zielllona
Members-
Posts
60 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zielllona
-
Mika nauczyła się siadać i warować oraz spać na mojej poduszce i kraść ze stołu:angryy::eviltong: I kilka fotek z dzisiaj pyszcz [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/PIC_1059-1.jpg[/IMG] szczerbatka [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/PIC_1063-1.jpg[/IMG] profil [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/PIC_1079-1.jpg[/IMG] szczur [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/PIC_1088-1.jpg[/IMG]
-
Witam i przepraszam:P
-
Ja swojej suni (ok 4 mce) codziennie gotuję. Zazwyczaj jest to mięso z kurczaka, z ryżem bądź makaronem, do tego starte warzywa, czasami do smaku wkroję jej trochę parówki bądź kiełbaski, albo dodam puszki. Raz na jakiś czas do ugotowanego posiłku dodaję jajko. Na śniadanie dostaje suchą karmę, royal albo fitmina, plus raz dziennie witaminy w tabletkach. Nie mam z nią żadnych problemów zdrowotnych. W dodatku jest strasznym łasuchem :).
-
Ona posikuje często, ale tylko wieczorem.... Wtedy też wstępuje w nią "diabełek". Biega prawie po ścianach i bardzo dużo pije. Jednak jeśli za chwilę nie zobacze poprawy, udam się z nią do lekarza...
-
Dzięki;). W takim układzie pozostaje mi cierpliwość;)
-
Witam! Mam problem ze swoją 4 miesięczną suczką. Maluch sika gdzie popadnie, nie mogę jej upilnować. Na początku strofowałam ją mówiąc stanowczym głosem "fe" i wynosiłam na dwór, jednak przeczytałam, że psiaka strofowac się nie powinno. Obecnie od miesiąca ignoruję ją jak sika i zaraz po tym wynoszę na dwór. Wychodzę z nią po każdym posiłku, po przebudzeniu. Podczas zabawy, kiedy jest podekscytowana wychodzę z nią nawet co 20 minut. Każde załatwienie się na dworze nagradzam smakołykiem i głaskaniem. Psiak bardzo dużo pije i co za tym idzie dużo sika, szczególnie wieczorem, jest to męczące:(. Podłogę zmywam środkiem bez amoniaku. Nie wiem co z tym moim psiakiem jest nie tak. Uczy się szybko, zna już wiele komend, ale za żadne skarby nie mogę jej nauczyć, żeby nie sikała w domu. Dodam, że jak chce jej się kupę to piszczy, żeby z nią wyjść. Próbowałam ją nauczyć chociaż na gazetę, jednak żadna gazeta nie wytrzymywała dłużej niż 5 minut, po czym zostawała zmielona na najdrobniejsze kawałeczki w zębach. Może znacie jakieś jeszcze metody?
-
[quote name='modliszka84']Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł. Swego czasu prowadziłam takie praktyki, jedna z gazet drukowała mi zdjęcie i krótki opis psa. Nigdy nic dobrego z tego nie wyniknęło. Ludzie zamiast dzwonić do mnie, leźli do schroniska i pytali się o Pikusia albo Azorka (nie spisując przy tym numeru psa), a schronisko pojęcia nie miało który to Pikuś. Może się to sprawdza w większym mieście, ale nie na takim zadupiu. 95% osób, które już dzwoniły do mnie nie nadawało się do niczego... A rubryka była prowadzona dośc długo... szkoda czasu. O ładne mlode psy dzownili sami wieśniacy chcąc psa do kojca lub na łańcuch. O starego nigdy w zyciu nikt nie zadzwonił...[/QUOTE] No możliwe. Pracowałam w jednej z gazet i prowadziłam tam rubrykę z kociakami. To akurat dawało dobre efekty, wiele z nich znalazło nowe domy, fundacja bardzo sobie to chwaliła, niestety odeszłam z pracy i rubryka umarła śmiercią naturalną...
-
Witam Dziewczyny, spróbujcie napisac meila do pabianickich gazet z propozycją drukowania historii psiaków z pabianickiego schroniska co tydzień. W razie czego, jeśli będę miała czas mogę pomoc. Gazeta będzie miała materiał na strone redakcyjną, a psiaki może znajdą dom. Fundacja Kocia Mama miała przez jakiś czas taką darmową rubrykę w Nowym Życiu..
-
Witam aganela:) Tak, też właśnie obstawiam domieszkę którejś z tych ras. Chociaż maluch zmienia się tak bardzo, że już sama nie wiem co myśleć...:D. Na początku, jako mała, puchata kuleczka przypominała mixa z rottkiem, teraz z dobkiem, ale i tak najbardziej podobna jest w tej chwili do zająca:D:D
-
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
zielllona replied to Hala's topic in Foto Blogi
Witam [url]http://img146.imageshack.us/i/img0108q.jpg/[/url] Gdzie Tadek ma głowę?? :D Fajne masz zwierzaki. Na pewno jest z nimi wesoło. A ile Sońka ma nadwagi? -
Witam:) [url]http://img6.imageshack.us/img6/1746/1007259.jpg[/url] Ta fotka mnie powaliła!!!:D...Super masz kudłacze!!! Pozdrawiam!
-
http://img153.imageshack.us/img153/4836/obraz003dv.jpg Niesamowity jest!!!hahahah!!! Pozdrawiam serdecznie
-
Kundelek!!!!
-
Mój piesek - serduszko u moich stóp - Galeria Majki
zielllona replied to Rosalinda's topic in Foto Blogi
Piękna sunia... więcej zdjęć poproszę:D -
Pajączek był fajny...do obserwowania, tylko szkoda, że nie do miziania :haha:
-
Uszy ma jak prawdziwy zając...sama boję się co to z tego wariata małego wyrośnie:D
-
Wieczorny spacer [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk4.jpg[/IMG] Uszka już prawie stanęły [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk9.jpg[/IMG] Nie wytykaj języka... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk11.jpg[/IMG] Jak się nudzę to gryzę smycz [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk10.jpg[/IMG] Nie idę do domu i już! [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk8.jpg[/IMG] To ja jutaj prowadzę... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk2.jpg[/IMG] Mały psychol... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk3.jpg[/IMG] Połowa zająca [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk1.jpg[/IMG] Zając [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/PIC_1051.jpg[/IMG] Hallo to ja... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk6.jpg[/IMG] uuu... chyba zrobiłam dziurę w drzwiach...dobrze, że to plastikowa szyba... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk13.jpg[/IMG] Idę, bo zaraz będą krzyczeć... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk7.jpg[/IMG]
-
To ja jutaj prowadzę... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk2.jpg[/IMG] Mały psychol... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk3.jpg[/IMG] Połowa zająca [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk1.jpg[/IMG] Zając [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/PIC_1051.jpg[/url]
-
Hallo to ja... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk6.jpg[/IMG] uuu... chyba zrobiłam dziurę w drzwiach...dobrze, że to plastikowa szyba... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk13.jpg[/IMG] Idę, bo zaraz będą krzyczeć... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk7.jpg[/IMG]
-
Kolejna porcja... Wieczorny spacer [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk4.jpg[/IMG] Uszka już prawie stanęły [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk9.jpg[/IMG] Nie wytykaj języka... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk11.jpg[/IMG] Jak się nudzę to gryzę smycz [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk10.jpg[/IMG] Nie idę do domu i już! [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mk8.jpg[/IMG]
-
Zimowy spacer z koleżanką Gapą [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mikanet2.jpg[/IMG] A po spacerze... drzemka [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/mikanet.jpg[/IMG]
-
[quote name='Leenay']Mam w domu kundelka tej samej rasy :) już wiem co z niej wyrośnie ....:)))) [url]http://img18.imageshack.us/i/20110108210059197.jpg/[/url] [url]http://img138.imageshack.us/i/2011010820103090.jpg/[/url] [url]http://img816.imageshack.us/i/20110108224254399.jpg/[/url] wabi się Negra,ma 2mce,waży prawie 6kg . niestety jest ze schroniska podrzucona tam więc nie widziałam rodziców...[/QUOTE] Śliczna psina i podobna faktycznie:).
-
Tłumaczyłam przecież, że to nie szkoleniowiec dotykał jej karku tylko ja... ehhh. Jeśli chodzi o długość zajęć, to moja psina miała zajęcia krócej niż pozostałe psiaki. Jeśli stwierdzę, że to szkolenie nic nie daje, to będę szukać dalej. Jak narazie widzę poprawę, a o to chyba właśnie chodzi...? A jeśli chodzi o szkoleniowca, to wyszkolił kilka psiaków moich znajomych i każdy z nich sobie go chwalił, więc jestem dobrej myśli...Ogólnie wydaje mi się Karjo2, że trochę odeszłaś od tematu.