Jump to content
Dogomania

rashelek

Members
  • Posts

    6342
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rashelek

  1. [url]http://i37.photobucket.com/albums/e76/betty_labrador/IMG_0120_zps2fc77530.jpg[/url] cudne :loveu: Tizzolek to ma zawsze taki obłęd w oczach :lol:
  2. Fajnie, że w pracy biorą pod uwagę fatalną pogodę i nie musisz stać i moknąć! Jeeeejku też bym pojechała nad wodę :loveu: Ale pogoda marna, może w przyszły weekend się uda dopiero. [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/bdbc1328-c4e5-4784-aa21-3d66d6e3d41b_zps7431aa67.jpg?t=1401122220[/url] no rzuć, ja już czekam! :grins:
  3. Haha teraz wybór kolorów i tasiemek będzie najgorszy, ja się zawsze zastanawiam miesiąc wcześniej a potem i tak wybieram na ostatnią chwilę :lol:
  4. No niestety, ale teraz już nic nie poradzisz, pilnuj DS jak tam się małą zajmują, tylko im nie wejdź na głowę :eviltong: Sporo fundacji ma chore warunku adopcji psów. Ja np. nigdy w życiu nie zgodzę się na wizyty przed- i poadopcyjne, co w 90% wyklucza mnie z tego typu adopcji ;) Tak samo nie rozumiem tego ingerowania we wszystko, że pies ma nie być spuszczany, musi dostawać wodę w ceramicznej miseczce i robić dwie kupy dziennie :shake: Liczę, że będą jakieś fotki z borderkiem! :grins: To zapisuj się szybko do tego fryzjera, ciekawe jak Morus będzie wyglądał :D
  5. U nas jest tak, że sucza dostaje jeść po spacerach. Wychodzi na 4 w ciągu dnia, dostaje jeść po pierwszym i po trzecim. Nie zawsze są to równe godziny, czasem zamiast o 13 dostaje o 15 ;) Ale niech spróbuję jej po spacerze nie dać (bo np. mama jej dała wcześniej porcję) to dopiero jest wysoce zbulwersowana :lol:
  6. London jest świetny, na czarnuchu będą bajerancko te kolory wyglądały ;)
  7. [quote name='kalyna']Co Ty, do Owczara wszystko pasuje :loveu: pssssst kaganiec to prezent dla Was, a nie dla niego to co on wywija Wam? taaaaki grzeczniutki jest na zdjęciach ;)[/QUOTE] Do charakteru już nie :P Kaganiec to prezent głównie dla otoczenia :evil_lol: Nie ma się co rozwodzić, przerost jaj nad mózgiem i tyle ;) Mam nadzieję, że Adrian utrzyma swój plan i na lato go wykastruje. [quote name='Baski_Kropka']Właaaśnie.. co ten Cekin wywija? Bo ja zawsze słysze, że ma nawrót choroby.. tylko nei wiem jakiej :P Że psychucznej to się domyślam.. ale nic poza tym xD Nooo wiem że kozaczy :D W czwartek spotkano będzie, ale aparatu już mieć chyba nie będę :( Więc będziesz musiała zabrać swój... Musze w końcu oddać teściom bo mnie zjedzą :P[/QUOTE] Psychicznej choroby ma nawroty :lol: No i nie będzie spotkanka, nie miałaś się kiedy pochorować :mad: [quote name='marta1624']Witam w upalne południe ;)[/QUOTE] Witamy, chociaż u nas raczej chłodno :) [quote name='phase']Milka wygląda bardziej poważniej. :) Ale strasznie mi się podoba! A jak reszta domowników zareagowała? Mówiłaś w ogóle co planujesz? Ja mam cholerną ochotę to zrobić z Żabą, ale rodzice to się wkurzą i stwierdzą że zepsułam psa, że wygląda strasznie i nie chcą się do nie przyznawać. :diabloti: A jak studia?[/QUOTE] Miczel z powagą to ma raczej niewiele wspólnego :lol: Dziękujemy :loveu: Wszystkim się bardzo fryzurka podoba (w domu, na spacerach i jak widzę na dogo :lol:), ale moja mama mi nie może tego wybaczyć, bo bardzo lubiła Miczkowego baranka ;) Aj zaczął się czas zaliczeń, także nie ma dnia bez kolokwium/egzaminu/projektu do oddania. Ale staram się wszystko tak zorganizować, żeby mieć jeszcze troszkę czasu dla siebie, A. i psa :grins: [quote name='Baski_Kropka']To jest MIKAA :D Ale Milka brzmi smakowicie [/QUOTE] Przepraszam, że mój pies ma takie nieapetyczne imię :evil_lol: [quote name='Collie']Ale hopki i slalom to chyba nie ze zwykłych PCVałek? Jaka poważna :lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-TzXsrqhTHsg/U4DGRdE1TII/AAAAAAAALRw/DrZxOux_Qgs/s576/2014.05.24 (35).JPG[/URL][/QUOTE] PCV pomalowane szprejem :grins: Coś burza do nas idzie, aleee leje :P No i jest duuużo chłodniej niż w ostatnie dni. Aż lepiej na dwór wyjść ;) Chociaż mieliśmy dzisiaj dokończyć malowanie, chyba nic z tego nie będzie :lol: Jutro powinien przyjść nowy amortyzator, także w czwartek lub piątek chcę iść na rower :loveu: Mam nadzieję, że pogoda nie popsuje mi planów :P A do końca tygodnia powinien dotrzeć Kong z fejsbukowej wymiany! Tyle się nasłuchałam o nich dobrego, że psu czas zajmują itp, to zobaczymy czy się Miczce spodoba :grins: Ale to koniec z rozpieszczaniem psa w najbliższym czasie, no bo ile można :lol: A w obciętej sierści jest psiurowi dużo wygodniej i przy upałach, i jak pada deszcz - szybciutko ręcznikiem z niej ściągam wodę i nie ma problemów żadnych z mokrym futerkiem :loveu: A dzisiejszy spacer przed uczelnią spędziłyśmy w najlepszy możliwy sposób :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-V10nPqFnhkg/U4SMTCHjy-I/AAAAAAAALS4/eKBWOYoNj0s/s640/2014.05.27 (1).jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h0GiUPHkwQ0/U4SMUKz8p8I/AAAAAAAALTA/-uv0qbZ5_Ls/s576/2014.05.27 (2).jpg[/IMG]
  8. To, że ten "nowy" domek WYDAJE Ci się idealny, nie znaczy, że taki by był. Równie dobrze Pan mógłby przyjechać i stwierdzić, że jednak nie, to nie suka dla niego. Dlatego nie wyrzucaj sobie, bo suńka już jest "u siebie", a tym ludziom możesz podrzucić innego psiaka. Nie ma tego złego ;) No i trochę to dziwne, że te z fundacji nie są "blisko", ale 200km to już jest rzut beretem :splat:
  9. Dexowych szelki mają 3cm. A w DS możesz sobie zamówić szerokość 3cm, 4c, i chyba nawet 5cm mają :P
  10. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gIvnZsg8HPY/U4DGNvNzhGI/AAAAAAAALRQ/3OVqqNNAgkM/s640/2014.05.24%20%2831%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QJnRFHELPTc/U4DGOy5WzcI/AAAAAAAALRY/2yzhZ3JtAZE/s640/2014.05.24%20%2832%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Cwpz_QlLQAA/U4DGPh5750I/AAAAAAAALRg/KYxMiSoqDzo/s640/2014.05.24%20%2833%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FdbWDnGv8-8/U4DGQnjQgFI/AAAAAAAALRo/LtKGWxgKL50/s640/2014.05.24%20%2834%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TzXsrqhTHsg/U4DGRdE1TII/AAAAAAAALRw/DrZxOux_Qgs/s576/2014.05.24%20%2835%29.JPG[/IMG]
  11. Tym aparatem już chyba lepszych zdjęć z torku nie będzie :P A na aparacie były takie ostre i śliczne :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2doMf1eYXT0/U4DGIzKsE6I/AAAAAAAALQo/NayKf5CXdB0/s640/2014.05.24%20%2826%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SguI7h0ijxg/U4DGJ_7-FkI/AAAAAAAALQw/8KLeqeMsahA/s640/2014.05.24%20%2827%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6zYrRso3BQk/U4DGKqasIyI/AAAAAAAALQ4/f5WzHSIeefs/s640/2014.05.24%20%2828%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YbooshJP_r0/U4DGLnqNPUI/AAAAAAAALRA/Lqgl5CN2N94/s640/2014.05.24%20%2829%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ByEGRRqHxN4/U4DGMkXBsgI/AAAAAAAALRI/0p0aMQ8EQOg/s640/2014.05.24%20%2830%29.JPG[/IMG]
  12. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3HatU_O1yrU/U4DGVwXdB4I/AAAAAAAALSY/AJcfAOptp_A/s640/2014.05.24%20%2840%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-74obr91MgUg/U4DGW8Q7SlI/AAAAAAAALSg/PpWm0dIAKQU/s640/2014.05.24%20%2841%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NOGPjMzeFqs/U4DGXleR-JI/AAAAAAAALSo/qxhKD0-IA24/s640/2014.05.24%20%2842%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Fdfof6DYIWI/U4DGSZ_GK4I/AAAAAAAALR4/TFLamp14Bfg/s640/2014.05.24%20%2836%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PLSXXH-ij7Q/U4DGTwRU86I/AAAAAAAALSI/6J_Imysqfug/s640/2014.05.24%20%2838%29.JPG[/IMG]
  13. [quote name='marta1624']Poczwarkowi pomarańcz też pasuje, kup takie same szele jak Miczelsa ;) On chyba wolałby nie dostawać kagańca w prezencie :D[/QUOTE] Niby wizualnie fajnie wygląda w pomarańczu, ale jakoś tak dziwnie jednak :lol: Może kiedyś się skusimy na taką obrożę :) A co on by wolał to ja wieeem, ale nie chcemy iść do paki przez niego:evil_lol: [quote name='Molowe']Fajnie,że też macie tą działkę zawsze to dodatkowe miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu :) Szelki bardzo ładne,pomarańcz pasuje Mikuni,w nowej fryzurce również wygląda super ciekawa jestem czy bardzo kręcona sierść jej odrośnie. :grins:[/QUOTE] Dokładnie, na upały będzie idealna :grins: Dzięki! Mam nadzieję, że jej afro nie odrośnie, bo faktycznie będe ją musiała golić cały rok :mdleje: [quote name='Ty$ka']Jeeej, macie nowego psa zamiast Miki :D Świetnie wygląda :loveu: A nowy zestawik - cuuudowny. Zachwycam sie ;p[/QUOTE] Fajny jest ten nowy, nie? :lol: Ciekawa jestem, jak Morus będzie wyglądał w takim wydaniu :grins: Dzięki, ja też go uwielbiam :loveu: [quote name='Aleksandra95']Fajnie wygląda w nowej fryzurce :)[/QUOTE] [quote name='maryg22']Ale jej ładnie w takiej fryzurze :D I ten ogon :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy pięknie :loveu: Ogon musiał taki zostać, jest trochę przycięty i skrócony tylko. Miałam jeszcze do wyboru zgolić go całkiem na szczura :P Wczorajsza impreza bardzo udana, oczywiście wpadliśmy z Adrianem "gdzie jest jamnik?" :lol: Ale udało nam się rozruszać towarzystwo, zabraliśmy paróweczkę i komunistkę na spacer :) Okazało się, że jestem "zaklinaczką", bo dziwnym trafem jamnica mnie nie ciągała, nie wlekła się ani nie jadła śmieci :lol: W czwartek najpewniej znowu spotkamy się z Dexterkami, będzie sesja w szeleczkach. No i poznam słodką Kropkę :loveu: Reszta zdjęć z soboty :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-r4B_steoS3Q/U4DGUgJJBZI/AAAAAAAALSQ/a9rQmUA1f5Q/s576/2014.05.24%20%2839%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-s4P1cEfty14/U4DGTInOlVI/AAAAAAAALSA/RESmqYFOq7E/s640/2014.05.24%20%2837%29.JPG[/IMG]
  14. Wpadamy i do Was, bo faktycznie mijamy się ciągle :D Świetne są te Twoje psiury, tylko coś do zdjęć nie udało mi się dokopać, tak tu nagadane :lol:
  15. Wpadłam się przywitać :grins: Strasznie fajna ta Twoja mała, urocza jest :loveu:
  16. A nie myślałaś, żeby jej zamówić norweskie w jakiejś firmie Handmade? Te pomarańczki, które ja teraz kupiłam są z DogStyle, możesz sobie wybrać kolorki, wzorki, podszycie itp, rozmiar też dobierasz pod swojego psa. No i cena bardzo przystępna :) Co Gandzik odwala znowu? Owczary to chyba mają okres dojrzewania całe życie :evil_lol:
  17. Oby jak najwięcej wspólnych lat, coraz lepszej relacji i postępów jak największych :loveu:
  18. Widać, że pływanie jej sprawiło ogromną przyjemność! W takie upały to nic dziwnego ;)
  19. Faktycznie niezłą odległość przeszłyście! I fotki świetne, fajnie, że załapałyście się na starcie :grins: A Dorki łapa szybko się zagoi, niestety czasem tak się zdarza.
  20. No to super prezenty :D A Molka co dostała? [url]http://i1270.photobucket.com/albums/jj611/TheMolowe/thumb-1.jpg[/url] tak mi dobrze, tak mi rób :loveu:
  21. To jest właśnie potęga internetu, że sunia potrzebowała doby, żeby znaleźć nowy dom :grins: Właśnie dlatego nie wiem, czy chciałabym być DT - te rozstania są zawsze najtrudniejsze. I niepewność, czy może nie trafiłby się jeszcze lepszy dom. Ale pomyśl, że zrobiłaś dla niej dużo dobrego, przecież mogła choćby wpaść pod samochód. A dzięki Tobie dostanie swoje posłanko i miseczkę :loveu:
  22. U mnie w rodzinie jest przekonanie, że pies to najlepiej na podwórko a do bloku za żadne skarby świata. I to nic, że mieszkamy w blokach od kilkunastu lat :lol: Ale pewnie gdybyśmy się teraz przeprowadzili do domu, to udałoby mi się ich nakłonić na drugiego czworonoga.
  23. rashelek

    Gru&Tofik

    I taki kaganiec to nawet tańszy od tych wszystkich Chopo, a jaki wygodny dla psa :loveu: :lol:
  24. Może jestem dziwna, ale nie widzę nic pedalskiego w połączeniu zielonego z niebieskim :eviltong: W czwartek będą fotaski w nowym komplecie i nawet uda mi się poznać Kropencję :loveu:
  25. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lRF3nHHAp8U/U4DF6x1Ik2I/AAAAAAAALOw/zm532gSu-kY/s640/2014.05.24 (11).JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nDbsF2XdWyk/U4DF8wzzhEI/AAAAAAAALPA/ZtWW7emWSok/s576/2014.05.24 (13).JPG[/IMG] Uczymy się chodzić tyłem :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kf7fRQxYRGA/U4DF9kz_ZtI/AAAAAAAALPI/vnYhACxhzDE/s640/2014.05.24 (14).JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ASqgVYH1fzg/U4DF-p-cymI/AAAAAAAALPQ/EefULg9oDgI/s640/2014.05.24 (15).JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7XgrmpNOe44/U4DF_iC69FI/AAAAAAAALPY/gbMaUrUTI1U/s640/2014.05.24 (16).JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...