Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='mkrawczykiewicz']Uważam, że nieoddawanie zwierząt do adopcji było poważnym błędem. Wiem, że ta sytuacja już się poprawia, jak do światełka w tunelu należy podejść do "dni otwartych" w Korabiewicach. I tu mam bardzo dobrą wiadomość - w ostatnią sobotę (dzień otwarty) udało się - wg moich informacji - wyadoptować 10 psiaków. Zwierzętom przede wszystkim należy się pomoc i dlatego powtarzam - dla mnie sprawą priorytetową będzie ocieplenie barakowozu dla kotów. Uważam, że jednej osobie, kim by ona nie była, zawsze będzie ciężko zarządzać tak dużym przedsięwzięciem, które na dodatek dotyczy żywych istot. Kilkuosobowy zarząd jest potrzebny również po to, by eliminować błędy, które prawdopodobnie będą mialy miejsce w przypadku jednoosobowego zarządzania. Jak wiemy, nikt nie jest doskonały.[/QUOTE] Skad ma Pani info o adopcji 10 psow:-o
  2. Dobra wiadomosc z ranca 229:334 dla znajdek przewaga 105 glosow:multi: Pozdrawiam Ekskluzywny Klub Klikaczy;)
  3. Pozdrawiam KLUB KLIKACZY:evil_lol: Alleluja i do przodu;)
  4. [quote name='Dada M']UlaFeta - jeśli masz w domu kontenerek (psi lub koci, wszystko jedno), weź go proszę ze sobą.[/QUOTE] Niestety nie mam
  5. [quote name='Evelin']Mi się dziś udało wychodzic parę głosów... Nasz sekretarz z pracy mało tego,że zagłosuje,poprosi swoich znajomych w realu i poprosił o glosowanie swoich znajomych na FB... [B]Wiadomość dla Klubu Klikaczy[/B] [B]A[/B]- Evelin [B]B[/B] -Igam [B]C[/B] -Igam [B]D[/B]-Igam [B]E[/B] -Evita [B]R[/B]- ZROBIONE [B]S[/B]- Randa[/QUOTE] Dopilnuj zeby zaglosowali:evil_lol:
  6. [quote name='ewa36']Moja Bona została zabrana z Korabiewic[/QUOTE] Moja Feta tez:multi:
  7. [quote name='za zwierzętami']W tym wypadku osobiście znam osobę i mogę zaręczyć, że zależy jej zwierzętach i chce pomóc. Gdyby był tajny to nie zaproponowałabym , ze mogę go przesłać więc nie ma się co bulwersować :)[/QUOTE] Ja osobiscie nie znam osob,ktore tam jezdza karmic psy i tez moge zareczyc ze nie klamia. Ja tam bylam i widzialam i nie chodzi ni tylko o karme ale tez o szczepienia srodki na pchly,leczenie,kastracje. Bo jezeli jest tak dobrze to dlaczego jest tak zle. Niedlugo okaze sie,ze to psie sanatorium.
  8. [quote name='za zwierzętami']Tak jak jest napisane, artykuł odnośnie kontroli również będzie-tam będzie więcej konkretów. Z tego co wiem to zwierzęta nie były głodne. Jak często jestes w Korabiewicach?I kiedy byłeś ostatnio? zwierzęta nie są głodne, są spokojne, pogodne (dla potwierdzenia byli również psi psychologowie), nastąpiły również zmiany w zasobach pracowniczych.[/QUOTE] jak bylo to stwierdzone,ze zwierzeta nie sa glodne?powiedzialy czy co? poprosze o ten link bo los psow w Korabiewicach lezy mi na sercu.
  9. [quote name='bric-a-brac']Poproszę o ten link.[/QUOTE] ja tez poprosze
  10. Spokojnie narazie prowadzimy mamy 157 glosow
  11. [quote name='kamilka91']Na czym konkretnie miałaby ta pomoc polegać?[/QUOTE] Na rozdawaniu karmy tak zrozumialam
  12. [quote name='maja602']Podała powód? Zniszczy jej Ludwiki i perskie dywany? Właściwie to ma prawo się nie zgodzić. Straszna szkoda jedna sierota miałaby dom.[/QUOTE] Ta pani napewno nie lubi zwierząt:diabloti:jakby pojechała do schroniska to może by polubiła:-(
  13. [quote name='Annaa4']Dzwoniłam. Teraz bardzo mocno proszę trzymajcie kciuki aby właściciele mieszkania się zgodzili na psa :) Jeśli na to się zgodzą :D bardzo mocno wierzę że tak (hehe jeśli rozsądnie będą myśleć to po prostu doliczą mi do czynszu za niego ;-) ) to wszystko inne to już drobny pikuś :)[/QUOTE] Aniu bardzo mocno trzymam kciuki to fajna psina i jak go zobaczysz na zywo to sie zakochasz. To taki duzy przytulak.(moze nie pytaj wlascicieli;)) .
  14. [quote name='paros']serniczek wiedeński, szarlotka, napoleonka ..... :lol:[/QUOTE] Zapraszamy do Marek:lol: Na ostatnim festynie to Ewica jeszcze catering przygotowala,a byly pychoty palce lizac.:eviltong:
  15. [quote name='EVA2406']To się zdecyduj, czy chcesz szarlotkę, czy napoleonkę o której ostatnio mówiłaś ;)[/QUOTE] Na jeden dzien szarlotka :lol:a na drugi napoleonka:lol:bo Twoje wypieki pyszne są:eviltong:
  16. [quote name='EVA2406']Nie 4 października a 2 października w Radzyminie jest festyn w Zespole Szkół przy Technikum Terenów Zielonych. Dodatkowo dzisiaj wstępnie mam zgodę na udział w imprezie w Markach na 1 października. To dwa dni pod rząd.......... Ula, damy radę? ;)[/QUOTE] Ewa damy rade. Jak zrobisz dobre ciasto(moze byc szarlotka):lol:
  17. Dzieci wypatrzyły na animalcafe i tablica. Pani powiedziała,ze nie zmienią imienia,bo Snopek to pies z bajki.
  18. [quote name='mimiś']w Regułach "Pozegnanie lata"-dowiedziałam się wLaśnie że dopiero od 16.00 -tak na pół gwizdka mozna powiedzieć ..-bo wcześnie robi sie ciemno:cool3:[/QUOTE Od 16.00:crazyeye:moze do 16.00:eviltong: Parosku podziekowania pisala Karola,ale Ona jest teraz niedostepna:-( Odwiozlysmy Snoopiego do domku na Żoliborz :multi:nie ma zdjec niestety bo zem nie wziela telefonu,ale domek fajny.Panstwo mieli pieska 13 lat to chyba krzywdy mu nie zrobia.Wypatrzyli go w ogloszeniach :multi:i zostawia mu imie.
  19. Igam jeden festyn jest 24 wrzesnia w Regulach a drugi 4 pazdziernika w szkole w Radzyminie(zadzialala Eva 2406)
  20. dwa pierwsze zdjecia z wczorajszych Szantow w Markach Kolejne z Michalowic Na zdjeciach z sesji do kalendarza tam gdzie sa szczeniaki to biala sunia jest na Ochocie. I prowadzimy w ankiecie krakvetu--musi sie udac. Za wszystkie glosy bardzo bardzo dziekujemy.
  21. [quote name='paula82']nawet pół tel. o Sambę nie było :shake: dziewczyny gdzie można kupić taką chustę z napisem "szukam domu, czy "do adopcji"? pytam, szukam wszędzie i są ale w kropki, paski, kwiatki, a z napisami nie ma... to na razie ogłoszeń wystarczy?[/QUOTE] Jest bazarek z chustami.Znajdziesz na reklamie bazarkow.Nie umiem wstawic link.
  22. Jesli ktos ma zyczenie podarowac cos Joli to na pw.podam swoj adres.(uzgodnione z Jola)
  23. Zaglosowalam na znajdki.Narazie prowadzimy.Bardzo proszę o mobilizację. Kurde kiedy te nieszczęścia się skończą. Lózka nie są potrzebne.
×
×
  • Create New...