Jump to content
Dogomania

buniaaga

Members
  • Posts

    5592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by buniaaga

  1. klatka jest już u mnie.dziękuję wszystkim za wyrozumiałość w tej kolejce.Sprawa z Rudą się skomplikowała,latem i jesienią Ruda cały czas przebywała na terenie zakładu,gdzie było można swobodnie i bezpiecznie ustawić klatkę,doris66 obgadała temat z właścicielami zakładu żeby jej nie przeganiali itd.My ją dokarmiałyśmy.Aktualnie obok terenu zakładu trwają remonty,wkopują druty od instalacji elektrycznych.Całymi dniami jeżdżą koparki,chodzą robotnicy nie jest to już cichy spokojny teren więc Ruda tam już często nie przebywa.Teraz widuję ja w różnym miejscu to na jednej ulicy to na drugiej.Jedynie jak jest już bardzo głodna mniej więcej raz w tygodniu przychodzi do mnie pod dom i właśnie dlatego zależało mi na klatce,może akurat się pojawi np w weekend i uda mi się ją załapać do klatki:roll: trzymajcie kciuki!!! Ps. oczywiście jest w ciąży:-(
  2. [quote name='doris66']Były na podlaskie. A właściwie są bo jeszcze aktualne. Teraz zrobie na mazowieckie. Może tam jest domek Lizy. Jakoś poradzimy z transportem jakby trzeba było.[/QUOTE] masz racje doris trzeba "atakować " inne województwo:) ja jutro zrobię allegro na mazowieckie.
  3. ech szkoda,ogłoszenia więc robimy dalej i pozdrawiamy!
  4. a tak doczytałam się dopiero dziś że miałyście przez kilka dni nowa koleżankę,widziałam zdjęcia jak Liza się z nią świetnie bawi :) rozumiem że telefon milczy?
  5. super wiadomość! klatka przetestowana!!!
  6. pozdrawiam całe dziesięć kilo Kawci :) Moli@ co słychać u Lizy?
  7. [CENTER][COLOR=red]Wesołych Świąt dla Caillou i całej rodzinki!!! [IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSWUOzFb99sMn9LUz5EF9oCqhO-ztmUAwgtc7yW54OqoeVTdD77hw[/IMG] [/COLOR][/CENTER]
  8. [CENTER][B][COLOR=red]Moli@ i joi życzę Wam i dla całego stadka Wesołych Świąt[/COLOR] [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTfjziZ4szWX3miI8AnimImTBB734tAXHJJ4edMPHUTaWIMz6uu[/IMG] [/B][/CENTER]
  9. [CENTER]Życzę Wszystkim ciotkom Wesołych Świąt [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTfjziZ4szWX3miI8AnimImTBB734tAXHJJ4edMPHUTaWIMz6uu[/IMG] biedny ten beniutek ludzie nie mają sumienia nawet w okresie świątecznym:( [LEFT] [/LEFT] [/CENTER]
  10. Nie,nie kupowałam są dostępne na allegro :)
  11. a może Caillou w takich butkach niech w Karkonoszach śmiga :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://zwierzaki.kango.com.pl/pliczki/image/buciki/TN_101_1123.JPG[/IMG] pozdrawiam serdecznie!
  12. [quote name='Moli@']Padały stwierdzenia, a „może przez święta się zobaczy, a może przez święta się zastanowimy”. Powodem nie była strachliwość Lizy i jej niechęć do zmiany domu, tylko brak zdecydowania przyszłych opiekunów. Opieka nad psem, karmienie, sprzątanie to na bank spadnie na Panią, jeżeli Ona nie jest przekonana do suni, Liza nie spodobała się, to nie ma sensu ryzykować, stresować małą. Mamy Kleksa, który był oddawany, zmienił kilka domów, na psychice psa odbiło się strasznie.[/QUOTE] Masz rację [email protected] okazał się nie tym domkiem na który czekamy. Mam nadzieję że po świętach telefon się bardziej rozdzwoni:) Pozdrawiam Lizę i całe stado!
  13. ja niestety na chwilę obecną nie mogę podjechać. Myślę że ludzie na wiosce innym też nie powiedzą więcej,nikt się nie przyzna do psa tak już jest że boją się odpowiedzialności,nawet jak pies będzie spał pod ich płotem to powiedzą [I]pani to nie mój[/I],[I]on wyrzucony[/I]. Parcewo to gmina Bielsk Podlaski więc schronisko Radysy :(
  14. A więc i Pani Jance dziękujemy za artykuł :) Trzymamy mocno mocno kciuki żeby w środę okazało się że to ten domek!!!!
  15. [quote name='joi']Buniaaga daj link, bo znaleźć nie mogę[/QUOTE] ja też nie mogę znaleźć mam tylko gazetkę w domu:razz:
  16. Dziś nasza Lizunia na pierwszej stronie dodatku pupile w kurierze porannym!!! [B] Dziękuję ślicznie cioci jolasek że tak pięknie pokazała i opisała naszą Lizę[/B] [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/przyroda/kwiaty/kwiaty11.gif[/IMG] Trzymamy kciuki żeby ktoś sunię wypatrzył!!! [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/l3aafoywrqss5y6bhvcsmawyra5rszcqqenoychxve/Obraz%20476.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Patmol']kopiuję z MIau -dotyczy kotów (ponad 15) z Wólki Zaleskiej, które są pod opieką dwójki starszych ludzi po udarze; ci ludzie sami potrzebują opieki co wy na to? czy ktoś z Bielska Podlaskiego lub z Białegostoku mógłby takie ogłoszenia wydrukować i porozwieszać? nawet kilka osób by sie przydało[/QUOTE] My tu na wątku z Bielska w porywach trzy:) Patmol odpisałam Ci na wątku Pipi :)
  18. Pipi bardzo mi przykro z powodu Biedroneczki:( Patmol ja mogę na terenie Bielska wydrukować,rozwiesić ogłoszenia. e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pipi spróbujemy może akurat na tym naszym drętwym terenie:)
  19. [quote name='Moli@']Wieści od [B]DODY[/B] :loveu: Do domu dojechała z przerwą na spacerek po lesie, pięknie się słucha, biegała beż smyczy. W samochodzie, przed spacerem, popiskiwała, potem już nie. W domu grzeczna, posłuszna w nocy spała pod łóżkiem ze swoim misiem ;), chodzi na spacery, szybko przyzwyczaja się do miasta, ludzi, nowych odgłosów. Obszczekała córkę, która przyszła zobaczyć, poznać maluszka. Jest dobrze.[/QUOTE] To bardzo dobre wieści:)
  20. [quote name='Pipi']Za chwile bede skladac zamowienie na klatkę, przeleje pieniadze i pani zlozy dzisiaj zamowienie. Zatkalo mnie troszeczke, a wlasciwie wiecej niz troszeczke, bo transport ma kosztowac 35 zł. Zapytalam dwa razy, zeby sie upewnic. Mialam na mysli zeby zapytac dlaczego tak malo, albo czy ja dobrze slysze, ale sie powstrzymalam. Czy to mozliwe zeby transport z Warszawy kosztowal tak malo????? Kochani, przyszedl ten dzien, robie przelew na klatke. edit: zamowiona, przelew zrobiony, poszedl. Teraz czekamy.[/QUOTE] pewnie ta firma od klatki ma podpisaną umowę z firmą kurierską,wysyłają dużo przesyłek itd, stąd taka cena :) czekamy:)
  21. kciuk zaciśnięte!!!
  22. Nasz kochana Dodzia już w nowym domku!!!super hura! Dziękuję Moil@ za opiekę nad maluszkami! Teraz zaciskamy kciuki i intensywnie ogłaszamy Lizę! Właśnie wysłałam jej zgłoszenie do sobotniego wydania pupili w porannym,mam nadzieję że się załapie na najbliższą sobotę :) pozdrawiam serdecznie! biedulka Sabinka nie ma komu brzusia wylizywać :) Ps Kawcia piękna!
  23. [quote name='Moli@']Wizyty nie było przedadopcyjnej, nie widzę sensu, co mam sprawdzać, jakie w domu są meble czy ilość pomieszczeń. Wiem, że sunia ma mieszkać w bloku, na parterze z dwojgiem dorosłych osób, że nie ma dzieci i innych zwierząt. Wiem, że w domu była sunia, która już umarła. Poznałam historię jej życia. Przez telefon Pani wydaje się być osobą inteligentną, bardzo „ciepłą”, lubiącą zwierzęta, a pies traktowany był/będzie jak domownik. Możecie być pewne, zależy mi na dobru suń. Dziś miałam telefon w sprawie Lizy, dzwoniła Pani z Ełku, rozmawiałyśmy ok. 30 minut. Podobają się jej i mężowi dwa pieski Liza i sunia w typie labradora z Warszawy. Zastanowią się jeszcze, Pani wolałaby Lizę. Jeżeli zdecydują się to przyjadą do nas. Piesek mieszkałby do wiosny w bloku a potem w domku. Szukają większego psa ale takiego żeby był w domu.[/QUOTE] Trzymam więc kciuki za obie dziewczynki.Na szczęście domek Dodzi jest w blisko nas więc łatwo będzie o wizytę po adopcyjną.
×
×
  • Create New...