Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Maluchowi trzeba zrobić takie badania jak będzie miała Iga. Wezmę się za zdjęcia do bazarku. Jak będziesz miała jakieś wieści,pisz.
  2. Proszę nie brać do siebie Co zrobiłyśmy źle
  3. Wszystko można,to własności prywatna. Nie jest objęta nadzorem konserwatora.Ale i te objęte nadzorem są rozbierane.Taka samowolka.Znam dwa takie przypadki na Pradze.Cwaniaczki robią to w sobotę kiedy urzędy są zamknięte.Zobaczymy.
  4. Ja byłam przemaglwana.przy adopcji Neko.We wszystkie strony Łatwo nie było. Nie wiem jak taka adopcja przebiega.Nie byłam nigdy DT, chociaż jak Zara odeszła to mnie korciło. Wiem za to , że ludzie prowadzący DT wiedzą co robią i nie oddadzą zwierzaka byle komu. Powodzenia.
  5. Kot przyszedł się pożegnać chyba. Byłam teraz zobaczyć czy jest.Zastalam całe podwórko ogrodzone na ful.Jakies blachy aluminiowe.Nie ma jak wejść Jak byłam w poniedziałek to jeszcze nie było takiego ogrodzenia.Kiedy oni to postawili.W nocy.
  6. A kot leci w kulki.Nie będę latać jak głupia rano i wieczorem. Wieczorem to jeszcze pół biedy,ale rano to muszę dwa tramwaje wcześniej wyjść,żeby było ciemno I jestem wcześniej w pracy,ale wcześniej nie wyjdę A kota ni ma.I może Kamila ma rację, że mi się przewidziało,bo podobno jak się chce coś zobaczyć to się zobaczy.A jak się zobaczy to się nie da odzobaczyć.
×
×
  • Create New...