Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. [quote name='ania shirley']Edek! Ale zdjęcia! Nie poradzimy sobie z wybraniem do ogłoszeń!!! Dziękujemy !!!!![/QUOTE] Właśnie juz siedziałam i dumałam, które wstawić hihi
  2. Ja czasami mam dziwne żarty (dobrze, że TZ je rozumie hihihi ), przepraszam jeśli kogoś zdenerwowałam niechcący :diabloti::evil_lol:
  3. [quote name='ania shirley']Na śnieg je wyrzucimy???[/QUOTE] Tak z budą i centralnym ogrzewaniem hihihi
  4. [quote name='Figafiga']a dlaczego??a co potem?? kurcze...[/QUOTE] Żartowałam ;) Trzeba je jakoś zmobilizować nie !!!! za dobrze czują się u Ciotki Sylwii hihihi
  5. [quote name='Figafiga'][quote name='edek']Z moimi kotami chciały się bawić, a podwórkowe ocierały się o nie hihihi Czyli Dixie 45cm w kłebie Pixie 49 cm w kłebie tak? oczywiście :-) :-) :-) i niech szybko znajdują wspaniałe domki :-)[/QUOTE] Tak mają czas na znalezienie domku do końca miesiąca !!!!
  6. Z moimi kotami chciały się bawić, a podwórkowe ocierały się o nie hihihi Czyli Dixie 45cm w kłebie Pixie 49 cm w kłebie tak? edit: emaila z fotkami dostałam dziękuję bardzo !!!!!!
  7. Widzę, że na zdjęciu z Pixie załapał się też kot. Mamy dowód, że lubi koty hihihi
  8. [quote name='Figafiga']zdecydowanie edek można tak napisać, wysłałam emailem jeszcze zdjęcia, adres dała mi Sylwia, bo może w większym formacie się przytdadzą.[/QUOTE] Figafiga dziękuje bardzo, podmienie zdjęcia i dopisze wielkość w kłębie :)
  9. Patrząc na zdjęcia to są średniej wielkości psiakami, to dobrze :). Mamy pewne porównanie i ludzie patrząc na ogłoszenia też będą mogli miej więcej się zorientować jakiej są wielkości.
  10. Figafiga ślicznie dziękujemy za zdjęcia !!!! Ciotki to co dopisać, że w kłębie mają 45 cm ????
  11. [quote name='ania shirley']Wysłałam Sylwii 60 zł za badanie suni (wrrr, znowu nie wiem której:angryy::angryy:) Ślicznej , w kazdym razie!!:p Wysłałam tez stałe deklaracje z grudzień. Z górką na ogłoszenia. (250zł)[/QUOTE] Aniu badanie będzie miała robione Pixie ;) Aniu nie wiem jak ci dziękować, bo słowo dziękuje to za mało, jesteś wspaniałą osobą !!!!
  12. Już lada dzień a Bajka będzie w swoim domku !!!!. Pewnie ciężko będzie Ci się Nutusiu rozstać z Bajeczką.
  13. W sumie to w niedzielę zrobiliśmy pierwsze ogłoszenia z rameczkami, więc wydaje mi się Nutusiu, że powinnyśmy naładować telefony i trzymam kciuki za fajny telefon :)
  14. Biedna Bajeczka mam nadzieję, że szybko zapomni o swojej przeszłości i zacznie cieszyć się życiem !!!!!!
  15. Pani weterynarz do której jeździ Sylwia z psiakami wypożyczy nam kubraki pooperacyjne. Ślicznie dziękuję Ci Sylwia i Pani weterynarz !!!!!!
  16. Nie wiem w tym momencie jakiej dokładnie wielkości są dziewczyny. Sylwia ma zrobić zdjęcia przy człowieku i zmierzyć w kłębie. Jak będę miała tą informację to dopiszę do ogłoszeń. Ta Pani co ostatnio dzwoniła chciała małego psiaka, bo miała takiego wcześniej. Szkoda, że nie pomyślałam wcześniej, żeby spytać się o te kubraki ….. Jeśli chodzi o te koszty ogłoszeń to jeszcze porozmawiać z TZ co moglibyśmy dodatkowo jednorazowo sfinansować. Jeszcze jest do zrobienia gumtree, czekamy aż kasa dojdzie na paypala bo tylko tak możemy tam zapłacić.
  17. [quote name='Aleksandra95']okeej. :lol: tak, bo kontrast zmieniałam,światło,ramki dodałam. :p[/QUOTE] fajne są te ramki :)
  18. Cześć Romeczku :)
  19. [quote name='Aleksandra95']Proszę,a podoba się ? :lol: zrobiłam to w 2 minutki.:) dopiero uczę się tego programu.:)[/QUOTE] Pewnie, że się podoba, mi się wydają bardziej wyraźne. Ucz się ucz będę miała do kogo chodzić po prośbie hihihi
  20. Aleksandra95 dziękujemy za zdjęcia. Aniu już dodałam do ogłoszeń :)
  21. Ufffff TZ moruska wyjaśnił i już jest wyróżniony : [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/75194/Pixie---ile-sie-mozna-blakac-po-swiecie/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/75190/Dixie---ile-sie-mozna-blakac-po-swiecie/[/url]
×
×
  • Create New...