Bo Pesteczki są w kropeczki i to chwalą sobie
Bo kropeczki na Pesteczce służą ku ozdobie...
A Pesteczka baryłeczka co na śniegu bryka
Niech nam szybko, jak najszybciej do domeczku zmyka...
wybaczcie, mam głupawkę...
Zmartwił mnie ten pomysł ze szczeniakiem. Starszym osobom trudno pewne rzeczy wyperswadować, a o szczeniaka nietrudno...wystarczy poprosić sąsiadów i szybko się pewnie jakiś znajdzie
Zrobiłam ogłoszenie na Trójmieście z prośbą o kagańce
Firmuje je swoją mordką Riki
[url]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/zbieramy-kagance-dla-schroniskowych-psiakow-ogl4570807.html[/url]
Wspaniała wiadomość. Pamiętam jak na początku czytałam że sunie się nie dogadują a na filmiku i zdjęciu to już kumpelki, że tak powiem, całą mordką.
Wiele szczęścia i radości dla Rodziny i suni.
Była sobie Dejzi i cała ferajna
Dejzi jest zgrabniutka i trochę figlarna.
Lecz nie tylko przez to Dejzi nasza fajna-
sunia ta wybitnie jest także mocarna.
Ło rany, rany, ludziska nie czytajcie, radość z powodu Dejzi rzuciła mi się na mózg:)