Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. Ale wspaniale oby takich domków było coraz więcej :)
  2. Ale wspaniale. Dom Bajkowy dla Bajki, inaczej nie mogło być :)
  3. [quote name='Jasza']Jestem na zaproszenie Edek. I zostaję. Stałej deklaracji na razie nie złożę..ale po wypłacie na pewno coś dorzucę.[/QUOTE] Jasza witam serdecznie, dziękuję za zajrzenie i dalsze towarzyszenie Nam oraz Dixie i Pixie :)
  4. o i nowe fotki ale super :) jak dla mnie Dixie wyładniała :)
  5. Sylwiaso dziękujemy za filmiki tam gdzie będziemy mogli to pododajemy do ogłoszeń :razz: A jak Dixie się zachowywała ???
  6. [quote name='Anula']Ja też jestem na zaproszenie ale finansowo nie mogę w tej chwili pomóc.Sunie ślicznoty![/QUOTE] Witam serdecznie :) zapraszamy od czasu do czasu do dziewczynek :)
  7. [quote name='ataK']Edek, dziękuję za zaproszenie, zaglądać tylko mogę...[/QUOTE] Witaj Cioteczko :) zapraszamy do odwiedzin :)
  8. [B]Kociabanda2[/B] czy mogłabyś oczyścić skrzynkę, chciałabym się dopytać odnośnie tych sesji zdjęciowych dla pupili.
  9. [quote name='Igiełka']Cioteczki znalazłam takie ogłoszenie [URL="http://www.dogomania.pl/forums/threads/216844-Oferuję-po-30-ogłoszeń-dla-każdego-psiaka-z-dogo-!!-Zamówienia-przyjmuję-do-wtorku."][COLOR=#4444ff]Oferuję po 30 ogłoszeń dla każdego psiaka z dogo !! Zamówienia przyjmuję do wtorku.[/COLOR][/URL] Zamówiłam już 3 pakieciki i 1 z nich chciałabym przeznaczyć na jakiegoś bidaka - wróciłam tutaj napiszcie Ciotki, która z tych sympatycznych suczek bardziej potrzebuje ogłoszeń? :)[/QUOTE] Ciociu Igiełko dziękuję bardzo za propozycję. Ja już zamówiłam dla dziewczyn 2 pakiety u Pliny, które będą lada dzień. I także dziewczyny czekają w kolejce na podobnym bazarku jak ten i te ogłoszenia pewnie będą pod koniec m-c bo kolejka jest bardzo długa. Dziękuje Ci Cioteczko za pamięć i propozycje, w takiej sytuacji może zaoferuj innemu biedakowi ten pakiecik.
  10. Jestem u chłopaka, Romenko ale ty masz szczęście do tych psiaków. [B] Romenko, Megii1 jesteście wspaniałe.[/B]
  11. Ale się narobiło… Romku mam nadzieję, że byłeś grzeczny i nie będzie potomstwa….. Czekamy na fotki w kubraczku :)
  12. [quote name='ania shirley']Ile kosztuje? Badać, koniecznie! ( zapłacę zestałą, ok?)[/QUOTE] Aniu dziękuje to za mało :)
  13. Ciociu Wawerku dziękujemy bardzo za bukiecik i czekoladki mniam, mniam pychotka :)
  14. [quote name='Igiełka']Witajcie Cioteczki :) Edek bardzo dziękuje za zaproszenie :) wracam po dłuższej nieobecności dlatego dopiero teraz odpisuję- podjęłyście się poważnego zadania- na początek będe wspierać Was duchowo wiem że to niewiele ale narazie muszę uporządkować swoje sprawy i zobaczyc jak stoję finansowo[/QUOTE] Igiełko witam Cię serdecznie na wątku Dixie i Pixie :multi: każde wsparcie jest na wagę złota, te duchowe także :loveu:
  15. [quote name='ania shirley']W pracy to ja mam komputer na korbkę. Zdjęcia otwierają się na 0,5 cm. Zajrzę wieczorem albo jutro.[/QUOTE] Dobrze Aniu :) bazarek trwa do końca roku ;) Edit: choć nie ukrywam, że mam nadzieję, że do tego czasu będą już w swoich domkach :)
  16. Nutusiu, Aniu znalazłam bazarek z obróbką zdjęć, jedno zdjęcie za 1zł. Najwięcej zdjęć można wstawić chyba na morusku jest ich 8 szt. Czy inwestujemy w taką obróbkę zdjęć do ogłoszeń ? : [url]http://www.dogomania.pl/threads/215784-Obróbka-zdjęć-[/url]!!!
  17. [quote name='ania shirley']Teraz, po zamieszaniu w książeczkach, już nigdy się nie nauczę!!!:shake: Witam dziewuszki! Może dziś ktoś je wypatrzy... Edek, a tamten domek sie nie zdecydował? Czy jeszcze myśli....[/QUOTE] Aniu masz podpowiedz w banerku z lewej jest Pixie a z prawej jest Dixie. Państwo dostali do mnie i do Nutusi telefon. Jeszcze nikt nie dzwonił……
  18. [quote name='ania shirley']Co u dziewuszek? Przytyły choć trochę?(nie pamiętam, która jest za chuda:oops:)[/QUOTE] Ciociu Aniu Pixie jest chudziną ;)
  19. Cioteczki w poniedziałek kończy się dziewczyną wyróżnienie na gumtree, czy TZ ma je wyróżnić na nast m-c ??
  20. [quote name='Asiaczek']U mnie skończyłsię bazarek (co prawda brakmi jeszcze jednego potwierdzenia odebrania fantu...), ale wyszło, że w najbliższych dniach [COLOR=magenta][B]konto Pixie&Dixie powiększy się o 45 zł.:)[/B][/COLOR] Oto link do bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213930-DUZO-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI....-do-15.09.2011-r.-g.24.00[/url] Jak finanse będa na Waszym koncie, prosze o potwierdzenie odbioru na wątku bazarkowym. Pzdr.[/QUOTE] Cioteczko kochana bardzo dziękujemy za pomoc :)
  21. [quote name='AMIGA']I ja dziękuję za zaproszenie. To właśnie na te dwie biedy był ten śmieszny "bazarek uczciwości"? Bardzo mi się podobał pomysł :-)[/QUOTE] AMIG witam serdecznie :) Tak ten bazarro był między innymi na te dwie panienki. Pomysł Cioci Romenki był super, forma prowadzenia tego bazarku też była rewelacyjna ;) Takie bazarki zapadają w pamięci :)
×
×
  • Create New...