[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]Nuka to[/FONT] [/COLOR][/SIZE][/FONT]siostra naszych czarodziei. Do dnia dzisiejszego siedziała w jednym boksie z Tosią i Antosią.
Przez ostatnie cztery lata wszystkie trzy myślały, że boks jest miejscem, którego nigdy sie nie opuszcza. W którym trzeba być zawsze i do końca.
Ostatnie miesiące to zupełnie nowe sytuacje dla suczek. Spacery, poznawanie powolne świata, zapachów, ludzi.
Niestety Nuka nie chce tego wszystkiego doświadczyć. Jest przerażona. Tak bardzo chciałaby podejść bliżej człowieka jednak strach jest silniejszy. Pokażmy jej, że ręka człowieka nie uderzy jej tylko dotknie z czułością. Pozwólmy by chciała wyjść i zobaczyć jak to jest - tam dalej, gdzie jest zielono, są inne zapachy i można wesoło brykać tak jak od niedawna robią to jej przyjaciółki z boksu.
[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/7923/dsc03252k.jpg[/IMG]
[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4595/dsc03264c.jpg[/IMG]
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3669/dsc03274qa.jpg[/IMG]
[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1677/dsc03319fd.jpg[/IMG]
[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5999/dsc03354rb.jpg[/IMG]
[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4911/dsc03195wy.jpg[/IMG]