[quote name='Vectra']nie musi być nowej ustawy , bo jest stara i dobra , tylko trzeba zgłaszać do straży i na policję ,[B] taki fakt - że ktoś puszcza sobie pieska wolno[/B] ... kilka mandatów , od 250zł wzwyż i myślę , że większość posiadaczy psów , nauczy się pieski trzymać w domu.
Działa , bo sama gnębiłam takich , co to pieska sobie na czas pracy wypuszczali ....
Jedna wskazówka - należy zgłaszać , że pies stwarza zagrożenie dla ludzi :)[/QUOTE]
u mnie tego pelno cały dzien możnaby nic innego nie robić
a mandatu nie zapłacą - nie ma z czego nie pracują ( właściciele oczywiście)