Jump to content
Dogomania

rashelek

Members
  • Posts

    6342
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rashelek

  1. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-V8UIwkWA18s/U3r0p6BhJtI/AAAAAAAALMM/1fJ9WYA92TI/s640/2014.05.19%20%2828%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dyywPCwoGnA/U3r0qhvkZ4I/AAAAAAAALMU/4bRhQLtb4b0/s640/2014.05.19%20%2829%29.JPG[/IMG] W wynoszeniu gałązek też pomaga :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6zz-029PM54/U3r0rqypOkI/AAAAAAAALMc/08nEdsI1L3s/s640/2014.05.19%20%2830%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JdB6zFZtBLI/U3r0sRguw3I/AAAAAAAALMk/iq9E2wp99iE/s640/2014.05.19%20%2831%29.JPG[/IMG] I piłka po w sumie 3h zabawy, z czego 20min intensywnego pastwienia :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8pRxM9TIHss/U3r0tQMqwdI/AAAAAAAALMs/W7ZXwe8W_10/s640/2014.05.19%20%2832%29.JPG[/IMG]
  2. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PLhGJ2OtYdc/U3r0lkOjAaI/AAAAAAAALLk/mI9zybLnJhc/s640/2014.05.19%20%2823%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Lhgsj8HzexY/U3r0meOLhmI/AAAAAAAALLs/vcjA_9n5kf8/s640/2014.05.19%20%2824%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8DWT5L8QTtw/U3r0nZGgnEI/AAAAAAAALL0/YQBNNERosXk/s640/2014.05.19%20%2825%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--YydNELvgyQ/U3r0oH4SUDI/AAAAAAAALL8/5A-9Siq3HvM/s640/2014.05.19%20%2826%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Zaha0UyzhSQ/U3r0pNgw8dI/AAAAAAAALME/C2BctfBqkVk/s640/2014.05.19%20%2827%29.JPG[/IMG]
  3. [quote name='Ty$ka']Jestem zła. Nie ma w biedrze piłek na sznurku, a specjalnie po nie poszłam. Jutro przejdę po dwóch kolejnych... Widzę, że zakupy psom podpasowały :D Cekin jakoś tak... inaczej wygląda w szelkach. Niemniej jednak mi się podoba, choć chyba korzystniej mu w obroży :p[/QUOTE] Ale jednak cośtam kupiłaś :D Miczkensowi to pasuje większość zabawek, a Poczwar miał co zniszczyć :lol: Wygląda w tych szelkach jak dupa, powiedzmy to sobie wprost :evil_lol: Ale póki co nie mamy ogrodzenia, także na czas kiedy sąsiedzi-działkowcy są u siebie, musi być na linie. [quote name='Aleksandra95']też mamy zabawki z biedronki :D[/QUOTE] Co kupiłaś? :grins: [quote name='Baski_Kropka']Ten Cekin to się w końcu do czegoś przydaje :D Może kopać dziury a Pan może w tym czasie popatrzeć i odpocząć :P[/QUOTE] Tylko pajac kopał obok korzenia zamiast go wyrwać, żaden z niego ogrodnik :P [quote name='Sonka95']Cekin pomocnik :cool3: taki psiak to skarb w ogródku :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-4C5J58vAU-0/U3r0W8CXsFI/AAAAAAAALJk/SBy8hfp79yY/s640/2014.05.19 (7).JPG[/URL] A Mika jak zawsze zadowolona :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-2vvFbYTOUWc/U3r0Vy8faRI/AAAAAAAALJc/Kdb_ZOEioyM/s640/2014.05.19 (6).JPG[/URL][/QUOTE] Taaa, co my byśmy bez niego zrobili :lol: Są zabawki jest impreza! Nasza paczka jutro ma być wysłana, więc w piątek powinna być :loveu: Już się nie mogę doczekać, mam nadzieję, że wszystko dobrze zmierzyłam :D No i muszę w końcu wyprać psie rzeczy, coś czuję, że znowu woda będzie czarna... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HTcqy8CQIk8/U3r0fJmOm1I/AAAAAAAALKs/HW92-rRsKrM/s640/2014.05.19%20%2816%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QAQZV5jMP20/U3r0hFwrNLI/AAAAAAAALK8/ZgAqRyF-Syw/s640/2014.05.19%20%2818%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fxBM4ABBx4U/U3r0h4HsCtI/AAAAAAAALLE/fJlyvOT2T-Y/s640/2014.05.19%20%2819%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-F6ry_qN1Z_o/U3r0ixrihRI/AAAAAAAALLM/bzYEydwemOg/s640/2014.05.19%20%2820%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MjmB53N3qJs/U3r0khaaHbI/AAAAAAAALLc/0CUzq0XhSlU/s640/2014.05.19%20%2822%29.JPG[/IMG]
  4. Gratuluję zdanych matur i pracy :D Dobrze, że mała spokojna i grzeczna, to łatwiej Ci się nią opiekować :)
  5. Zazdraszczam spaceeeru :P W lato zabieram się z Dexową i też chcę takie fotki ładne! [url]https://lh6.googleusercontent.com/-21hEYOFesLs/U3ykUgazNmI/AAAAAAAAcJE/0dHPOMjIOsc/w427-h640-no/IMG_7113.png[/url] te miny :lol:
  6. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-LN5bpy-63eg/U3u9AkUz-FI/AAAAAAAABzc/7Bp3jpf0KsU/w640-h361-no/WP_20140519_041.jpg[/url] czyżby było "pacz, parufka uuuu"? :lol:
  7. Pamiętaj, że wszystkie te zakupy są Ci absolutnie niezbędne i nie mogłaś bez nich wrócić :evil_lol: Pokaż Morusa w obroży :P Ja wolę nie liczyć ile mi w tym miesiącu poszło na psa, nie mówiąc w ogóle o tym roku :lol: Samoepka po prostu wypaśna! :D
  8. Poradzicie sobie, wiesz, czego od małego oczekiwać także teraz tylko konsekwencja i regularna praca i na pewno sobie ułożycie wspólne życie :D Jak mu robisz fotki tylko we śnie, to Ci nikt nie uwierzy, że taki huligan :lol:
  9. [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/542f2394-c22d-42bb-bb53-fd805cbef673_zpsf27fd467.jpg?t=1400528147[/url] perfekcyjny kamuflaż :evil_lol:
  10. rashelek

    Miastowy Lis

    Batmany świetne! :loveu:
  11. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-htidU_likiU/U3r0aTT95uI/AAAAAAAALKE/O5iZI4pJl28/s640/2014.05.19%20%2811%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_A83R3ZsKD0/U3r0beltjlI/AAAAAAAALKM/jNJJi9sXYCw/s640/2014.05.19%20%2812%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Kz2C0W6xCR4/U3r0caLXiFI/AAAAAAAALKU/GDUFvuHiMsg/s640/2014.05.19%20%2813%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1gx605bxkXA/U3r0dYa2hMI/AAAAAAAALKc/1dYbhs-xXhM/s640/2014.05.19%20%2814%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-f4E2-LeQbzw/U3r0eYwyOpI/AAAAAAAALKk/zUJtx9OmPac/s640/2014.05.19%20%2815%29.JPG[/IMG] FOTKI OD POPRZEDNIEJ STRONY
  12. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2vvFbYTOUWc/U3r0Vy8faRI/AAAAAAAALJc/Kdb_ZOEioyM/s640/2014.05.19%20%286%29.JPG[/IMG] Wspólne wykopywanie pieńków :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4C5J58vAU-0/U3r0W8CXsFI/AAAAAAAALJk/SBy8hfp79yY/s640/2014.05.19%20%287%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LqIyVmqRz6o/U3r0XjYNLbI/AAAAAAAALJs/3JFWAt65Ibc/s640/2014.05.19%20%288%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nTWN1rpor4w/U3r0YkkYu8I/AAAAAAAALJ0/X3eTnXebQSI/s640/2014.05.19%20%289%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OtSB0sO3ziU/U3r0ZZv3mtI/AAAAAAAALJ8/eM_Hvb3JqAs/s640/2014.05.19%20%2810%29.JPG[/IMG]
  13. [quote name='Ty$ka']Mój kocha pszczoły drażnić - kiedyś źle skończy ;p To cieszę się, że poczwar zaakceptował kaganiec. Ja też zaraz się wybieram do biedry. Mam cichą nadzieję, że skoro są trzy w moim miasteczku to w którejś będą jeszcze...[/QUOTE] Mikę wszystkie robaki przerażają :lol: To cud, bo jak do tej pory chodził w skórzanym to nawet na spacerze nie sikał, bo był zajęty próbami zdjęcia :shake: Zabawki czy torek? :D [quote name='Sonka95']Ja też mam w planach podjechać do biedry :cool3: zabawki mnie strasznie kuszą :diabloti: moja mama dzisiaj była w jednej to mówiła , że wszystko poprzebierane piłki to tylko wielkie pozostawały a torku nie widziała :lol:[/QUOTE] Fajne są te zabawki, naprawdę warte tej ceny :grins: Jak brałam tą wielką piłkę dla Poczwara to była ostatnia i też jakiś facet chciał mi ją wyrwać z ręki :lol: Torki może będą później, albo może tylko w tych większych biedrach? Dzisiaj z ciekawości skoczę do jeszcze jednej popatrzeć ;) [quote name='kalyna']A jakże mogłaby nas ominąć taka impreza w Biedrze...dzisiaj kupiłam 2 i sprawdziłam reakcję psów.. to jutro idę na dalsze zakupy :diabloti: wezmę mamusię, może zlituje się nad biednymi piesełami i coś im kupi :evil_lol: ps. jest ZŁA, ale podobają mi się ONy w fizjologach :loveu: oczywiście bez kagańców są jest piękniejsze :D[/QUOTE] Haha grzech nie skorzystać! Wykupujesz wszystkie jak leci? :lol: A mnie się żaden pies w kagańcu nie podoba, no ale co zrobić ;) Mam fotki z wczorajszego działkowania :D Niestety dosyć marne, bo wszędzie rosną drzewa i nie ma dobrego światła. Chyba na fotki będe chodzić do sąsiadów :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hrgPDkHrlvY/U3r0Rf9JMGI/AAAAAAAALI0/LJHBrJm8mOA/s640/2014.05.19%20%281%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-g8rpIxIVVnQ/U3r0Sv5wkhI/AAAAAAAALI8/uQS8M7DPPlg/s640/2014.05.19%20%282%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CKIRK7eu2EM/U3r0TfxvTjI/AAAAAAAALJE/QZzgFWgusZk/s640/2014.05.19%20%283%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-t8phE1-ZK_I/U3r0UfF0yWI/AAAAAAAALJM/OA_NFDQXrcI/s640/2014.05.19%20%284%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ju1j520xaeE/U3r0VOK1WEI/AAAAAAAALJU/Tz3yDELngJg/s640/2014.05.19%20%285%29.JPG[/IMG]
  14. Chodziło mi o to, że według K. lekarstwem na rzucanie się na dzieci jest niewychodzenie z domu :P Przeczytałam! :grins: Super relacja, czułam się, jakbym była z Wami na tym spacerze ;) Niestety, dużo Cię czeka pracy nad jamnicą a zwłaszcza jej panią... A na tropieniu się nie znam, to nie wiem, czy nad tym też :lol: Kiedy idziecie do fryzjera z Morusidłem? :D
  15. Co im zrobiłaś? Moje nigdy nie wyglądają, to nie mam tego problemu :evil_lol:
  16. [quote name='Baski_Kropka']Skąd wzięliście tyle kwiatków!?!?!?!?!?!? Śliiiiczne fotki... piekny chopo kaganiec na pieknym poczwarze i piekna Miczka w kwiatkach :D[/QUOTE] Rosną na polu :evil_lol: Ale koło drogi, a Ty nigdy nie chcesz tam iść :P Dzięki :D [quote name='Sonka95']Piękne zdjęcia w kwiatach :loveu: :cool3: :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Ty$ka']Jak słodziachno w kwiatkach :loveu: Mika typowa kobieta - lubi kwiaty :D [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-QilyjyNIyXI/U3i0GMLK-4I/AAAAAAAALH4/xwK_AiMWvmc/s640/2014.05.18 (6).jpg[/URL] ooooł ten wzrok :loveu: Chopo się świetnie prezentuje.[/QUOTE] Lubiła, do czasu aż się okazało, że troszkę tam pszczół lata :lol: I o dziwo, Poczwar powoli daje sobie spokój z próbami zdjęcia kagańca! :D [quote name='Molowe'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-svzFBB1WOiM/U3i0CU3NAGI/AAAAAAAALHY/asR9oBVB5YQ/s640/2014.05.18 (2).jpg[/URL] łooł jaka klatka :evil_lol: Ślicznie nasza łąka kwitnie :)[/QUOTE] Tylko troszkę :lol: Właśnie coś się dużo kwiatków i krzaczków posiało w tym roku, super to wygląda :grins: [quote name='Collie']A mi się to strasznie podoba, taki uśmiech :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-QilyjyNIyXI/U3i0GMLK-4I/AAAAAAAALH4/xwK_AiMWvmc/s640/2014.05.18 (6).jpg[/URL][/QUOTE] Mały pajac :lol: A ja dzisiaj, jak chyba pół dogo, zrobiłam nalot na Biedronkę :evil_lol: Niestety byłam w dwóch i nigdzie nie było tego torku... Ale i tak nie miałam w planach kupować, chciałam tylko sobie zobaczyć, także już nie latałam po innych ;) Za to udało mi się kupić zabawki, dobrze, że poszłam tak wcześnie bo rzucili tylko po 1szt każdego koloru danego rodzaju. Ale złapałam to, co sobie upatrzyłam :D Jakość w stosunku do ceny jest super, sznury mięciutkie, pluszowe rulony nawet piszczą, naprawdę opłaca się kupić :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9XxDGOs79LA/U3nXMkeDhEI/AAAAAAAALIY/wzWu6G3CmKo/s640/Z10.JPG[/IMG]
  17. Haha chyba będe jej musiała kiedyś sprawić taki komplet :lol: Porób no jakieś fotki w Tychach :grins:
  18. A ja nadal czekam na zdjęęęęcia :(
  19. [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/ee70e7f4-4abe-4174-9dd9-5bee35d27194_zpsf00e513d.jpg?t=1400433770[/url] piłka niczym statek UFO :lol: To powodzenia na egzaminach! :D
  20. Całe szczęście, że stan Nelki się poprawia! :loveu: [url]http://i62.tinypic.com/156u33q.jpg[/url] słodzizna! Daje Ci popalić? :)
  21. Właśnie trochę to dla mnie dziwne, że Kropa ciepie się do dzieci i dlatego przestała wychodzić na dłuższe spacery... To my z Poczwarem chyba powinniśmy w ogóle nie wychodzić :P Musisz K. przywrócić zdrowy rozsądek i zaangażowanie do pracy z jamnicą ;) Co zrobiłaś, że tyle rzeczy straciłaś na spacerze? :lol:
  22. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nycBMt1DNMI/U3i0Fc8y1SI/AAAAAAAALHw/ANF1fCDRu3E/s640/2014.05.18%20%285%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LGHxMioVqoQ/U3i0HLGmf5I/AAAAAAAALIA/jYx5Y4drho0/s576/2014.05.18%20%287%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QilyjyNIyXI/U3i0GMLK-4I/AAAAAAAALH4/xwK_AiMWvmc/s640/2014.05.18%20%286%29.jpg[/IMG]
  23. Kilka komórkowo-portretowych gniotków :grins: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KxUauwNrh78/U3i0BV1WYNI/AAAAAAAALHQ/pyl7x5t60yY/s640/2014.05.18%20%281%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-svzFBB1WOiM/U3i0CU3NAGI/AAAAAAAALHY/asR9oBVB5YQ/s640/2014.05.18%20%282%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xk6HgxRPgwg/U3i0DW1TLmI/AAAAAAAALHg/G3cDWklx9MU/s576/2014.05.18%20%283%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tLJ3gh8uuNI/U3i0EdvkORI/AAAAAAAALHo/NZadE0egueo/s640/2014.05.18%20%284%29.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Baski_Kropka']Pogoda jest kaszaniasta! Leje wieje... masakra. Po weekendzie ma być ładniej :D Mam nadzieje, że nasze szeleczki smycze i obróżki dojdą <3 I kaganiec! Szele będą słitasne a kagan jak dla mordercy :P Wtedy trzeba iść na spacer :P[/QUOTE] Już dzisiaj jest duuużo lepiej :loveu: Też na to liczę, na weekend mogłyby już dotrzeć :D Umówimy się w któryś dzień na pewno :P A ja dzięki Monice i informowaniu na bieżąco, jutro robię atak na Biedrę w poszukiwaniu zabawek :lol: Już mam upatrzone, będą w sam raz na siedzenie na działce, a może i do pływania się nadadzą :grins: A teraz była jeszcze promocja na psią karmę i udało mi się za grosze kupić całkiem fajne smaki, tylko była jedyna paczka :/
  25. rashelek

    Gru&Tofik

    Świetnie wygląda bez futra! Przystojniak :grins:
×
×
  • Create New...