Jump to content
Dogomania

zielllona

Members
  • Posts

    60
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zielllona

  1. Czemu miałabym od niego uciekac skoro już po pierwszej wizycie widzę małe zmiany, a nawet kilku rzeczy udało mi się dzięki jego pomocy psiaka nauczyć. Jeśli chodzi o łapanie za kark to nie napisałam, że robił to szkoleniowiec, tylko, że "przy każdej próbie" złapania psiak się broni. Za kark łapałam ją ja, po tym jak naczytałam się głupot w internecie, że niby "tak trzeba":|.
  2. U jeszcze innego pana;). Głaskanie ma przyzwyczaić psa do dotykania go w miejscu, w którym tego nie lubi. Najpierw są zajęcia w grupie psów ok 5 - 8 miesięcy (moja Mika jest najmłodsza). A później, już tylko ja, mój pies i jego problemy oraz wspomniany szkoleniowiec:).
  3. [quote name='karjo2']Ponowie pytanie o szkoleniowca, jakie to zajecia, w grupie? Jak pracujecie nad odzyskaniem zaufania?[/QUOTE] I grupowe i indywidualne. Jak pisałam były to pierwsze zajęcia. Jak narazie zdiagnozonwany został problem. Psiak jest strasznie wyczulony na puncie swojej głowy. Każda próba pogłaskania, lekkiego złapania za kark kończy się ząbkami zatopionymi w skórze. Być może była bita, nie mam pojęcia :(. Dużo i delikatnie głaszczę ją w tym miejscu częstując jednocześnie jakimś smakołykiem. Powolutku jakby łagodniała, ale dużo pracy jeszcze przede mną...
  4. [quote name='AnnaAntonina']Ja też się zastanawiam, co to za szkoleniowiec, skoro szukasz porady na forum, zamiast zapytać specjalistę.[/QUOTE] Byłam ciekawa czy inni też mieli takie problemy i jak sobie z nimi poradzili. Takie to dziwne? Jeśli spytałam szkoleniowca to nie mogę o to samo zapytać na forum? ehhh :D [quote name='karjo2'] Podkradanie jest normalne dla szczeniorow, ale reszta zachowania, to co nazywasz agresja, to tylko reakcja na Wasze metody postepowania, utracony brak zaufania i dzialanie opiekuna idace nie w ta strone, w ktora powinno.[/QUOTE] Ten facet też tak mówił. Preacuję nad tym. Jak narazie byłam na jednych zajęciach, zobaczę jak będzie dalej :)
  5. Mówił, że da sie to opanować. Mam nadzieję, bo pomijając te jej "zagrywki" jest kochana:)
  6. Tak. Moj szczeniak jest ogólnie małym agresorkiem. Rzuca się z zębami, jeśli coś jej się nie podoba. I nie jest to zabawa:(. Chodzę z nim na szkolenie, i nawet szkoleniowiec, choć z początku uważał, że przesadzam, to po dłuższej chwili z nią spędzonej stwierdził, że to faktycznie bardzo trudne szczenie... heh...Na szczęście jest jeszcze młodziutka i charakter może jej się zmienić o 360 stopni... oby;)
  7. [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9896/obraz194d.jpg[/IMG] Cudna fotka!!!!
  8. Witam! Mam pytanie związane z małym zlodziejem;) Czy wszystkie szczeniaki są niepoprawnymi kleptomanami, czy tylko mnie trafił się taki wariat:). Mam trochę ponad 3 miesięczną suczkę, chyba mieszaniec (została znaleziona). Jest niesamowitym złodziejem. Z wielkim zamiłowaniem kradnie wszystko od papieru toaletowego, ubrań, jedzenia, pilota po telefony komórkowe i klucze. Kradnie i zanosi na swój kocyk, a przy każdej próbie odbioru zacięcie broni swojej zdobyczy;). Czy to normalne i czy istnieje szansa, że z tego wyrośnie?
  9. zielllona

    Moja Mika

    Mika zawsze z zaciekawieniem towarzyszy mi w kuchni podczas przygotowywania posiłków:) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0565.jpg[/IMG]
  10. Nie nie, na ręce nigdy jej nie brałam. Pająki z natury nie są stworzone do "miziania":). Słyszałam, że profesjonalni hodowcy nigdy nie biorą swoich pająków na ręce dla rozrywki :) Miałam kilka pajączków w swoim życiu i mimo, że jestem tylko amatorem, żadnego z nich, nawet tych spokojnych na ręce nie brałam:)
  11. Szczerze, to troszkę zaczęłam się swojego pająka bać. To ptasznik nadrzewny i dosyć agresorek z niej jest;). A koleżanka się ucieszyła, gdyż powiększyło się jej pajęcze stadko:):). A Mice uszka jeszcze nie stanęły, tylko jak przechyli łepek to jej stają. :D
  12. Wiem, już całkiem sporawym potworem:D
  13. Mika i jej stała poza w kuchni podczas przygotowywania posiłków :) [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0565.jpg[/url]
  14. Masz super stadko:). Też kiedyś miałam taką zgraję... było naprawdę wesoło:) Pozdrawiam!!!
  15. Z dnia na dzień się podnoszą:> Zobaczymy co będzie:)
  16. Witam. Fajna psina, mam nadzieję, że moja również wyrośnie na dobrą i fajną sunię:) Pozdrawiam!
  17. zielllona

    Moja Mika

    Witam:) Jedyna chwila, kiedy Mika jest spokojna i nie ma objawów ADHD :) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0536.jpg[/IMG]
  18. Jutro postaram się cos wrzucić:). Chyba, że dziś dopadnie mnie bezsenność:P A karaczany kupuję, a raczej kupowałam, bo wczoraj oddałam Lucynę koleżance:(
  19. zazwyczaj daję mu karaczany:)
  20. zielllona

    Moja Mika

    Witam... Wstawiałam moją psinę na photobloga,,,, ale wstawię i tutajj...:) na początku [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0487.jpg[/IMG] 2 mc maluch [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0489.jpg[/IMG] 2 mc psina pana:) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/162818_183128435036176_100000170633729_740424_706212_n.jpg[/IMG] plus miesiąc pozniej:) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0551.jpg[/IMG]
  21. Prawda? ... plus ...mocniej gryzie... bardziej rozrabia...i mimo wszystko bardziej ją kochamy <z mężem> :)
  22. fotki umieściłam co prawda na jej photoblogu...;) ale... Mika miesiąc później.... (3 miesiące):) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0551.jpg[/IMG]
  23. Lucjan, który jest Lucyną... [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/PIC_0280-1.jpg[/url] [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/bc82ce0442.jpg[/IMG] ulubione zajęcia: nic nie robienie... chowanie się przez kilka tygodni w kokosie... jedzenie wielu karaczanow na raz... czasem wędrowanie po terrarium w poszukiwaniu ... ch... wie... czego:) W zanadrzu mam jeszcze jedną gwiazdeczkę... ale to pózniej:)
  24. a tym razem "Fifka" pies uczony... sama jako szczenię pchała się na podwórko. Miała ok 6 miesięcy, pobita i brudna prosiła o nowy domek... obecnie jej ulubionym zajęciem jest spanie u rodzicow w sypialni... lubi czytac.hahah;) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/uczona-1.jpg[/IMG]
  25. Mika... trochę wyrośnięta:) 3 miesiące + tydzień paszcza:) [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0554.jpg[/url] ale o co chodzi? [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0551.jpg[/url] a...mam to gdzieś [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0538.jpg[/url] więc staram sie zasnąć:) [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0537.jpg[/url] a jednak z Panem na łóżku śpi się najlepiej... [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0536.jpg[/url] chyba jednak lepiej byc nie może... [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0529.jpg[/url] ++ nowe ulubione: - kradnie co popadnie... najlepiej portfel Pana - czasami zasygnalizuje, że siku... tak dla rozrywki:) - rozpycha się na łóżku... (przecież Pani nic się nie stanie jak zepchnę ją na podłogę:)
×
×
  • Create New...