[quote name='magdabroy']To ucz się, ucz ;) My poczekamy ( a przynajmniej ja :))
[quote name='deer_1987']Dokladnie tak my poczekamy :)
:) Już się nauczyłam tyle ile miałam i mam serdecznie dość! ;)
[quote name='Paula03']https://lh4.googleusercontent.com/-u_bLhSlMH3Y/T0uuxah7hDI/AAAAAAAAABI/oi2szxmaDWo/s512/4.jpg
Ooo :loveu:
:loveu:
[quote name='Nemooo']Ucz się!!! Nie przejmuj się nami :)
Oj tam nie przejmuj się od razu ;)
U nas pogoda wybitnie deszczowa, wię nie mam pojęcia kiedy będą następne zdjęcia, nie mówiąc o normalnych spacerach :shake: