Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Oj nie zazdroszczę zmian, nie potrafię sobię wyobraźć, że mogłabym zostawic Cesara... Ale może i kiedyś mnie to czeka... Czekamy na przedstawienie nowego domownika ;)
  2. No ale mnie zszokował on... Nigdy tak jeszcze nie odbiegł za zwierzakiem jakimś. Zawsze zaraz go odwołałam i przychodził, a teraz miał mnie gdzieś... Dlatego musimy poćwiczyć na lince, którą muszę kupic, bo wcześniej nie była mi potrzebna.
  3. Ale ptaszyska na zdjęciach :) Uwielbiam takie :loveu:
  4. Ale fajne spacerowe zdjęcia :loveu: Widzę że tyle śniegu u Was co u nas. Wczoraj nam padało znowu, ale od razu topniało. Miłego wieczoru ! :)
  5. [quote name='dOgLoV']http://img687.imageshack.us/img687/4209/24461342.jpg http://img252.imageshack.us/img252/8394/29010814.jpg http://img804.imageshack.us/img804/7025/88174367.jpg jaki On kochany :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: mi Neron tez nieraz uciekał i to tak ze go pozniej 15 minut szukalam, po lesie :roll: straszne uczucie :roll: Mój poprzedni pies mi tak zrobił, myślałam że zawału przez niego dostanę... A on poleciał się w gównie wytarzać :shake:
  6. Jednak żyjecie ! :):) I wcale u Was nie bylo lodowedo tornada :evil_lol:
  7. Fajne macie szele do ciągania :loveu:
  8. [quote name='deer_1987']U nas pada i pada :mad: U nas dzisiaj też :( I wczoraj :( [quote name='Paula03']http://img853.imageshack.us/img853/574/40853070.jpg Śliczna :loveu: Coraz ładniejsze zdjęcia robisz :loveu: Dzięki! Miło to słyszeć :loveu: [quote name='Kingaa.']Cześć Sąsiadko :cool3: Naprawdę ładne zdjęcia robisz i fajne tereny macie. Cesar cuuudny :loveu: Uwielbiam duże psy a to taka wielka, biała klucha, ach och :loveu::evil_lol: Tylko miziać i przytulać. Lusia też piękna. Ona mi trochę brytka przypomina :cool3: Zazdraszczam zwierzyńca i pozdrawiam ze Zgorzelca ;) Mamy nadzieję że kiedyś do nas przyjedziesz ? :):) Mam kilka zdjęć Cesara, jutro tez porobię. Ale się dzisiaj zdenerwowałam... Pogonił mi za bażantami, zawsze od nich go odwołałam, a dzisiaj mogłam kiełbaski, piski, gwizdki w doope wsadzić :( Odbiegł na 700 m! jeszcze nigdy tak się nie oddalił :shake:. Tym swoim wybrykiem zasłuzył sobie na jutrzejszy wyjazd do castoramy po linke, będzie chodził na lince i będziemy ćwiczyć przywołanie, oraz specjalnie chodzić tam gdzie były te bażanty. No ten ostatni tydzień wolnego poświęcimy na przywołanie.
  9. Ależ ona ma sliczny, brązowy nosek, prześliczna :loveu: A jak dzisiaj? Już bardziej odważna?
  10. Mądrego to ja Ci nic nie podpowiem, bo aż tak się nie znam, ale dla mnie fotki świetne! Gratuluję :)
  11. [quote name='Onomato-Peja']Może po prostu przestań trollować, bo to robi się irytujące, bardzo irytujące.[/QUOTE] Zgadzam się z Tobą.
  12. Laura nie wiem, czy ty tego nie widzisz? Te zdjęcie jest bardzo kiepskie, ostrość na drzewach, pies ciemny... Ja nie jestem specjalistką, moje zdjęcia moze nie sa najlepsze, a do ideału trochę im brakuje, ale takie rzeczy już zauważam, może poczytaj cos o fotografii?
  13. Fajnie ją zobaczyć na filmiku :loveu:
  14. Ja tylko zastrzege,że piesek na drugim zdjęciu gdyby był zwrócony w naszą stronę byłoby super :) Ogólnie podobają mi się :)
  15. Laura, niewyraźne, brzydko oświetlony kocyk na którym leży kotek, oprócz pozycji kota nic nie ma ciekawego w tym zdjęciu. Oczywiście według mnie ;)
  16. Fajnie że do Was przyszła do kuchni :loveu: Czekamy na kolejne postępy :):):)
  17. Oo dla Vectry już jest, to może za jakiś czas ja doczekam się mojego Cesara ? ;)
  18. [quote name='dOgLoV'] Jak bym słyszała Sebastiana , jak jest u mnie i ma wejsc na e-maila to zawsze slysze " ale nie pamietam hasła " ja mam jedno hasło do wszystkich kont :evil_lol: i zawsze takie ktore mi sie z czyms kojarzy :evil_lol: [/QUOTE] Tez mam jedno hasło do kilku kont, tylko do jakiś maili czy coś mam inne :evil_lol:
  19. Co tam u Was?
  20. Oj chyba musieli mieć jakieś lodowe tornado tam :evil_lol:
  21. U nas już prawie cały śnieg stopniał :(
  22. A ma sunia już jakieś ogłoszenia?
  23. Ale fajne śniegowe fotki :loveu: A Dora super skacze :)
  24. Wielki dzień:loveu: Ale super że jest już u Was :loveu: Sherry napewno pomoże Mileczce w oswojeniu się :loveu:
  25. Dzięki wszystkim za odwiedziny :) Jeśli nie zacznie padać to dzisiaj / jutro coś wrzucę ;)
×
×
  • Create New...