Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. Z uwagi na to, że beka jest w przytulisku w papierach jako osoba adoptująca Dixie i Pixie to chyba najlepiej byłoby je tak zaczipować, żeby wszystko w dokumentach się zgadzało.
  2. [quote name='koosiek'] Nie wpisałam jeszcze 80 zł od Edek ponieważ reszta miała zostać na dalsze wyróżnienia, pisałam o tym wcześniej do Edek i nie miała żadnych zastrzeżeń. Po wykorzystaniu tych pieniędzy wpisałabym wszystko w rozliczenie a resztę przekazała na hotel. Chyba, że allegro też ma teraz robić ktoś inny - w takiej sytuacji proszę o wskazanie konta, na które mam przelać pozostałą kwotę, czyli 80 zł - (20 zł za gumtree + 2*13,30 zł za allegro) = 33,40 zł[/QUOTE] I nie mam do tej pory żadnych zastrzeżeń. JAk skończy im się allegro, to fajnie by było gdybyś im odnowiła, jeżeli nadal chcesz pomagać w ten sposób.
  3. [quote name='koosiek'] Nie bardzo rozumiem, dlaczego te 30 zł do mnie wróciło? Mam je przelać do Sylwiaso? Jeśli tak, to na co są to pieniądze, na zabezpieczenie przed kleszczami? I od kogo są, od Ani Shirley czy Edek? [/QUOTE] Dzwoniłam do TZ to są pieniążki o demnie na odkleszczenie ja jeszcze musze dopłacić 2zł. TZ spieszył się i zrobił jakiś zwrot do nadawcy czy coś takiego pisałam o tym wcześniej na wątku.Proszę przelej je do Sylwiaso . Pieniążki na ogłoszenia od Ani przlelałam do Ellig.
  4. Już wkleiłam tekst do ogłoszeń. Nutusiu dziękuję :)
  5. Bardzo się cieszę !!! Życzę dużo szczęścia dla całej rodzinki :)
  6. ojejej super Laleczko kochana, powodzenia !!! Gratuluję Cioteczki szybkiej akcji :)
  7. [quote name='Elypsa']Witam czy pieniążki dotarły? Pozdrawiam[/QUOTE] Witaj, tak pieniążki dotarły koosiek je nawet już przelała do Sylwiaso, dziękuje bardzo :). [B]koosiek[/B] proszę zrób porządek w rozliczeniach, mój TZ przelał 30 zł do Ciebie ( ma to być na zwrot za zabezpieczenie przeciwko kleszczą ). [B]Sylwaiso[/B] dzisiaj dostałam od Ciebie na emaila zeskanowany rachunek i muszę dopłacić 2zł do tego odkleszczenia.
  8. obraczus87 dziękujemy za pakiecik dla Dixie :multi: i za wstawienie banerku w swój podpis :multi:
  9. [quote name='aganela']Edek jesteś wielka!Gdy się zsumuje ,to są to duże koszty!Jakie sama poniesłaś.Ja mogłąbym zrobić teraz(mam wakacje do końca września)mini bazarek ogłoszeniowy,ale nigdy tego nie robiłam i ktoś kto robi bazarki mógłby mnie poinstruować co i jak? edit.I mnie w tym wątku urzekła tutaj twoja walka o P&D.[/QUOTE] Super dziękujemy za pomoc :)
  10. [quote name='sylwiaso']Edek wiem od samego początku ile wydałaś pieniędzy ale jeszcze raz w imieniu dziewczynek ,wielkie ukłony za tak WIELKĄ POMOC!!!!![/QUOTE] Czego to się nie robi dla rozrabiarek :diabloti::razz:. Wstawiłam to by pomóc w uporządkowaniu rozliczeń ;)
  11. Moje wydatki na Dixie i Pixie od 01 czerwca: czerwiec 110,47 zł karma lipiec 60 zł ( ogłoszenia ) + 131,95 karma sierpień 30 zł ( ogłoszenia ) + 131,95 karma wrzesień 38 zł ( przelew do Sylwi na wścieklizne ) + 80 zł ( ogłoszenia ) +30 zł ( zabezpieczenie przed kleszczami ) we wrześniu jeszcze będę zamawiała karmę dla dziewczyn
  12. [quote name='nutusia']uprzejmie informuję, że na moim koncie znalazły się: Wpłata od winter7 - 50 zł (na październik) oraz 300 zł od santino, czyli obiecany "spadek" po rudim - pięknie dziękujemy![/quote] dziękujemy !!!!!
  13. Romenko dziękuję :) To chyba Pixie poluje na krowy hihihi Sylwiaso dziewczynki mają bana na kąpiele pamiętaj hihihi, bo znowu zaraz trzeba będzie je zakraplać na kleszcze :(
  14. [quote name='ania shirley']Edek! Ja Cie proszę! Nawet tak nie myśl! Jaką przegraną? Tylko Twoja determinacja w walce o P&D spowodowała , że tu się zaczęło coś dziać.[ No, może jeszcze rozważania koosiek, który schron byłby lepszy:cool3: .] Pomyślałam sobie , czytając Twoje posty,że ta dziewczyna się tak bardzo stara, tak strasznie walczy o te sunie, że trzeba JEJ w tym pomóc . Więc , co za "przegrana"??:angryy: Edek, co do zdjęc , to Jasza kiedyś wysłała mi instrukcję jak wrzucać zdjęcia przez fotosik. Znajde i Ci przeslę. Łatwa, nawet ja dałam radę.;)[/QUOTE] Aniu shirley ja już na prawdę nie wierzyłam, że uda mi się cos zdziałać, czułam się tak jakbym przegrała tą walkę. JAkbym zawiodła te biedne psiaki i myślałam , co jeszczę mogę zrobić, żeby je ratować. Dzięki Nutusi, Tobie i Romence zaczęłam z powrotem wierzyć, zę moze się udać. Gdyby nie Wy i wsparcie naszej inicjatywy ze strony Sylwiaso i maczekxp to za miesiąć toczyłabym znowu walkę żeby dziewczyny nie trafiły do schornu za długi. JESTEM WAM BARDZO BARDZO WDZIECZNA !!!!!! wreszcie bedę miała przepsaną noc :) Edit: zdjecia wysłałam do Romenki już, serdecznie dziękuje za pomoc :) obraczus87 dziękuję :)
  15. [B]Też serdecznie witam nowe osoby na wątku :)[/B] Pisałam już, że mam dwie lewe ręce do wklejania zdjęć. I tu mam prośbę dostałam na emaila zdjęcia dziewczyn od Sylwiaso, czy mogłabym poprosić o wklejenie kogoś. Bardzo, bardzo proszę : )
  16. Kochane Cioteczki ten dług , który powstała jest tylko i wyłącznie długiem za hotelik. Do tej pory karmę ja wysyłałam i płaciłam za wyróżnione ogłoszenia ( w tym m-cu także dołożyła się ciocia Ania shirley i ciocia Ellig ). W zeszłym m-cu za odrobaczenie dziewczynek ( chyba 30 zł ) zapłaciła Sylwiaso. W tym miesiącu dziewczynki były zaszczepione na wścieklizne i zabezpieczone przeciw kleszczą. W tym miesiący poniosę na dziewczynki nst wydatki: karma 130zł, przelałam na wyróżnione ogłoszenia 80zł, 40 zł Wscieklizna i 30 zł zabezpieczenie przeciw kleszczą ( co daje sume: 280zł. Dług ten byłby o wiele mniejszy gdyby koosiek mi pomogła.Prosiłam ja żeby wystawiła bazarek ( bo mówiła że ma fanty ) miała tylko i wyłącznie zrobić zdjęcia i założyć wątek ja miałam zająć się zapraszaniem gości i wysyłaniem pw. Tak samo była propozycja bazarku cegiełkowego, prosiłam koosiek o pomoc nei pomogła. JA mam dwie lewe ręce i nie umiem opanować wklejania zdjęć. Więc jak widzicie ten dług byłby o wile mniejszy niż jest. Nie rozumiem dlaczeko romenka ma w tym momencie dolę dziewczyn przeznaczyć na spłatę długu koosiek. JA w tym bazarku też uczestniczę i mam wyznaczone zadania, bo jedna osoba nie podoła. Sytuacja się zmieniła przecież nie z jej winy tak. Chciał mi pomóc bo widziała jak się motam i jak jestem już zrezygnowana bo toczyłam przegraną walkę o Dixi i Pixie. Co wy na propozycję Ani shirley ?? Edit: moze jeszcze dodam, że w tym m-cu także wpłaciła ciocia Elypsa 50zł, która zareagowała na moje błagalne pw :( więc defakto w tym m-cu zdobyłam na dziewczynki 320 zł, to jest prawie połowa kosztów utrzymania dziewczynek w miesiącu wrześniu. Wiec proszę weźcie jeszcze to wszystko pod uwagę :(
  17. winter7 bardzo dziękujemy za stałą deklarację :multi::multi::multi:
  18. [quote name='maczekxp']edek, odpowiadam na Twoje PW- śledzę watek na bieżąco, choć nie robię wpisów. Tak, podtrzymuję moją deklaracje stałą dla sukoni, jak będzie trzeba przedłużę wpłaty poza grudzień:)[/QUOTE] Dziękuję bardzo cioteczko mam nadzieję, że do grudnia to one już dupki w domku będą grzały :)
  19. Witam nowo przybyłych :) [B]winter7[/B] nie wieszamy psów na koosiek , nie chcemy żeby dziewczynki trafiły do schroniska i też dziękuję za pieniążki na długi dziewczynek. [B]koosiek[/B] dziewczynki zostały zaszczepione na wścieklizne i zabezpieczone przed kleszczami ( za wściekliznę wpłaciłam 40zł do Sylwiaso), za zabezpieczenie na kleszcze 30zł mój TZ zrobił przed chwilą przelew do Ciebie. Więc jak będziesz uaktualniać te rozliczenia to dopisz proszę. Dzisiaj to już padam i nie wiem czy pisałam, karmę dziewczynki na wrzesień mają.
  20. Olena84 zostań z Nami !!!! będzie Nam bardzo miło !!!! Dług na koniec września będzie wynosił mniej niż 900zł, pierwszy post nie jest jeszcze uzupełniony. Według ustaleń Sylwiaso zgodziła się na to, ze dziewczyny mogą zostać u niej. Zaufała Nam, wie, że będziemy robiły wszystko co w Naszej mocy, żeby płacić za ten hotel. Do tej pory według mojej opinii koosiek nie zrobiła wiele, żeby zbierać na nie pieniążki. Pierwsze 3 wpłaty, które są w rozliczeniach i jeszcze dwie w kwocie ( 45zł ) są uzbierane przez nią od ludzi z FB ( oprócz Lida i Arim które są z dogo ) CO więcej jak koosiek zorientowała się, ze już prawie uzbierałyśmy pieniądze oczywiście bez jej pomocy to napisała w niedziele na fb: “ Bożena Łukasiewicz Kasa to w tej chwili najmniejszy problem, bo z tego, co się dowiedziałam, jest juz prawdopodobnie na spłacenie całego długu. Gorzej z tym, że dziewczyny nie mają się gdzie podziać, a jest już bardzo mało czasu :( “ Po tym jak dziewczynki były u mnie na DT walczę o nie jak mogę, niestety w pojedynkę wiele nie mogę. Płacę za karmę, za wyróżnione ogłoszenia, za szczepienia. Staję na rzęsach, żeby im się krzywda nie stała. Wysyłałam pw z zaproszeniami i żebrałam o pieniądze. W tym momencie jedyne co koosiek robiła to ogłoszenia, za które ja płaciłam. JA dalej sama tego nie pociągnę. Nutusia zrobiła bazarek dla dziewczyn z moich i swoich fantów. koosiek ma fanty tylko wiecznie nie ma czasu lub poczty po drodze dlatego nie robi bazarków. A jak robi to później są awantury że coś nie zostało wysłane. Umie robić też bazarki ogłoszeniowe, ale tego nie robi bo nie ma czasu. Prosiłam ją żeby zrobiła taki bazarek ogłoszeniowy zawsze to są jakieś pieniążki prawda. JA też mam swoje życie i masę swoich problemów. Starałam sie rozmawiać koosiek, prosiłam ją o pomoc, żeby pomogła wysyłać pw chociaż. Moje prośby na nic się nie zdały. W końcu to nie ja wzięłam pod opiekę Dixie i Pixie tylko ona, to dlaczego zachowuje sie tak jakby było jej to obojętne.... Wielokrotnie prosiłam ją żeby zrobiła cokolwiek aby pomóc zbierać pieniążki. O tym, ze dziewczyny maja opóścić hotel dowiedziała się 6 września a weszła na dogo dopiero 12 września. Podjęłyśmy decyzje, że spróbujemy o nei zawalczyć. koosiek nikt nie chce cię odciąć od dziewczyn na prawdę, musisz się po prostu pozbierać, ułożyć sobie tak czas, zeby mieć czas na pomoc dla tych psów, które masz pod swoja opieką. Zacząć być aktywna. Karmę ja wzieląm na siebie i maja na wrzesień.
  21. Super bardzo się cieszę. Tuleńko bądź szczęśliwa !!!!!!
  22. [quote name='ania shirley']Edek!!!!!:x Ty mnie nie denerwuj!!!!! "Zwrócić"!!!! Ale wymyśliła!!:crazyeye: To ja powinnam 10 zl dopłacic. ale to przy następnych ogloszeniach. :)[/QUOTE] Aniu normalnie zaczynam się Ciebie bać, ten kijek wygląda groźnie :) Dziękuję bardzo :)
  23. koosiek tylko przelej na te konto z którego ostatnio robiłam przelew ( na kwotę 80zł )
  24. Ja też uważam, ze najlepiej byłoby, żeby miały oddzielne ogłoszenia. Niestety ich sytuacja finansowa jest kiepska. Tyle pieniążków co miałam to dałam na wyróżnienie. Pomyślałam, że lepiej takie wyróżnienie niż żadne. Jeżeli chodzi o ogłoszenie na morusku, to Aniu bardzo Ciebie przepraszam miałam złe informacje jeżeli chodzi o koszt tych ogłoszeń. Przepraszam, że nie skonsultowałam się z Tobą czy zgadzasz się na takie wyróżnienie na morusku jakie jest zrobione. Jeżeli chcesz to mogę zwrócić Ci te 30zł. Jeszcze raz przepraszam za samowolkę.
  25. Trzymam kciuki kochaniutki za ciebie !!!!!
×
×
  • Create New...