-
Posts
5592 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by buniaaga
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
buniaaga replied to dreag's topic in Już w nowym domu
akcja z Konikiem godna podziwu dziewczyny!!! Trzymam kciuki za chłopaka! -
Temat suni z jednostki wraca. Znów ciąża i znów szczeniaki...
buniaaga replied to yup's topic in Już w nowym domu
[quote name='yup']a klatka nie będzie już potrzebna dla Rudej? złapała się czy zrezygnowały dziewczyny z łapania jej? Myślę, że jeśli masz możliwość to możesz przywieźć, będziemy my teraz próbowały.[/QUOTE] Ruda się nie złapała :( ...aktualnie nawet nie wiemy gdzie jest,pewnie szuka miejsca na oszczenienie... -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moli@']Witam Do Warszawy odwoziła Lizę Matagi, trochę po „drodze”…, więc pojechałam z nimi, aby nie stresować dziewczynki. Liza w samochodzie była bardzo grzeczna, nie wymiotowała, a jechałyśmy prawie cały dzień, leżała przytulona do mnie, podsypiała… W nowym domku ładnie przywitała się ze swoją Panią, zwiedzała mieszkanie, zjadła powitalną kolację. Domek był przygotowany na przyjęcie panienki. Pani przesympatyczna… :lol: Liza rozpoczęła nowy okres w swoim życiu, wierzę, że beztroski, szczęśliwy. Będzie kontakt z Panią, zdjęcia… Umowa adopcyjna podpisana.[/QUOTE] Moli@ Matagi ale jesteście kochane!Dziękuję Wam za transport Lizuni!!!To nas zaskoczyłyście :) Ale się cieszę!!! Teraz czekamy na wiadomości z Warszawy :) -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
cieszymy cieszymy się !!! dziś Liza pojechała a ja już tak bardzo jestem ciekawa jak Lizunia w swoim domku w Warszawce się czuje ? -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
[quote name='joi']A pamiętacie jak Liza ganiała koty a teraz... [URL=http://tinypic.pl/t3a4sy851cih][IMG]http://tinypic.pl/i/00152/t3a4sy851cih_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/u7mjkc63e3vw][IMG]http://tinypic.pl/i/00152/u7mjkc63e3vw_t.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] słyszałam,słyszałam że teraz Lizunia miłość z Agusi na koty przenosi:) -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
[quote name='joi']Buniaaga, Doris jesteście niesamowite. Dzięki Wam tyle psów zostało uratowanych (Agusia). A współpraca z Wami to czysta przyjemność. Szkoda, że nie mogę Was na razie poznać osobiście. Wszystko przed nami. Myślę, że nasza współpraca będzie rozwijać. Dziękuję Wam bardzo[/QUOTE] :loveu:no koniecznie musimy sobie osobiście podziękować!!!!!!!!:loveu: -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moli@']Zapomniałaś o dwóch najważniejszych osobach, [B] doris66 i buniaaga :loveu:. [/B] Dziewczyny gdyby nie [B]Wy,[/B] nie byłoby wątku Lizy i trójki szczeniaków. To dzięki [B]Wam[/B], cała czwórka żyje a dzięki ogłoszeniom, które zamieszczałyście, mają swoje domki.[/QUOTE] [B]a my dziękujemy Moli@ i joi za tak wspaniały dt dla całej czwórki!!![/B] [CENTER][IMG]http://www.fotoplatforma.pl/foto/132_kwiaty_16.jpg[/IMG] Buziaki dla Lizuni!Szczęśliwej podróży do domku! [/CENTER] -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
Jakie wspaniałe wiadomości !!!Ale akcja ciotki ho ho!!! :loveu:[B]UlaFeta bardzo serdecznie Ci dziękuję za sprawdzenie domku dla Lizy!!![/B]:loveu: -
najpierw musimy wyczaić miejsce gdzie się oszczeni co też nie będzie łatwe bo ona krąży po bardzo dużym terenie a jak wiecie my tu z bielska jesteśmy tylko dwie i obie pracujemy więc tropić możemy w weekendy lub po pracy -chociaż łażenie po polach działkach po pracy nie jest łatwe bo jest już ciemno i zero latarni na tym terenie. zostawienie klatki nadal na terenie firmy grozi całkowitym jej zniszczeniem,ponieważ łapią się okoliczne psy a w związku z tym że możemy być tam góra dwa razy dziennie pies siedzi w środku i klatkę dewastuje ja nie mogę na tyle ryzykować bo klatka nie jest moją własnością. sorry że ja tak dziś na nie z tą dalszą łapanką ale jestem wściekła że się nie udało i druty uszkodzone. dziś była co prawda komiczna sytuacja jak uwalniałyśmy złapanego psa to musiałyśmy w celu dostania się na teren firmy pokonać ogrodzenie bo bramy pozamykane firma nieczynna i jak już wychodziłyśmy z powrotem to ja wisząc na bramie widzę patrol ochrony...patrol widząc dwie wiszące baby na ogrodzeniu zatrzymują się,patrzą i nagle pytanie Agnieszka a co Wy tu robicie???patrol okazał się patrolem z którym też współpracuje firma w której pracuję...to się musiałyśmy głupio tłumaczyć :) Na szczęście jechali nie po nas tylko na posesję w sąsiedztwie!
-
[quote name='Nevada']Teraz to już coś głupiego napiszę :oops: słuchajcie a jak to jest z możliwością strzelania, czy w karmie podania środka usypiającego?[/QUOTE] celnym okiem możliwość strzelenia jest ale nie ma czym strzelać -szukałyśmy.Środki w karmie już przerabiałyśmy i nic na nią nie podziałało i tak już prawie rok kombinujemy.
-
o ie uda się wytropić miot jak będzie jeszcze ślepy... a jak nie to nie mam pomysłu co zrobić z kolejnymi szczeniakami...a za trzy miesiące u Rudej znowu cieczka i znowu szczeniaki...i tak bez końca...wiesz tak samo zamiast tych szczeniaków z miotów Rudej można by pomóc innym psom. a jak nie pomożemy szczeniakom to dołączą do Rudej tak jak Rudka jej córka( na szczęście wysterylizowana) i Karuzo jej syn i będą żyły jako dzikusy i też rodziły szczeniaki. My nie chcemy Rudej odebrać wolności -chcemy ja wysterylizować.
-
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matagi']No to załatwione:multi::eviltong:Marcin we wtorek lub środe bedzie jechał do Sokolki.Dzień wcześniej zadzwoni do mnie i uprzedzi,tak coby Halinka spakowala Lizie walizkę:evil_lol:Samochód wygodny/van/,Marcin psy wozi,ma buldogi.Zero problemu:lol:[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi:bardzo bardzo dziękujemy Matagi:multi::multi::multi::multi: dziękujemy dla pana Marcina:loveu: Moli@ pakuj tą walizkę dla Lizuni!:lol: -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matagi']Spox-może sama ją zawieziesz;)jutro,pojutrze bedzie wiadomo co z moim autem.Od tych Siedlec nie jest to aż tak daleko...;):eviltong: a jak nie,to poprosze kolegę warszawiaka-raz,dwa razy w tygodniu jest w Białymstoku,zaraz zadzwonie i poproszę:lol:[/QUOTE] dziękujemy Matagi.czekamy na wieści:) -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
doris66 super że załatwiłaś wizytę! dzięki ciotka! ja założyłam wątek na transportowym że szukamy transportu. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221166-Potrzebny-transport-dla-suni-z-Bia%C5%82egostoku-do-Warszawy!Zwrot-koszt%C3%B3w-transportu!!!?p=18403012#post18403012[/url] -
przykro nam ale Ruda do klatki nie dała się załapać :( w związku z tym że do klatki łapią się okoliczne koty,psy klatka narażona jest tylko na zniszczenia...a my musimy być tam co chwilę żeby zwierzęta uwalniać, bo nie wiem co mogło by być z klatką gdyby pies siedział tam dłużej-nie wspominając też o psie który się drutami kaleczy, dziś psiak tak usiłował się wydostać z klatki że powyginał druty w drzwiczkach.Oczywiście postaram się je wyprostować na ile to możliwe :( [IMG]http://tinypic.pl/o4ps68z70i6a[/IMG][IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/io7qhoyo3myw5iebfqoh6g4etgr5avz7lmkqvkx6h4/Zdj%C4%99cie0176.jpg[/IMG]
-
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
wow jaka wiadomość a czy ten domek to w samej Warszawie??czy okolica?w bloku czy w domu? -
doris66 Ty to dopiero szalona jesteś :evil_lol: od świtu po polach biegać :lol: dzięki!
-
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pliszka']Piękna Liza, przepraszam, że ostatnio nie zaglądałam. Wyjeżdzam służbowo na ponad tydzień, jak wrócę podrzucę pieniążek dla suni. Trzymam kciuki za domek.[/QUOTE] Dziękujemy pozdrawiamy! -
dziś w klatkę znowu zamiast Rudej złapał się kot:angryy: nie dzwoniłam do pana od bramy tylko mój tż przeskoczył przez ogrodzenie i uwolnił biedaka ,syczał a po otwarciu klatki uciekał ile sił w nogach. Brak mi już pomysłów jak zachęcić Rudą żeby weszła do klatki:diabloti: menu zmieniam,dróżki usypuję i nadal nic:shake:
-
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
Jakie piękne zimowe zdjęcia Lizy!!! pokazałam zimowo na białystok online: [url]http://www.bialystokonline.pl/ogloszenia.php?catid=24[/url] -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinaa']:) Byłam dziś w innej lecznicy,bo do dotychczasowej nie miałam zaufania.Nie wzięłam wizytówki.Zdenerwowałam się i nie pomyślałam.Dziękuję ,już znalazłam do nich numer :)[/QUOTE] no to zdrówka dla psiaka:) -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinaa']No właśnie.W nocy mi gorączkował.Rano byłam u weta,ma zapalenie gardła.Dostal zastrzyk przeciwgorączkowy,antybiotyk i poczuł się lepiej.A teraz znów ma gorączkę i nie wiem co robić.Do weta dopiero rano,a noc przed nami.[/QUOTE] a nie możesz zadzwonić do weta i zapytać? -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
ja też nigdy nie podawałam nic sama od gorączki. -
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
buniaaga replied to joi's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam Lizę odświeżam troszeczkę w podlaskim :) [LIST=1] [*][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Liza-mloda-sunia-o-cudnym-chrakterze-szuka-domku%21,56055"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Liza-mloda-sunia-o-cudnym-chrakterze-szuka-domku!,56055[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/89128/Liza-mloda-sunia-o-cudnym-charakterze-szuka-domku/[/URL] [*][URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/44890.html[/URL] [*][URL]http://www.bezrodowodu.pl/user.php#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/973-big-1-1326478653.jpeg[/URL] [*][URL]http://allegro.pl/liza-mloda-sunia-o-cudnym-charakterze-szuka-domku-i2053363536.html[/URL] [*][URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=43353[/URL] [*][URL]http://bialystok.lento.pl/liza-mloda-sunia-o-cudnym-charakterze-szuka,256905.html[/URL] [*][URL]http://bialystok.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/648505-liza_mloda_sunia_o_cudnym_chrakterze_szuka_domku.html[/URL] [*][URL]http://bialystok.swistek.pl/liza-mloda-sunia-o-cudnym-chrakterze-szuka-domku-_138206.html[/URL] [*][URL]http://bialystok.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/liza-mloda-sunia-o-cudnym-chrakterze-szuka-domku,id411545ad23e25.html[/URL] [*][url]http://naszezwierzaki.info/psy/oddam?id=2206&view=details[/url] [/LIST]