images55.fotosik.pl/244/4a68f6fc64d15e0e.jpg[/IMG][/QUOTE] CUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDO:loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paula82']Dziadek i Babcia (Aksa i Bono), Funt i Dolar, Zick i Zein.... mam wrażenie, że kogoś jeszcze pominęłam :oops: ps. takie wspomnienie miłości... normalnie walentynką zalatuje ;)[/QUOTE] No kurde,nie myslalam:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Romka zabralysmy wieczorem z lecznicy do Joli.Bardzo plakal ,ze Julka nie jedzie. Julcia zostanie zabrana jutro.Czuje sie bardzo dobrze,ale musi wybrac do konca antybiotyk.Ktos bardzo trafnie nadal im imiona.One sie bardzo :loveu: One sa bardzo do ludzi, bardzo spragnione milosc.Wesole,radosne bez cienia agresji.Dobrze by bylo,gdyby poszly razem do adopcji. I przypomnialo mi sie,ze juz mialysmy w fundacji taki przypadek:multi: Zagadka,kto wie?:eviltong: -
Ale Aksa jest piekna:multi:
-
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Dziekuje dziewczyny:multi:znow sie poryczalam. -
[quote name='kejciu']Dowiedziałam się że: : Neptun może iść do adopcji, ale trzeba pisać, że jest bardzo energiczny i musi dostawać RC Low Fat oraz Kreon: wysłalam sms do UlaFeta bo nie wiem czy tu zagląda :) czekamy na tekścior do ogłoszeń i wysyłamy je w świat :) może Neptunkowi się uda :) trzymajcie kciuki!!![/QUOTE] tekst do ogloszen napisze zoja-jak znajdzie chwile:lol:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
UlaFeta replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='ulvhedinn']Moje psy za to po prostu świetnie wiedzą od kogo można żebrać ;) mnie nie molestują, bo i po co, ale jak jest ktoś znajomy "miękki" no to potem ma przechlapane- trudno sam się prosił (bestyjki na szczęście są odporne żołądkowo na ludzkie żarcie)....[/QUOTE] Moja suka tez wie od kogo zebrac.:lol:Moja mama ja nauczyla,bo biedna,bo chuda,bo ze schronu.I efekt jest taki,ze teraz nie moze spokojnie zjesc.:evil_lol:u mnie nie zebrze,bo wie,ze nic nie dostanie :lol:nawet nie podchodzi do stolu jak jem -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='jolam']Dzisiaj moja kochana koleżanka wysłała obiecany worek karmy dla Znajdek. Włożyła też ciasteczka. I mam napisać, że są do kawki dla p. Joli :-) nie są psie ;-)[/QUOTE] Pewnie Jola sie z psami podzieli:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']Przepraszam, miałam na myśli Bolka oczywiście :) Bolek zamieszkał w Radzyminie, a Tosia u tych ludzi, o których pisałam, że się do mnie odezwali i zamieszkała na Bemowie. ;)[/QUOTE] Dziekuje Olu:loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Nie pamietam Zgryzka:shake:No coz, po poltora roku im demolke zrobil? ZOJA mozesz zdjecie BONO wstawic na jego watek. -
Hektor-3 letni mix fila brasileiro z bokserem znalazł dom :)
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
podniose moze ktos sie zakocha -
Hektor-3 letni mix fila brasileiro z bokserem znalazł dom :)
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Ten pies jest cudny.A co to za hodowla?To jacys "hodofcy'' od 7 bolesci,bo w normalnej to jest niedopuszczalne.A pozniej w "typie rasy"pelno w schronach.:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ktos,kto ma fb,poprosze o przeklejanie zdjec psiakow z nowych domow.Tam sa, a u nas na watku nie ma.:oops::-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']Tosia i Lolek mają dom ;)[/QUOTE] Wiesz cos wiecej:crazyeye:prosze -
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Kasiu na fb. sa zdjecia Aksy i Bona jak bys mogla tu je przekleic:Rose:oni to nie zagladaja:placz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bea100']Pierwsza jaskółka :multi: Dzisiaj dostałam info z mojej strony, że Ewa od Iskry Poszły w Las w ramach adopcji wirtualnej dała stałe zlecenie 40zł dla Azji o oczach ogarzych (no i pyta też o 1%....?)[/QUOTE] [quote name='Madie']Sama chętnie oddam jeden % na przytulisko:) Swoja drogą, czy karma już doszła?[/QUOTE] Wlasnie sie dowiedzialam,ze wzor ulotki do 1% wstawi paros w pierwszy post watku. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']Zareklamuj się jakoś.. sprzątasz, pierzesz, gotujesz? ;) Ruda jesteś - to już zaleta, bo np.rude koty mają branie, ale może coś więcej? ;) Dobre:cool2:Moze zdjecie wstawic,to komus w oko wpadne i sie zakocha.:megagrin: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']A kto na grzejniku? [URL]http://i1149.photobucket.com/albums/o591/dorowa1/Mobile Uploads/20131223_160902.jpg?t=1391190296[/URL][/QUOTE] Latek albo Gucio:lol:kiepskie zdjecie,A swoja droga jak dostrzeglas tego kota :lol:ja tak na psa patrzylam. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Z KOTEM nic nie wyszlo.:-(Moja kolezanka,ktora adoptowala File,chciala przygarnac EVE.Po konsultacji z DT Eva w domku musi byc sama.Jest kotem dominujacym.Pomysla nad innym.:multi: Ciekawe kto mnie zaadoptuje,bo ja tez prawie bez domku.:evil_lol: