-
Posts
6342 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rashelek
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UcI00dKYisA/U4DGBU7KWtI/AAAAAAAALPo/tGCvTMA0neE/s640/2014.05.24 (18).JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-n5vfFQsl6Lc/U4DGCK6Y-YI/AAAAAAAALPw/U1G26Or1G90/s576/2014.05.24 (19).JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QxJNpnhahn8/U4DGDVbqcOI/AAAAAAAALP4/dx8wVYUdKZ0/s640/2014.05.24 (20).JPG[/IMG] Pilnujmy węgla, żeby nie uciekł :diabloti: Generalnie mam mało Poczwarowych zdjęć, bo niestety niebo nam zaszło za chmurami i tylko na początku udało się coś pocykać. A w tym czasie Cekinuś nas terroryzował :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kMxJqeCKjQk/U4DGEMSa5AI/AAAAAAAALQA/EAaaYWRzQT8/s576/2014.05.24 (21).JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HWx5oFNlTJ8/U4DGFHzsNuI/AAAAAAAALQI/ltbUuf8HIBY/s640/2014.05.24 (22).JPG[/IMG]
-
[quote name='marta1624']Tak się mijamy w kilku wątkach to postanowiłam się odezwać ;) Super psiaki i zdjęcia ;) Pasują Mice szelki pomarańczowe ;)[/QUOTE] Witamy się, zaraz wpadnę do Was w odwiedziny :) Dzięki wielkie! [quote name='kalyna']Ale Miczelska wygląda fajowo tak obcięta, a i kolor też jej fajnie dobrałaś, super, no image wypadł bardzo obiecująco :loveu: tylko Cekinowi się nic nie dostało :diabloti:[/QUOTE] Kolorek tak wybrany, żeby A. się podobał, bo on w pomarańczu zakochany a do Poczwara średnio pasuje :lol: No i miałam ochotę na taką neonóweczke :loveu: No jak to, dostał ostatnio taki śliczny kaganiec :evil_lol: [quote name='Sonka95']Coraz to większy torek macie :cool3: :) Zakupy bardzo fajne a Mika fajnie wygląda obcięta teraz przynajmniej chłodniej jej będzie [/QUOTE] Dzięki wielkie :D Do torku chcę jeszcze tylko jedną przeszkodę - koło i więcej mi nie potrzeba :) Taak, wczoraj super zniosła wysokie temperatury dzięki temu. [quote name='cockermaister']Super wygląda :) a gdzie ją strzygłaś? jak się zachowywała? powinnaś ją tak obcinać :D[/QUOTE] Byłyśmy u fryzjera u siebie na osiedlu. Na początku nieciekawie, ale potem się uspokoiła i spokojnie pozwoliła wszystko ze sobą robić :D [quote name='Baski_Kropka']Miczels wygląda fajowo obstrzyżona :D Jednak się zdecydowałaś na fryzjera :D (na ostatnim spacerze jak ją namawiałam to - nieee w życiu sama ją obetne :evil_lol:) Ale zdania nie zmieniam, wygląda na chudszą bez futra, ale i tak jest nabita :P[/QUOTE] No bo miało mi braknąć kasy, ale jednak udało mi się tak poukładać wszystko, że starczyło :grins: Jak się spotkamy w czwartek, to Ty będziesz nabita :P [quote name='Collie']Jaka Mika golas :crazyeye: Hopka własnoręczna?[/QUOTE] Haha no malutka jest teraz :lol: Tak jest, hopek-samoróbek, slalom również. Oczywiście jak ostrzygłam psa, to dzisiaj już się pogoda popsuła :lol: Ale nie jest jakoś strasznie zimno, także damy radę. I tak dzisiaj psy będą miały dzień lenistwa, bo idziemy z A. na rocznicę komunii, więc sobie odpoczną po wczoraj w domu. A ja zamierzam wymęczyć małą jamnicę, może nawet uda nam się ją wyciągnąć na spacer :grins: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JvCkz6llU8U/U4DGF7V8QyI/AAAAAAAALQQ/x-oDxnrqdjs/s640/2014.05.24 (23).JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AnalsaVGrag/U4DGHxWVJaI/AAAAAAAALQg/8nsCAaZ46JU/s640/2014.05.24 (25).JPG[/IMG]
-
Ponoć nasz drogi Rząd na przyszły rok planuje opryski, żeby się tego dziadostwa pozbyć, także trzeba być dobrej myśli, może przyszły sezon będzie już spokojniejszy ;)
-
Ja niby mam blisko lasek, ale to taki bardziej parko-las z gruntowymi ścieżkami itp, a nie żadna puszcza ;) Także niby też narzekać nie mogę, no ale szału nie ma, bo fajne miejscówki jest bardzo trudno znaleźć, pół miasta trzeba przejechać... Może jakoś w lato się z Moniką przejadę do Tychów to sobie pochodzę po porządnym parku :P
-
[quote name='phase']A co to za inauguracja? Znowu zaniedbuję dogo, wiem, wiem, wstyd. :oops: Ale nauki mam od za...walenia :roll: [/QUOTE] Pierwszy całodniowy wypad na działkę :) Super dzisiaj było, mam sporo fotasków, ale już dzisiaj nie chce mi się wrzucać. Także w skrócie to: Nasz powiększony i kolorowy torek: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4qL9kLHCB_o/U4DF6PAIjmI/AAAAAAAALOo/S1OYgrmj89Y/s640/2014.05.24%20%2810%29.JPG[/IMG] Nasze zakupy (zielone to rzeczy Dexowych ;)): [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2yrJcAi7oJ8/U4DF0VtS25I/AAAAAAAALNw/kaMardr17qc/s576/2014.05.24%20%283%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LEsBnhCy5Zk/U4DF4Uq78iI/AAAAAAAALOY/mR7Mgw5jWec/s576/2014.05.24%20%288%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-R2lzEA4EJ-M/U4DF5HutX7I/AAAAAAAALOg/DDVnEHawF6E/s640/2014.05.24%20%289%29.JPG[/IMG] Niestety amortyzator musi iść do zwrotu, bo zdążyła w nim pęknąć guma :shake: Ale na szczęście DS to super firma i nie robili mi problemów z tego powodu. No i najważniejsze! Miczka była wczoraj pierwszy raz u fryzjera :D Wygląd drastycznie jej się zmienił, obróżki musiałam zmniejszać o jakieś 3cm :lol: Okazało się, że Mikrus jest bardzo ciapaty, jednak ma długie łapki i jest chudziutki ;) Widzę też różnicę w jej zachowaniu, jak nic jest jej dużo chłodniej i wygodniej. Adrianowi tak się spodobało, że chce, żebym ją tak obcinała cały rok :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4EgI8BzTvFM/U4DF7xRff8I/AAAAAAAALO4/lnwHwAKClz0/s640/2014.05.24%20%2812%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NkHw3E7P7-A/U4DGAabk_yI/AAAAAAAALPg/K4nDcE5D6xY/s576/2014.05.24%20%2817%29.JPG[/IMG] Resztę fotek wrzucę jutro :)
-
Do nas wczoraj doszły świeżutkie zakupy z DS, jestem po prostu oczarowania :grins: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2yrJcAi7oJ8/U4DF0VtS25I/AAAAAAAALNw/kaMardr17qc/s576/2014.05.24 (3).JPG[/IMG] W woreczkach są ciasteczka dla psiaków :D [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Mu1Wk8AwQic/U4DF1UCsXeI/AAAAAAAALN4/PB7GXECSKXE/s640/2014.05.24 (4).JPG[/URL] I sucza w szelkach: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HWx5oFNlTJ8/U4DGFHzsNuI/AAAAAAAALQI/ltbUuf8HIBY/s640/2014.05.24 (22).JPG[/IMG] Modela w zielonym komplecie pokaże w przyszłym tygodniu :) Niestety trafił nam się felerny amortyzator i pękła w nim gumka, ale DS nie zrobili mi żadnego problemu, w poniedziałek wymienią mi na nowy :D
-
Wczoraj odebrałam nasze zakupy i Dexownik będzie od przyszłego tygodnia popylał w takim cudnym komplecie: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bu-eJxFQXeg/U4DF2Hdy6UI/AAAAAAAALOA/TIGiZPny3WY/s640/2014.05.24%20%285%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--UIbYf5ho_s/U4DF2_xHxzI/AAAAAAAALOI/DWUYo-D9aFA/s640/2014.05.24%20%286%29.JPG[/IMG] :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-f2jjOfcatwM/U4DF3ojvbVI/AAAAAAAALOQ/SIDrVvySRAo/s576/2014.05.24%20%287%29.JPG[/IMG] I całe nasze zakupy, w tych cudacznych woreczkach są ciasteczka dla psiaków :grins: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2yrJcAi7oJ8/U4DF0VtS25I/AAAAAAAALNw/kaMardr17qc/s576/2014.05.24%20%283%29.JPG[/IMG]
-
U nas na osiedlu jedna Pani była ostatnio bardzo zbulwersowana, że Foresto na jej suni nie działa wcale. Problem w tym, że nie natarła nią psa... ;)
-
W Częstochowie jest JEDEN park w Centrum, do którego nie wolno wchodzić z psami - o czym tu dyskutować? :evil_lol:
-
Widzę biedro-zabawki już są na wykończeniu :lol: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0063_zps5b3add43.jpg groźny psiur :loveu: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0077_zps084e81f1.jpg zajechała psa :mdleje:
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
rashelek replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
Ciekawski mały wędrowiec :loveu: Zakochałam się w Lokim, jest świetny! A jak Nelka znosi te upały? Nie pogarszają jej stanu z serduchem? -
Faktycznie w innym świetle łóżeczko jest duuużo jaśniejsze! [url]https://lh4.googleusercontent.com/-sSNRKUBmsdQ/U3-uud4Xy_I/AAAAAAAANDo/S_4CKlqSgfY/s512/20140521_174546.jpg[/url] gorrrrąco pieseckowi :loveu: A jak Żabulec znosi te zastrzyki? My na zęby stosujemy dentalki z firmy treserki.pl i naprawdę fajnie czyszczą ząbki. Z PurinyProPlan też są takie, bardzo fajnie pachną i nawet lepiej działają, tylko cena do ilości trochę wysoka. Zajebista z Ciebie kowbojka! :loveu:
-
Masz pierwszy szał na przepinaną smycz i dlatego Cię to rajcuje :lol: My się teraz będziemy uczyć chodzić na amortyzatorze, to dopiero będzie tragedia :P I jak tam Stefan, udało Ci się coś w schronie dowiedzieć?
-
Nie martw się poprawkami! Jak mówi stare studenckie przysłowie "bez spiny, są drugie terminy" :evil_lol: Poprawisz i będzie git, nie zawsze da się wszystko zaliczyć od razu.
-
Walki psów urządza! Do TOZu ją!!! Co to dogorient? :)
-
[url]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10292468_655953104484667_6581170535716426167_n.jpg[/url] cudne :loveu: Tereny macie fantastyczne, zazdroszczę!
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
rashelek replied to betty_labrador's topic in Galeria
Widziałam, że dzisiaj jakieś superplany macie, proszę relację i jakieś fotki po powrocie :D -
[quote name='Ty$ka']E tam gadanie :p Z pewnością specjalnie róże te urosły na jej drodze! :p[/QUOTE] Złośliwe krzaczory i tyle :lol: [quote name='Collie']Milka sportowiec :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-t8phE1-ZK_I/U3r0UfF0yWI/AAAAAAAALJM/OA_NFDQXrcI/s640/2014.05.19 (4).JPG[/URL] Zazdroszcze takich psich pracusiów, pomocników :) Żyją jeszcze u Was te zabawki z biedronki? Wielu osobom od razu się rozpadły :D[/QUOTE] Taak, pieseł pracujący pełną gębą :grins: Cekina została rozwalona - ma teraz sam sznur do szarpania a Miczki jest w idealnym stanie. Ale ona raczej nie niszczy zabawek :) Dzisiaj mieliśmy bardzo pracowity i pełen wrażeń dzień. Jutro idziemy sobie na działkę na inauguracyjnego grilla i mam już w planach tonę zdjęć :loveu: A na zdjęciach będe miała dla Was niespodziewajki ;) Nasz "torek" dzisiaj nabrał kolorów i gabarytów, a do tego Mikrus miał Dzień Zmiany Imidżu. Takie małe trailery: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZKi5xlAREdw/U3-HgyoA8mI/AAAAAAAALNM/smb2mAqTLr0/s640/2014.05.23 (2).jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Im2KZZxgAFU/U3-Hf6gVu_I/AAAAAAAALNE/qqmBPBi1epQ/s576/2014.05.23 (1).jpg[/IMG]
-
A ja luuubię Miczkensa rozpieszczać, smaczki zabawki itp :loveu: Od smyczy przepinanych też się już odzwyczaiłam, bo i tak zawsze je miałam na full rozpięte. Teraz mam dwie 2,5m z rączką i jestem zachwycona :grins: Ten mały świetny, spróbuj podzwonić po schronie ale postaraj się nie angażować jak zazwyczaj, bo potem znowu będziesz miała do siebie żal...
-
Wszystko zależy od konkretnego psa i tego, co noszą psy wokół - kleszcze się uodparniają. U mnie w okolicy Advantix przestał dawać efekty, Frontline już dawno, teraz ludzie chwalą sobie Sabunol. Ja dla swoich mam Kiltixa, w przyszłym roku raczej zainwestujemy w Foresto. Ale póki co jestem bardzo zadowolona, jeśli sucza, która znosi kleszczy tonę, nosi obrożę 24/7 (bez zdejmowania kiedy pada) to nie przynosi żadnego kleszcza, choć u nas w lesie jest ich masa - a bywamy tam codziennie.
-
[quote name='betty_labrador']o zabawy ogrodowe :) super sprawa :D [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-2vvFbYTOUWc/U3r0Vy8faRI/AAAAAAAALJc/Kdb_ZOEioyM/s640/2014.05.19 (6).JPG[/URL] coż za dostojnosc :D[/QUOTE] Super super :loveu: Akurat z dostojnością to ona ma niewiele wspólnego :lol: [quote name='Baski_Kropka']Jeeeesooo, że teu Cekinowi nie ciepło w dupsko w takim futrze?! Czym wy go futrujecie że ma takie piękne :D?[/QUOTE] Praktycznie nie było zimy, więc Poczwar teraz praktycznie NIE ma futra. Jak na niego, oczywiście :lol: [quote name='Ty$ka']Cekin pomocnik :loveu: A Ty na niego nieraz narzekasz ;p [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-dyywPCwoGnA/U3r0qhvkZ4I/AAAAAAAALMU/4bRhQLtb4b0/s640/2014.05.19 (29).JPG[/URL] co jej zrobiłaś? :( :D[/QUOTE] Jakbyś go poznała, to wcale by Cię to narzekanie nie dziwiło :evil_lol: Wpadła w róże :P
-
Fajny filmik i nawet M&M'sy się załapały :loveu: A jak najlepsza część urodzin - prezenty? :grins:
-
To jest właśnie problem, kiedy się nie ma typowo swoich pieniędzy... Ja też się 100 razy zastanawiam nad jakimiś zakupami, a i tak zazwyczaj robię je na wymianę i coś idzie pod młotek ;)
-
Monika na spacerach zawsze taka czysta :loveu: To ją pies zapluje, to się łapami wytrze, to znowu coś :lol:
-
[quote name='Kasia0912']Dziewczyny, ile w ostatnim czasie czeka się na zamówienie w DS? :)[/QUOTE] 2 tygodnie :) Zamówiłam w zeszły poniedziałek, a jutro powinna być paczka :loveu: [quote name='Vailet'] Mam pytanie. Jaki jest kontakt z el perro? Zamowilam obciazeniowke i pomylilam sie w kodzie pocztowym, chce to jakos szybko wyjasnic, ale obawiam sie ze juz wyslane. W ile wam dochodzily rzeczy?[/QUOTE] Jak wejdziesz w swoje zamówienia na ich stronie to masz stan zamówienia, jeśli jest "w realizacji" to napisz maila po prostu. A jak wysłane to musisz śledzić przesyłkę, bo może do nich wrócić. Do nas ostatnio ElPerro przyszło błyskawicznie - zapłaciłam w poniedziałek, w środę już było :grins: