Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. Może była nadziębjona lub ze stresu :( dobrze, ze jest już dobrze z nią. Trzymam kciuki za fajny domek dla lalki :)
  2. Ciapek na pewno jest jeszcze w szoku, zabrany z pola a obudził się w nowym miejscu, nowi ludzie. Potrzebuje trochę czasu :) A do psów tych Państwa też nie chce wyjść ????
  3. to czekam niecierpliwie na informacje :)
  4. Ja niestety nie dam rady przyjechać i pomóc w łapaniu :( Trzymam kciuki za udaną akcję :)
  5. [quote name='jotpeg']tutaj : [url]http://www.dogomania.pl/threads/204616-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-dla-Kazia-i-Kajtuna-od-20-do-50-ogł-TANIO-do-5.04.-godz-23[/url] Ziutka robi ogloszenia. 1. Trzeba jednak wyslac jej txt i fotki. 2. moge zaplacic za pakiet. kto sie zajmie pkt. 1??[/QUOTE] [B]Ja zapłacę za ogłoszenia dla Homera 2 pakiety po 50 ogłoszeń na 2 województwa i 1 pakiet po 50 ogłoszeń dla Rudzika inne województwo niż jotpeg. Proszę zamówcie te ogłoszenia i wyślijcie tekst ze zdjęciami i tel kontaktowym. Jak zamówicie to proszę o nr konta na który mam wpłacić. Już się robi kolejka do Ziutki trzeba szybko działać :( [/B]
  6. To trzymam kciuki. A co Pan mówił na temat kastracji ??? Szkoda mi psów, które uciekają w okresie cieczkowym, a potem nie mogą znaleźć drogi powrotnej :( niestety różnie kończą :(
  7. [quote name='ihabe']zapraszam cioteczki na innych wątkach ale wszystkie mają mnie w głębokim poważaniu:-( są takie dni w tygodniu, że nic ci sie nie udaje:-( płakać mi się chce, dziś już piątek i ani trochę zainteresowania:-([/QUOTE] Przyszłam za Tobą, poczytam dopiero jutro dzisiaj już nie dam rady :) Zapisuje wątek :)
  8. [quote name='Viris']Nie mamy klatki łapki, a te które widziałam na sprzedaż były za małe - max 40 cm wysokości. Jest gdzieś do kupienia większa?[/QUOTE] Przeszukałam internet i tez nie znalazłam większej :(
  9. Super wieści. Kurcze nie znam nikogo z Wołomina, a sama nie mam jak dojechać. Jestem strasznie nie ufna do ludzi może Pan ma księżeczkę swojego zmarłego psa albo podałby nr tel do weterynarza gdzie chodził z peskiem ( jak mówicie nie przesadzam? tyle sie tutaj naczytałam o złych adopcjach), chyba żeby jeszcze przeprowadzić za jakiś czas wizytę poadopcyjną. A co Pan myśli na temat kastracji, może po opłaceniu hoteliku jeszcze by coś zostało i można byłoby z tych pieniędzy go zoperować przed wydaniem ?
  10. Homerek prosi o DT.Czy ktoś znajdzie kąt dla ślepego staruszka ??
  11. Jakby Pani Ania się zdecydowała zawsze my możemy zapłacić za szczepienia :) Mam nadzieję że się uda
  12. Zbliża się 19
  13. [quote name='Trisza']Napisałam również to Anny i czekam teraz na odpowiedz..Trzymajcie kciuki...[/QUOTE] Trzymamy trzymamy
  14. Super ,że się udało :) przydałoby się zrobić nowe fotki jak się wyśpi, żeby był przystojniak do ogłoszeń :) Wreszcie bezpieczny :) To jeszcze dziecko, kurcze jaki on młody, a już tyle przeszedł :(. Teraz będzie tylko lepiej, znajdzie się dla niego wspaniały domek. Jak będziesz u niego w sobotę to wygłaszcz go od Ciotki :)
  15. Ja też wierzę, inaczej nie może być, siedzę i ściskam kciuki !!!!!!!!!!!!
  16. To ja już tak na zapas będę trzymała kciuki :)
  17. [quote name='Renata N']Nie ma Ani na gg :-([/QUOTE] Kurcze mam nadziej, że sie jeszcze skontaktuje
  18. [quote name='tisane']jest osoba zainteresowana Biszkoptem!!!!!!!!!!!!!!! Kto moglby udzielic dokladnych informacji przez gg? Teraz najlepiej ,Podaje nr gg tej Pani 679696 pani Ania :)[/QUOTE] Może niech poda nr tel do Siebie
  19. Zadzwoń do Yumanija Ciapek miał jechać ale znalazł się pół darmowy dt
  20. Czy ktoś coś jeszcze może dorzucić :)
  21. [quote name='tamb']Jakby się nie udało z tego ogłoszenia, następnym razem ogłosimy go jako Rudzika z innym zdjęciem. Aż do skutku.[/QUOTE] Mam nadzieje, że długo nie bedzie czekał. Trzymam bardzo mocno kciuki :)
  22. [quote name='Merime']Zaznaczasz to co masz w treści sygnatury. Następnie klikasz na globus z położoną ósemką i wpisujesz link ;)[/QUOTE] a to robię w moim profilu ?
  23. Czy ktoś mógłby mi dokładnie napisać jak mogę wstawić ten banerek ?????????
  24. [quote name='Felka z Bagien']Kto się dorzuci?Na Biszkopcika, kto dorzuci,kto? Ale niestety czas tutaj robi na niekorzyść,nie ma na co czekać.Może jak nas "przyciśnie" dołek finansowy, to i zmobilizuje do rozgłaszania i "chodzenia po prośbie".Nie będę ukrywać, że mnie dzisiaj rozpiera wiosenny optymizm.Biszkopciku, dużo szczęścia i niech ciotki walczą o ciebie.[/QUOTE] Ja juz wysłałam koło 70 zaproszeń na pw kończą mi sie pomysły. Inny psiak ma szanse na dom jak mu sie uda to podniosę swoja deklaracje dla niego.
×
×
  • Create New...