Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Pomyśl, o tym że ty jak jesteś chora, to przynajmniej widujesz się z psiakami, możesz ćwiczyć jakies sztuczki, czy coś, a ja co mam zrobić ja Cesar jest na dworze? Zdrowiej Wiki zdrowiej! To pohopacie sobie troszkę z Neską :multi:
  2. Ciekawe, czy ją jeszcze zobaczysz. Ja kilka razy dokarmiałam koty przez kilka dni, potem nigdy więcej ich nie widziałam.
  3. Hej :multi: Brawo Milka! :multi: Cieszymy się razem z Wami :loveu:
  4. [quote name='wikikoniki']Dajesz na nowe borderowe :D Mnie tutaj trzyma galeria... na tamtym to tylko się przedstawiliśmy i jakoś nie idzie mi tam pisanie... nie Ci ludzie :diabloti: Ja jestem ja także na podhalańskim forum, ale w sumie tutaj najwięcej się udzielam, to mi najbardziej odpowiadało. Z zaznaczeniem na czas przeszły bo od dzisiaj tak nie jest :(
  5. [quote name='magdabroy']Ale masz tak wszystkie zdjęcia czy tylko niektóre? Bo jak chodzę z Torą na poranny spacer i jest deszczowo, to często te zdjęcia są jakby zamglone z powodu wilgoci ;) Ale nie wszytskie zdjęcia robię w deszczu :)[/QUOTE] Poza domowymi. Ale chyba masz rację, że to przez warunki pogodowe, nie pomyślałam o tym :)
  6. Czasem, trzeba znaleźć takie a nie inne wyjście choćby tymczasowe. Mój poprzedni poes był zamykany w kojcu, kiedy byli goście na podwórku, tak trzeba było, dla ich bezpieczeństwa. Przypinasz, go tylko na chwilę, spokojnie, nic mu się nie stanie, a jak uda Wam się wypracować odpowiednie zachowanie, to może w przyszłości nie będzie to już konieczne :)
  7. Też mam nadzieję, że wyjazd się uda, wszystko idzie w dobrą stronę :multi: Ehhh dogomania zmienia się na gorsze, ciągłe, głupie zmiany, jak tak dalej pójdzie to chyba będę uciekać z tego forum :shake:
  8. To dobrze że z Lastim już lepiej :) W sumie racja czasem rzeczy dzieją się tak szybko że człowiek nie zdąży odpowiednio zareagować :)
  9. I przy okazji kilka podobnych tematow o CM. Tam takie sprawy byly niejednokrotnie poruszane.
  10. To zdrowiej! :)
  11. Skoro jest przywiązany tylko na chwilę, to ja nie widzę powodu, żeby tu protestować ;)
  12. A tato trochę zmiękł? Czy dalej stoi na swoim? :evil_lol:
  13. Dobra nie mogę się powstrzymać ;) Czemu Twoje zdjęcia, mimo że takie piękne, sa tak jakby za mgłą? Czy to tylko u mnie tak?
  14. [quote name='magdabroy']A czemu może,a nie napewno??[/QUOTE] Dzisiaj dopiero zebranie jest w sprawie wyjazdu także wszystko zaraz się okaże :)
  15. Ale zdjęc :loveu: Dora śliczna :loveu: Kurcze, ciężka sprawa z tą psinką :( Dzisiaj jej nie było? Może jutro się pojawi.
  16. [quote name='Aleksandra95']a co tam u Was ? :loveu:[/QUOTE] U nas deszczowo :( Ale my jesteśmy deszo - odporni z Cesarem ;) A tak po ciuchutku to może uda mi się z mamą na wakacje na 9 dni do Bułgarii pojechać ale ciiii ;)
  17. Oj zioberek ale sytuacja :( Współczuję :(
  18. [quote name='deer_1987']To jak sie nauczylas to gdzie fotki?[/QUOTE] Ni ma :(:( U nas już czwarty chyba dzień pod rząd leje, spacery tylko deszczowe :(
  19. Ooo wkońcu się doczekałam królika :loveu: :loveu: Ale piękny prezent! :loveu: A ja nie mam takiej strzałki, o jakiej piszecie...
  20. Ale szczęśliwe psiaki :loveu: Aż miło patrzeć ! :):)
  21. Fajnie Ci zaczyna wskakiwać. ćwicz ćwicz ! :) ps. Chciałabym zobaczyć mojego Cesara w takim wydaniu :D:D:D:D
  22. Ale słodkie zdjątko :loveu:
  23. Tosca siwieje na bródce czy ona tak ma? W sumie zdjęcia fajne, ja się tam na studyjnyh nie znam, ale jak na moje laickie oko szkoda, że niektóre zdjęcia są tak jakby ciut ruszone i nie wyostrzone ;) ćwicz, ćwicz, a wyuczysz się i będziesz mistrzem! :multi:
  24. Jak dla mnie to świetnie uchwycony moment [B]Ola164[/B] :) Faktycznie te paski troszeczkę odwracają uwagę, ale zdjęcie mi się bardzo podoba, szczególnie ta mina :evil_lol:
  25. [quote name='Nemooo']Dasz radę !!! Spokojnie :D[/QUOTE] [quote name='Nemooo']PS. U nas pogoda super ! Nawet dziś widziałem ludzi w krótkich rękawkach :)[/QUOTE] Ja już nie wymagam żeby słońce świeciło czy coś. Ale chcę, żeby było w miarę sucho tak abym mogła Cesara puścić, a nie jedno wielkie bagno . Teraz w krótkich rękawkach to jeszcze nic, widziałam typka w biedronce w krótkim rękawku i krótkich spodenkach w biedronce, gdzie w szyscy w czapkach i szalikach byli, bo mróz :D [quote name='Aleksandra95']poczekamy na fotki.;)[/QUOTE] :):):)
×
×
  • Create New...