-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
Wyszedł z lasu jak zjawa! Nie mogłam go zostawić!!!
edek replied to romenka's topic in Już w nowym domu
Witaj Maskiu -
Jak Romeczek się czuje ? przerwał już głodówkę ?
-
Moja pani doktor powiedziała, ze badanie kału z jednego dnia, nie jest potwierdzeniem braku lambi w organizmie. Jeżeli chcemy wykluczyć lambie to najlepiej zebrać kał z 3 dni i dać do badania. Według mojej wetki pierwsze co należało by zrobić to odrobaczyć Pixie preparatem, który zawiera w sobie fenbendazol prze 3-5dni. Poczekać i zobaczy czy Pixie zaczyna przybierać na wadze. Jeżeli to nie pomoże, to drugą sugestią było nie przyswajanie pokarmu. I wtedy trzeba zmienić karmę. Po przejrzeniu wyników te dwie opcje najbardziej jej pasują, tym bardziej, ze kupa jest ok. Wg mojej Pani doktor D&P powinny być doszczepione. Szczepienie można zrobić po 2 tyg od sterylki. I po szczepieniu najlepiej jest odczekać tydzień zanim przewiezieniu je do nowego domu tymczasowego.