Jump to content
Dogomania

buniaaga

Members
  • Posts

    5592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by buniaaga

  1. Mam prośbę o ogłoszenia dla Kami !Zamówiłam dziś pakiet na woj. podlaskie ale można też na inne woj. np mazowieckie. Może któraś ciotka pomoże w ogłaszaniu? Jak nie będziemy Kamulca pokazywać to jak domek ją wypatrzy? :)
  2. [B]A ja zapraszam na bazarek dla Łezki...kupujcie,podrzucajcie:)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227848-Bi%C5%BCuteria-na-pomoc-dla-suni-%C5%81ezki-chorej-na-nu%C5%BCyce!?p=19198704#post19198704[/url]
  3. [quote name='zuanna']Ale Twój działa dobrze :)[/QUOTE] no właśnie jest już dobrze:roll: naprawiło się:)
  4. ja wstawiłam u siebie i mnie kieruje dobrze,doris66 spróbuj jeszcze raz.
  5. Banerki bardzo fajne ,doris66 jak wchodzę z Twojego to kieruje na wątek Siwej, chyba masz to samo co ja jak wstawiamy banerki w sygnaturę to kieruje na wątki których banerki miałyśmy wcześniej.
  6. [COLOR=#800080][SIZE=4]Oczywiście nieustająco zapraszam na bazarek dla Łezki! Biżuteria![/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227848-Biżuteria-na-pomoc-dla-suni-Łezki-chorej-na-nużyce"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227848-Biżuteria-na-pomoc-dla-suni-Łezki-chorej-na-nużyce[/URL]!
  7. Kochana Łezka ma nawet śniadanie do łóżka!!! dreag , b-b dziękujemy!
  8. kopiuję z wątku Łezki na forum fundacji: [I]Łezka ma ok 2-3 lata; nie jest wychudzona.Została dziś wykąpana w Peroxywetcie. Skóra chorobowo pokryta cuchnącym łojotokiem, zgrubiala i gorąca; liczne krosty o ropnej zawartości; sierść matowa, łamliwa;widoczna stan po urazie tylnej łapy ( rtg w terminie późniejszym) temp.39,2 Będzie dostawała: Zylexis co 48 h - łącznie 5 dawek Synulox - 2x dz. - Ivomec - 1 x dz.; EFA Olie -1 x dz. Nie ma potrzeby dodatkowego karmienia. Kontrola + ponowne pobranie zeskrobin za 14 dni [/I] [I]Zamieszkała z Atosem, Victorem, Muchą, Szczerbatkiem i Śliczną w momi łóżku. W zwiazku z powyższych chyba będę zmuszona kupić łóżko dwuosobowe ![/I] [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/004.gif[/IMG]
  9. [B][SIZE=2]Mam nadzieję że Kami się nie obrazi jak na jej wątku zaproszę na bazarek dla chorej na nużycę Łezki...bielszczanki tak jak Kami. [/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227848-Bi%C5%BCuteria-na-pomoc-dla-suni-%C5%81ezki-chorej-na-nu%C5%BCyce[/url]!
  10. [SIZE=3]Odwiedzam Łezkę i zapraszam na bazarek dla malutkiej:[/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227848-Bi%C5%BCuteria-na-pomoc-dla-suni-%C5%81ezki-chorej-na-nu%C5%BCyce[/url]!
  11. [quote name='xxxx52']czy was nie rozpieszcza kierownik schroniska?:ices_bla:[/QUOTE] Bardzo miło nas rozpieszcza:grin: pozdrawiamy! [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Zapraszam na bazarek przeznaczony na leczenie Łezki... bielszczanki[/COLOR][COLOR=#800080] [/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227848-Biżuteria-na-pomoc-dla-suni-Łezki-chorej-na-nużyce!?p=19184426#post19184426[/url] [/B][/SIZE]
  12. [quote name='kierownik schroniska']hura udało się pierwsze wstawione prze zemnie zdjęcie. Agnieszka i Dorota dziękuję za fachowa pomoc[/QUOTE] świetnie że się udało:happy1:! Miło mi było Cię wczoraj poznać !pozdrawiam:)
  13. Łezka dziś dzielnie zniosła kroplówkę a później podróż do Białegostoku. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/693473/1510371/previews/50893215_img_5516.jpg?1338836619[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/693473/1510371/previews/50893198_img_5514.jpg?1338836733[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/693473/1510371/previews/50893276_img_5523.jpg?1338836766[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/693473/1510371/previews/50893298_img_5525.jpg?1338836792[/IMG]
  14. [quote name='kierownik schroniska']Kochane ciotki dzwoniła do mnie pani z osiedla koło mleczarni w Bielsku że przybłąkał się pies paro miesięczny do nich na osiedle. Jest średniej wielkości czarny sierść dłuższa może komuś uciekł jeśli wiecie coś tel. do pani 663932499[/QUOTE] ok będę miała na uwadze.
  15. Tobiś cudny kochany psiak którego wyrzucono w Bielsku kilka dni temu ,potłuczona łapka,mnóstwo kleszczy,odwodniony,z temperaturą po kleszczach... Dziś już radosny,ma się dobrze. Piesek wyglądem w typie terierka o cudnym charakterze,młody około roku,spokojny,kochający ludzi ponad wszystko,drobniutki sięga głową kolana...Idealny dla rodziny! Przebywa w dt w Bielsku.Miejcie na uwadze gdyby ktoś szukał właśnie takiego fajnego psiaka:) doris66 dzięki za pomoc w ratowaniu Tobisia:loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/693473/1508964/previews/50781139_img_5436.jpg?1338816841[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/693473/1508964/previews/50781112_img_5415.jpg?1338817388[/IMG]
  16. Malutka jest już po kroplówce,przysypia w samochodzie,około 11 wyjeżdżamy na spotkanie z Emirem:) Łezka jest słodziutka,rozdaje buziaki:)
  17. [quote name='doris66']Aha! to problem jest z podpisem Buniaagi nie moim. Ale u niej podpis bazarkowy mnie przekierowuje normalnie, ten drugi przekierowuje na watek zakładany kiedyś przez Pipi. Poczekajmy az zjawi sie Buniaaga, cos nam pewnie wyjaśni. Albo niech ktos kto potrafi pporawi ten bład. Wszystko ma kierowac do watku Łezki.[/QUOTE] Nie mam pojęcia dlaczego jest taki błąd ,później pokombinuję i poprawię,teraz już brak czasu trzeba z mała na kroplówkę lecieć!
  18. [quote name='doris66']Proszę o pomoc dla Łezki - suczki z nuzycą, wyrzuconej na jednym z osiedli miasta [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227850-%C5%81ezka-szanse-na-%C5%BCycie-podarowa%C5%82a-jej-Fundacja-EMIR?p=19184458#post19184458"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post19184458[/URL][/QUOTE] [COLOR=#ff0000][SIZE=5] [/SIZE][/COLOR][CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=5]Serdecznie zapraszam na bazarek dla Łezki!!! biżuteria!!! [/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227848-Bi%C5%BCuteria-na-pomoc-dla-suni-%C5%81ezki-chorej-na-nu%C5%BCyce%21?p=19185815#post19185815"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227848-Biżuteria-na-pomoc-dla-suni-Łezki-chorej-na-nużyce!?p=19185815#post19185815[/URL] [/CENTER]
  19. [COLOR=#ff0000][SIZE=5] serdecznie zapraszamy na bazarek dla Łezki!!!biżuteria![/SIZE][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227848-Biżuteria-na-pomoc-dla-suni-Łezki-chorej-na-nużyce!?p=19185685&posted=1#post19185685[/url]
  20. witam się na wątku Łezki doris66 ukłon w Twoją stronę ciotka!!! :loveu:[B]Ogromne podziękowania dla fundacji Emir za pomoc w ratowaniu naszej biednej bielszczanki[/B]:loveu:[B]!!![/B] jestem w trakcie przygotowywania bazarku z biżuterią na rzecz Łezki.Trzymaj się malutka do jutra!
  21. [B]Pipi[/B] chyba mnie źle zrozumiałaś ja właśnie o tym piszę że bez pieniędzy jest też ciężko pomagać wiem że najważniejsze jest dt ale tak jak np w przypadku kotek udało się z dt ale brak kasy na sterylki ...nie jestem złośliwa tylko rozżalona a ten żal mam do urzędu bo przynajmniej wcześniej od nich taką pomoc mogłyśmy uzyskać. Nie wiem i nie wnikam do kogo i za co masz żal ale to przykre że jak tylko my słowo to zaraz Ty dziesięć..że tego nie robimy o tym nie piszemy itd. o Kai pamiętam ...ciekawe czy Pani Kasia i Ania pamiętają ? Mogę jej zrobić ogłoszenia.
  22. Jak to mówią pieniądze to nie wszystko ale wszystko bez pieniędzy to....nic:) Ostatnio chciałyśmy z doris66 wysterylizować trzy bezdomne kotki półdzikie wszystkie w zaawansowanej ciąży. Póki udało się nam je złapać, kotki się okociły na szczęście niedaleko miejsca w którym przebywają więc całe mioty są już za TM. Kotki są zabezpieczone i czekamy żeby przepaliły mleko i wtedy zostaną wysterylizowane. Poprosiłyśmy urząd miasta żeby zapłacili dla weta za sterylki i usłyszałyśmy że od stycznia o kasę na zabiegi może jedynie ubiegać się jakaś organizacja z Bielska-żadnej nie ma !!!lub schronisko:crazyeye: którego też w Bielsku nie ma!!!! Więc czasami kasa to bardzo potrzebna pomoc...bo ktoś za te sterylki będzie musiał zapłacić.
  23. Mi też świnki przypomniały:) głos oddany na Znajdki.
  24. Ogłoszenia dla Gwiazdy na podlaskie: [B] [COLOR=black][URL="http://tablica.pl/"]http://tablica.pl/oferta/gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu-ID17q91.html[/URL][/COLOR] [COLOR=black][URL="http://www.eoferty.com.pl/"]http://www.eoferty.com.pl/gwiazdka_sliczna_mloda_sunia_szuka_domu_291571.html[/URL][/COLOR][/B] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4334384[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu%21,64985"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...je-domu!,64985[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=137248[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,55109,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,55109,aW5kZXgucGhw.html[/URL] [URL="http://naszezwierzaki.info/15-oddam/3539-gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-p.html"]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6893/Gwiazdka_sliczna_mloda_sunia_pilnie_potrzebuje_domu.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/106594/Gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu%21/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/106...rzebuje-domu!/[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/16903/gwiazdka_sliczna_mloda_sunia_pilnie_dom.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...pilnie_dom.php[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu-id41857.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id41857.html[/URL] [URL="http://www.tusprzedaj.pl/temp-41394/gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu.html"]http://www.tusprzedaj.pl/temp-41394/...buje-domu.html[/URL] [URL="http://bialystok.swistek.pl/gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu-_156773.html"]http://bialystok.swistek.pl/gwiazdka...u-_156773.html[/URL] [B][COLOR=black][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/38211/gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu_/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL][/COLOR][/B] [URL="http://bialystok.lento.pl/gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie,405213.html"]http://bialystok.lento.pl/gwiazdka-s...ie,405213.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=98552[/URL] [URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu-3.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/gwiazdka...je-domu-3.html[/URL] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2254895-gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2254...trzebuje-domu/[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=94784&kategoria=1021&tytul=Gwiazdka"]http://www.szybko-sprzedam.pl/index....tytul=Gwiazdka[/URL] [URL="http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/976_gwiazdka-sliczna-mloda.html"]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/oglos...zna-mloda.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/39293/[/URL] [URL="http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=8224"]http://zakurzone.pl/object.list.go?c...04_003&id=8224[/URL] [URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,1029165.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/P...e,1029165.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-348816.html[/URL] [URL="http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-2502/gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/2502-big-2-1337617096.jpeg"]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie...337617096.jpeg[/URL] [URL="http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2886/gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2886-big-1-1337617144.jpeg"]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2...337617144.jpeg[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/118323[/URL][B] [URL="http://www.wywerna.pl/"]http://www.wywerna.pl/-10/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/5701-Gwiazdka-liczna-m-oda-sunia-pilnie-potrzebuje-domu-.html[/URL] [COLOR=black][URL="http://sloniu.pl/"]http://sloniu.pl/126/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/29474-Gwiazdka_sliczna_mloda_sunia_pilnie_potrzebuje_dom.html[/URL][URL="http://www.lento.pl/"] [/URL][/COLOR][/B][URL="http://bialystok.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/gwiazdka-sliczna-mloda-sunia-pilnie-potrzebuje,id7210b5el26e31.html"]http://bialystok.cwirek.pl/?act=advann&id=159281[/URL]
×
×
  • Create New...