-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
[quote name='Selenga']Matko, dziewczyny, na 11:00 w Warszawie??? po trasie W-wa - Łowicz - Wa-wa??? czyli wyjazd ok. 7:00 - toż to środek nocy... i jeszcze pewnie mgła będzie taka, że jak w pysk dadzą to nawet nie będzie wiadomo kto... Jeżeli ktoś mnie obudzi (co nie będzie łatwe) i ktoś ze mną pojedzie, to mogę jechać W obie strony będzie pewnie 160-180 km czyli koszt paliwa do mojego samochodu to ok. 50-60 zł[/QUOTE] Selenga wyślij mi na pw telefon do siebie, jutro zadzwonię do Ciebie :) Edit: Mam nadzieję, że uda się wszystko zorganizować. Cioteczki mamy problem, czy któraś z Was byłaby wstanie towarzyszyć w tej podróży z Łowicza do Warszawy ?? Ania mieszka daleko. Ja mam wysoką gorączkę Nutusia nie może. Proszę o pomoc !!!!
-
Cioteczki i Wujkowie u Cioci Chauwy znalazło się miejsce dla dwóch szczeniorek Dixie i Pixie. Szukamy pomocy z transportem ( zwrócimy za paliwo ) na trasie Łowicz – Nowy Lubiel, transport po 10 listopada. Czy ktoś może nam pomóc ???? Albo wiecie kogo możemy prosić o pomoc ?
-
Głodzone psiaki na 0,5m łańcuchach, bez budy - szukamy DS
edek replied to gallegro's topic in Już w nowym domu
Cioteczki i Wujkowie u Cioci Chauwy znalazło się miejsce dla dwóch szczeniorek Dixie i Pixie. Szukamy pomocy z transportem ( zwrócimy za paliwo ) na trasie Łowicz – Nowy Lubiel, transport po 10 listopada. Czy ktoś może nam pomóc ???? Albo wiecie kogo możemy prosić o pomoc ? -
Nutusiu chodzi o ten czwartek. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z Sylwią i Pani doktor powiedziała, że lepiej jeszcze poczekać przed zrobieniem badań po tej sterylizacji i termin został ustalony na czwartek. W związku z tym, że nie bylo mnie na dogo później to o tym nie napisałam, przepraszam bardzo.W sumie mogłam wysłać do Ciebie i Ani sms. Nie miałam glowy :(